60 rokov starostlivosti o vašu pleť so Germaine de Capuccini

4. 4. 202418:31

V roku 2024 si Germaine de Capuccini pripomína 60 rokov. Také výročie je dôkazom obetavosti a intenzívnej práce všetkých, ktorí značku budovali viac ako šesť desaťročí.

Hovoríme o úspechu, ktorému v kozmetickom priemysle môže konkurovať len málokto.

Pre Germaine de Capuccini je to jedinečný okamih, ako pripomenúť históriu značky, jej hodnoty a komunitu okolo nej. Vydáme sa na výlet do minulosti, súčasnosti a budúcnosti, ktorý vyvrcholí nebývalou udalosťou naprieč históriou značky.

Celý rok 2024 bude venovaný oslave 60. výročia. Germaine de Capuccini si dá záležať na tom, aby sa každý, kto stelesňuje životný štýl GDC, cítil byť jeho neoddeliteľnou súčasťou. Týmto chce Germaine de Capuccini vyjadriť nielen vďačnosť a podporiť zviditeľnenie značky, ale zamerať sa tiež na predaj a posilniť lojalitu profesionálnych klientov, zákazníkov a partnerov.

Carmen Vidal je právom uznávaná ako zakladateľka prvého španielskeho kozmetického impéria. Vďaka svojim vizionárskym schopnostiam a umeniu predpovedať dokázala odhadnúť trendy v starostlivosti o pleť súčasných žien, ktoré v sebe spájajú krásu a zdravie.

Carmen bola vizionárkou. Vo svojich 54 rokoch založila spoločnosť zameranú na profesionálnu estetiku a potreby žien a bola jedným z novátorov profesionalizácie kozmetického a estetického odvetvia v Španielsku. V 60. a 70. rokoch ponúkla Carmen ženám vzdelanie a profesiu kozmetičky, čo svojím spôsobom znamenalo začiatok ženskej emancipácie. Zaslúžila sa tak o zlepšenie kvality života mnohých žien.

Germaine vždy sprevádzal celé generácie pri výnimočných okamihoch, cestovaní i každodenným životom.

Profesionálna starostlivosť sa dostáva ženám (aj mužom) všetkých typov pleti po celom svete a počas akejkoľvek životnej etapy.

Aj po šesťdesiatich rokoch zostáva Germaine de Capuccini priekopníckou, vášnivou značkou, ktorá dbá na to, aby sa ženy cítili krásne vo vnútri aj navonok, bez ohľadu na vek.

Význam loga Germaine de Capuccini

Labuť symbolizuje silu, jemnosť, eleganciu, krásu a osobitosť. Je obklopená kruhom, ktorý predstavuje kolobeh života: kolobeh materiálov, globalizáciu, životné etapy a premeny pleti.

 

 

 

, ,
Novinka RGnerin
Novinka RGnerin

Inovatívny program značky Casmara pre váš salón. Zoznámte sa so štyrmi stratégiami profesionálneho ošetrenia RGnerin proti vráskam. Prečítajte si článok o jeho blahodarných účinkoch na pleť.

Terapia svetlom LED-EXPERT
Terapia svetlom LED-EXPERT

Predstavujeme vám novinku od značky GERMAINE DE CAPUCCINI – pleťovú svetelnú terapiu v podobe LED-EXPERT masky.  Neinvazívna, bezbolestná, rýchla a účinná…

Ponuka prístrojových ošetrení Primavera Andorrana
Ponuka prístrojových ošetrení Primavera Andorrana

Aktuálna ponuka prístrojových ošetrení do vášho salónu.