Lektori

Kozmetika

Lucia Matejková

Lucia Matejková

Lucia Matejková je našim hlavným technológom od januára 2011. Svoje 12 ročné skúsenosti priniesla do firmy zo svojho vlastného salónu. Je skutočnou odborníčkou na všetky naše kozmetické značky a zároveň profesionálom vo vizášistike a koloristike. Svoje znalosti a talent si pravidelne cibrí v materskej Akadémii v Prahe, priamo od hlavného zdroja - španielski technológovia.

Marcela Vašková

Marcela Vašková

Marcela Vašková je našou staronovou posilou v tíme Primavera Andorrana. Marcelka je odborníčkou na značku Germaine de Capuccini. Jej najobľúbenejšou radou je B-CALM a práca s Dermatech Pen-om, ktorá je žiadanou novinkou tejto poprednej španielskej značky. Rada si oddýchne počas školení masáží či Lash Liftingu.

Diana Dancziová

Diana Dancziová

Diana Dancziová je vyštudovaná zdravotná sestra, technologička a odborníčka na profesionálnu medicínsku kozmetiku Mesosystem pre juhozápadné Slovensko. Vo svojej profesii sa neustále zdokonaluje prostredníctvom odborných seminárov a školení. Svoje dlhoročné skúsenosti a profesionalitu posúva do salónov.

Kaderníctvo

Elena Moravcová

Elena Moravcová

Profesionálna kaderníčka a vlasová stylistka. Vďaka dlhoročnej praxi je majiteľkou vlastného úspešného salónu. Zastrešuje kurzy pre značku Revlon Professional a American Crew. Zúčastňuje sa na kaderníckych podujatiach a svoje skúsenosti tak neustále prehlbuje. Spolupracuje s českými a slovenskými kolegami spoločnosti Primavera Andorrana SK.

Jaroslav Bončík

Jaroslav Bončík

Profesionálny kaderník s odbornými skúsenosťami nadobudnutými prácou v Trenčíne a neskôr vo vlastnom salóne v Snine. Pracuje ako odborník na vlasovú kozmetiku a kaderníctvo a v rámci kaderníckych značiek zastrešuje kurzy pre celé východné Slovensko. Zúčastňuje sa na kaderníckych podujatiach spoločnosti Primavera Andorrana.