Lektori

Kozmetika

Lucia Matejková

Lucia Matejková

Lucia Matejková je hlavným technológom Primavery od januára 2011. Svoje 12 ročné skúsenosti priniesla do firmy zo svojho vlastného salónu. Je odborníčka na kozmetické značky Primavery, a profesionálkou vo vizášistike a koloristike. Svoje znalosti a talent si pravidelne cibrí vo vzdelávacom centre Primavery v Prahe so španielskymi lektormi.

Diana Dancziová

Diana Dancziová

Diana Dancziová je vyštudovaná zdravotná sestra, technologička a odborníčka na profesionálnu medicínsku kozmetiku Mesosystem pre juhozápadné Slovensko. Vo svojej profesii sa neustále zdokonaluje prostredníctvom odborných seminárov a školení. Svoje dlhoročné skúsenosti a profesionalitu posúva do salónov.

Viera Mlynárová

Viera Mlynárová

Vierka Mlynárova je technologičkou značky Thuya pre východné Slovensko. Zo svojho salónu preniesla svoje 9 ročné skúsenosti do našej firmy, a školeniami tak rozširuje skúsenosti našich klientov. Ako technologička pôsobí v Primavere od roku 2015. Riadi sa heslom: „Rob to, čo miluješ, miluj to, čo robíš.“

Kaderníctvo

Elena Moravcová

Elena Moravcová

Profesionálna kaderníčka a vlasová stylistka. Vďaka dlhoročnej praxi je majiteľkou vlastného úspešného salónu. Zastrešuje kurzy pre značku Revlon Professional a American Crew. Zúčastňuje sa na kaderníckych podujatiach a svoje skúsenosti tak neustále prehlbuje. Spolupracuje s českými a slovenskými kolegami spoločnosti Primavera Andorrana SK.

Jaroslav Bončík

Jaroslav Bončík

Profesionálny kaderník s odbornými skúsenosťami nadobudnutými prácou v Trenčíne a neskôr vo vlastnom salóne v Snine. Pracuje ako odborník na vlasovú kozmetiku a kaderníctvo a v rámci kaderníckych značiek zastrešuje kurzy pre celé východné Slovensko. Zúčastňuje sa na kaderníckych podujatiach spoločnosti Primavera Andorrana.