American Crew prináša novinky

6. 2. 202420:27

Páni, ktorí majú skúsenosť so značkou American Crew vedia, že môžu staviť na kvalitnú kozmetiku, vyvinutú práve pre ich potreby. Starostlivosť pod označením 3-IN-1 je mimoriadne známa a American Crew do tejto rodiny prináša ďalšie novinky. Oslovia mužov všetkých vekových kategórií, či už svojou vôňou, textúrou po nanesení a v neposlednom rade účinkami. To je to pravé pre mužskú, nielen vlasovú, pokožku.

Páni, či už chcete naplniť svoje rána energiou a povzbudiť svoje zmysly s produktom 3-IN-1 zázvor+čaj alebo vytvoriť upokojujúcu atmosféru na relaxáciu s 3-IN-1 harmanček+borovica, pomocou týchto premyslene vytvorených vôní skutočne pozdvihnete svoju každodennú rutinu.

Produkty obsahujú hydratačný komplex s jojobovým olejom a panthenolom, ktorý podporuje prirodzenú bariéru pokožky a uzamyká vlhkosť vo vnútri vlasu.

3-IN-1 CHAMOMILE + PINE

Relaxujte s extraktom harmančeka a vôňou borovice.

Odstraňuje nečistoty, pot a zvyšky stylingových produktov. Podporuje a dopĺňa prirodzenú ochrannú bariéru pokožky vlasov. Vôňa inšpirovaná aromachológiou kombinuje harmanček a vôňu borovíc, čím vám pomáha cítiť sa pokojne a uvoľnene.

3-IN-1 GINER + TEA

S energizujúcim zázvorom a vôňou čaju.

Odstraňuje nečistoty, pot a zvyšky stylingových produktov. Podporuje a dopĺňa prirodzenú ochrannú bariéru pokožky vlasov. Vôňa inšpirovaná aromachológiou s kombináciou zázvoru a čaju vám pomáha cítiť sa plný energie.

 

V prípade záujmu o produkty American Crew kontaktujte svoj salón/barbera alebo nás.

 

 

, , , , , ,
Spoznajte Germaine de Capuccini produkty na doma
Spoznajte Germaine de Capuccini produkty na doma

Produkty Germaine de Capuccini na domáce použitie.

Rozjasnenie a revitalizácia s radom Timexpert RADIANCE C+
Rozjasnenie a revitalizácia s radom Timexpert RADIANCE C+

Doprajte pleti poriadnu dávku vitamínu C s novým radom Timexpert Radiance C+. Prečítajte si, ktoré produkty sú vhodné na domáce použitie.

Jarné prezentácie 2019
Jarné prezentácie 2019

Na jarných prezentáciách 2019 vám predstavíme zaujímavé novinky v rámci vašich obľúbených značiek.