Bioenergetická reflexiológia tváre

Na ľudskej tvári sa nachádza okolo 1200 nervových zakončení, ktoré sú napojené na centrálnu nervovú sústavu. Tieto reflexiologické oblasti komunikujú s vnútornými orgánmi a žľazami, s obehovou sústavou a lymfatickým systémom. Navyše sú prepojené energetickými dráhami, známymi v tradičnej čínskej medicíne ako meridiány.

Ošetrenie sa vykonáva pomocou manuálneho tlaku na špecifické body v rôznych častiach tváre a hlavy, každý tento bod má svoj vzťah k motorickému a neurovegetatívnemu systému. Tlakom sú tieto body stimulované, uvolňujú sa neurotransmitery a endorfíny, ktoré následne priaznivo pôsobia na fungovanie endokrinného, obehového a lymfatického systému, tie sa stabilizujú a vyrovnávajú.

Prínosy masáže:
Reflexiológia tváre je moderná a prírodná terapeutická metóda. Terapeuti v rámci integratívnych terapií s touto metódou pracujú pri liečbe porúch a bolestí svalovej a kostrovej sústavy, paralýze, pri poruchách fungovania organizmu a emocionálnej nerovnováhy. Zároveň aktivuje mikrocirkuláciu krvi.

Na kurz je potrebné zabezpečiť si vlastnú modelku.

 

Pre účastníkov kurzu ZĽ AVA 15% na všetky produkty Primavera Andorrana*.
*okrem letákových akcií a ďalších akciových ponúk, prístrojov Skeyndor, radu Timeless Prodigy, Lash Lifting štartovacej sady, Henna Brow štartovacej sady, letných a vianočných balíčkov a prístrojov

 

Kompletnú ponuku kurzov platnú do konca marca 2020 stiahnete tu: 

Ponuka kurzov na stiahnutie

 

Kurzy môžu byť po dohode uskutočnené i priamo v salónoch našich klientov za účasti min. 5 kozmetičiek.

Bližšie informácie vám poskytne váš obchodný zástupca alebo my, na telefónnom čísle 0911 110 132.

Bioenergetická reflexiológia tváre

Bioenergetická reflexiológia tváre

Novinka 2019

  • 45 EUR
  • 14. 1. 2020 09:30
Mám záujem

Máte záujem? Kontaktujte nás

Vyplňte nasledujúci formulár a odošlite nám ho. Tak sa dozvieme o vašom záujme o daný kurz alebo workshop.