Exkluzívne koncentráty UNIQCURE od značky SKEYNDOR

27. 4. 201809:09

V rámci celosvetovej tendencie a požiadavky po maximálne účinných kozmetických prípravkoch prichádza značka Skeyndor s jedinečným novým radom UNIQCURE. Tento rad predstavuje unikátne koncentráty s obsahom 35 vzácnych ingrediencií, vytvorených na základe rozličných potrieb rôznych druhov pleti a rôznych vekových skupín. V článku si môžete prečítať podrobnejšie a tej ktorej ampulke.

Značka Skeyndor uviedla na trh ampulky po skúsenostiach, ktoré nadobudla počas už vyše 50 rokov praxe počas vývoja všetkých profesionálnych i domácich produktoch, ktoré od Skeyndoru poznáme. Všetky získané vedomosti a skúsenosti spojili do 8 druhov ampuliek s viac ako 35 účinnými látkami pre výnimočné výsledky.

Nevyhnutnou súčasťou domácej starostlivosti o pleť každej ženy je 5 vecí: krém (alebo sérum), nočný krém, booster, maska a koncentrát. Týchto 5 produktov tvorí každodenný skrášľovací rituál. Pretože každá žena je jedinečná – v každom veku, ročnom i životnom období, a každá pleť tak potrebuje špecifickú starostlivosť. Z tohto dôvodu Skeyndor priniesol na trh viac druhov koncentrátov.

Zároveň vieme, že v dnešnej uponáhľanej dobe vyžaduje každá zákazníčka viditeľný výsledok za krátky čas. K starostlivosti, ktorú zákazníčka dostane vo vašom salóne, je potrebná aj doplnková starostlivosť na doma, pre podčiarknutie účinku a efektu z ošetrenia. Koncentráty sa dokonale hodia pre špecifickú potrebu pleti v danom období ku krému. Koncentráty je možné kombinovať so všetkými produktmi na rôzne kozmetické problémy pleti. Tiež je možné zahrnúť ich aj do samotného ošetrenia alebo zrealizovať expres ošetrenie. Nižšie vám prezradíme ako..

 

UNIQCURE predstavuje unikátnu kúru na vysokej úrovni pre špecifické ošetrenia, s maximálnou koncentráciou s okamžitými výsledkami.

Ktorú ampulku si vyberiete?

Na výber je 8 druhov koncentrátov, ktoré nenahrádzajú žiadny produkt a skvelo dopĺňajú bežné ošetrenie pleti.

 

Obnovujúci peelingový koncentrát

Obnovuje, hydratuje a rozjasňuje pokožku.

Pre unavenú pleť, zjemnenie hrubej pokožky alebo pre pokožku s rozšírenými pórmi a stopami po akné.

 

Intenzívny hydratačný koncentrát

Hĺbkovo hydratuje a dodáva pleti rovnováhu

Pre suchú alebo dehydrovanú pokožku. Odporúčame na cesty alebo do premenlivého počasia.

 

SOS obnovujúci koncentrát

Výrazne upokojuje, dodáva rovnováhu a chráni pokožku.

Určené pre citlivú pleť alebo atopickú pokožku alebo pokožku s kuperózou. Vhodné po lekársko-estetických zákrokoch ako lasery, peelingy, atď. Tiež vhodné mať po ruke vždy ako prvú pomoc, keby zákazníčka nečakane zareagovala, i keď sa to predtým nikdy nestalo :). Ampulka je tiež vhodná po opaľovaní, i v prípade pocitov pálenia a svrbenia.

 

Rozjasňujúci koncentrát

Rozjasňuje, rozžiaruje a zjednocuje tón pleti.

Pre unavenú pleť alebo vystavenú stresu, s jemnými škvrnami alebo príznakmi starnutia. Ideálna ampulka pre fajčiarky.

 

Koncentrát proti tmavým škvrnám

Zjemňuje vzhľad škvŕn, zjednocuje farbu pokožky a zosvetľuje nažltlý tón pleti spôsobený slnkom.

Pre pokožku s tmvými škvrnami, tmavú a nažltlú pleť.

 

Koncentrát proti vráskam

Hladká pleť bez vrások.

Pre pleť s vráskami (očné okolie a čelo) a mimickým vráskam. Slúži ako doplnok starostlivosti medzi botoxovými zákrokmi, a pre klientov s intenzívnou mimikou.

 

Koncentrát pre okamžitý lifting

Pevnejšia pleť, bez známok únavy, obnovené kontúry tváre.

Pre povädnutú a unavenú pleť. Umožňuje zjednotenejšiu a trvalejšiu aplikáciu make-upu. Vhodné aj pre klientky s nárazovým schudnutím, kedy dochádza k výraznému poklesu kontúr tváre.

 

Koncentrát na zhutnenie a výplň

Vypĺňa, dodáva pokožke objem a vitalitu.

Pre jemnú pleť, ktorá stratila pevnosť. Na zvislé vrásky (krk a nosopera). Ampulka je vhodná pre klientov, ktorí si aplikovali kyselinu hyalurónovú alebo kolagénové nite. Efekt týchto ošetrení je trvácnejší.

 

Použitie

1 ampulka denne ako doplnok každodennej starostlivosti, minimálne 1 krabička mesačne. 1 balenie jedného druhu ampuliek predstavuje týždennú kúru, po 7 ks ampuliek po 2 ml, balených v dusíkovej atmosfére. Balenie obsahuje 1 nástroj na otvorenie ampulky a tiež 1 dávkovač.

Príklad expres ošetrenia s Uniqcure pre kozmetičku v salóne

Expres ošetrenie pre suchú, dehydrovanú pleť – okamžité osvieženie a hydratácia

Pred samotným ošetrením sa realizujú štandardné kroky ako čistenie a tonizácia pleti. Následne sa aplikuje intenzívny hydratačný koncentrát a vmasíruje sa. Ako maska sa použije My Mask – Fresh Sorbet na 5 minút a odstráni sa. Tretím krokom je ochrana vo forme krému alebo emulzie, v tomto prípade použijeme Power Hyaluronic.

 

Ak by ste sa radi dozvedeli o ampulkách viac, a ste kozmetička, kontaktujte nás na marketing@primavera-and.sk. Ak ste koncový zákazník, kontaktujte nás, aby sme vám mohli odporučiť najbližší kozmetický salón s produktmi Skeyndor.

, , ,
Školenie PREMIUM EDUCATION METHOD REVLON PROFESSIONAL 360˚
Školenie PREMIUM EDUCATION METHOD REVLON PROFESSIONAL 360˚

„Pri vzdelávaní je najdôležitejšie robiť veci správnym smerom.“

REVLONISSIMO COLOR SUBLIME™
REVLONISSIMO COLOR SUBLIME™

Dosiahnite žiarivé, dlhotrvajúce a perfektné farebné výsledky s novými Revlonissimo Color Sublime. Sú vegánske, bio, bez amoniaku. Prečítajte si o nich článok a dozviete sa viac.

Corrective New krém na pery a okolie
Corrective New krém na pery a okolie

Spoznajte najmladšieho člena rodiny Corrective od značky Skeyndor. Doprajte svojim perám anti-age účinok a 3D efekt, bez pocitu lepenia.