Lektori

Kozmetika

Lucia Matejková

Lucia Matejková

Lucia Matejková je našim hlavným technológom od januára 2011. Svoje 12 ročné skúsenosti priniesla do firmy zo svojho vlastného salónu. Je skutočnou odborníčkou na všetky naše kozmetické značky a zároveň profesionálom vo vizášistike a koloristike. Svoje znalosti a talent si pravidelne cibrí v materskej Akadémii v Prahe, priamo od hlavného zdroja - španielski technológovia.

Marcela Vašková

Marcela Vašková

Marcela Vašková je našou staronovou posilou v tíme Primavera Andorrana. Marcelka je odborníčkou na značku Germaine de Capuccini. Jej najobľúbenejšou radou je B-CALM a práca s Dermatech Pen-om, ktorá je žiadanou novinkou tejto poprednej španielskej značky. Rada si oddýchne počas školení masáží či Lash Liftingu.

Antónia Kišová

Antónia Kišová

Antónia Kišová, mnohé z klientov ju poznajú ako Donu, je v tíme Primavera Andorrana už 12 rokov. Pôsobí ako obchodný zástupca pre východné Slovensko, no jej vzdelanie a dlhoročné skúsenosti jej umožnili pracovať v tomto regióne aj ako technológ, ktorý odškolí v rámci repertoáru značiek Primavera Andorrana skutočne všetko.

Diana Dancziová

Diana Dancziová

Diana Dancziová je vyštudovaná zdravotná sestra, technologička a odborníčka na profesionálnu medicínsku kozmetiku Mesosystem pre juhozápadné Slovensko. Vo svojej profesii sa neustále zdokonaluje prostredníctvom odborných seminárov a školení. Svoje dlhoročné skúsenosti a profesionalitu posúva do salónov.

Kaderníctvo

Andrej Lukáč

Andrej Lukáč

Profesionálny colorista a vlasový stylista. Vo svojom obore je úspešný a napriek pomerne mladému veku je majiteľom vlastného Hair Studia. Pravidelne sa školí, aby sa mohol pracovne posúvať ďalej a je otvorený všetkým novým príležitostiam. Momentálne pôsobí v Prahe, ale k dispozícii je naďalej aj pre slovenských klientov. O svoje bohaté skúsenosti sa delí so slovenskými a českými kolegami spoločnosti Primavera Andorrana.

Kristína Kurinová

Kristína Kurinová

Profesii kaderník sa venuje už vyše desať rokov. Jej vášňou je coloristika, vzdelávanie sa a osvojovanie nových techník. Svoje dlhoročné skúsenosti využíva vo vlastnom úspešnom salóne. Kvalita a spokojnosť zákazníka sú pre ňu na prvom mieste. Pracovať ako technológ, zastrešiť taliansku značku Echosline a odovzdávať svoje skúsenosti ďalej je jej novou výzvou. Spolupracuje so slovenskými a českými technológmi spoločnosti Primavera Andorrana.

Stanislava Almansa Chovaniaková

Stanislava Almansa Chovaniaková

Práci kaderníka sa venuje viac než dvadsať rokov. Za tento čas získavala pracovné skúsenosti doma i v zahraničí. V súčasnosti je majiteľkou vlastného salónu. V kaderníckom svete precestovala viacerými profesionálnymi značkami, vďaka čomu sa zoznámila so spoločnosťou Primavera Andorrana SK kde pracuje ako technológ pre taliansku značky Alter Ego Italy. Ako sama hovorí: bola to láska na prvý pohľad, v jej prípade skôr dotyk. Svoje skúsenosti a postrehy zdieľa spolu so slovenskými a českými kolegami a taktiež s klientmi, ktorým odovzdáva cenné rady využiteľné v praxi.

Elena Moravcová

Elena Moravcová

Profesionálna kaderníčka a vlasová stylistka. Vďaka dlhoročnej praxi je majiteľkou úspešného salónu. Je technologičkou pre španielsku značku Revlon Professional. Zúčastňuje sa na kaderníckych podujatiach a svoje poznatky a vedomosti tak neustále prehlbuje. Svoje skúsenosti a postrehy zo sveta profesionálneho kaderníctva zdieľa s klientmi a tiež spolupracuje s českými a slovenskými kolegami spoločnosti Primavera Andorrana.