Jarné kozmetické prezentácie noviniek 2022

1. 4. 202208:52

Stále nie je ideálny čas na osobné stretnutia so všetkými klientmi naraz, a preto sme si pre vás pripravili online kozmetické prezentácie noviniek. Vaše obľúbené značky prinesú množstvo noviniek a rozhodne sa máte načo tešiť.

Kozmetické značky Skeyndor, Ainhoa, Germaine de Capuccini, Casmara, Mesosystem, Thuya, Pierre René a opäť uvedená značka Arosha vám predstaví náš profesionálny technologický tím Primavera Andorrana. Pripojte sa aj vy a nenechajte si ujsť skvelé informácie, tipy a inšpirácie zo sveta kozmetiky.

TERMÍN

6.4.2022 od 9:00 hod. prostredníctvom aplikácie Zoom.

Na prezentáciu je potrebné zaregistrovať sa u vášho obchodného zástupcu alebo na marketing@primavera-and.sk.

PROGRAM

Tešíme sa na vás!

Tím Primavera Andorrana

, , , , , , ,
Novinka značky Echosline B.PUR
Novinka značky Echosline B.PUR

Spoznajte úplne nový produktový rad značky Echosline. B.PUR je čistá cesta za krásnymi a zdravými vlasmi. Prečítajte si článok o výnimočnom zložení a produktoch, ktoré zahŕňa.

Jesenné kozmetické prezentácie noviniek 2022
Jesenné kozmetické prezentácie noviniek 2022

Využite možnosť stretnúť sa s vašimi obľúbenými technológmi konečne naživo. Pridajte sa k nám na jesenných kozmetických prezentáciách aj vy!

Je tu čas na chemické peelingy
Je tu čas na chemické peelingy

Po letnom období mnohým z nás zostávajú na pleti pigmentové nerovnosti, pehy, fľaky, ktoré môžu byť nevábnou spomienkou na slniečko. Teraz je najideálnejší čas, kedy môžeme na tomto probléme pracovať. Technologička Lucia Matejková vám priblížila ošetrenia chemickým peelingom.