Jarné kozmetické prezentácie 2017

5. 5. 201712:11

Tohtoročné jarné kozmetické prezentácie odštartovali 27. apríla v Šali, kde sme vo veľmi príjemnej atmosfére privítali naše klientky. Sme veľmi radi, že sme sa opäť stretli a prešli sme si spolu novinky, ktoré za posledné obdobie v sortimente Primavera Andorrana pribudli. Nosnou témou bola novinka od značky Casmara – Age Defense, ale venovali sme sa aj najluxusnejšej rade Timeless Prodigy a solárnym novinkám od značky Skeyndor a ďalším iným. Viac si prečítate v článku.

Prezentácie tradične viedla hlavná technologička Lucia Matejková spolu s technologičkou pre značku Mesosystem Dianou Dancziovou a v každom meste sa so svojimi klientkami privítala aj obchodná zástupkyňa pre daný región. Po Šali prezentácie pokračovali v Bratislave, kde sme sa tešili vysokej účasti, následne sme sa presunuli do Žiliny, Banskej Bystrice a prezentácie sme ukončili v Košiciach. Všade vládla príjemná atmosféra, klientky sa nebáli pýtať a počas ošetrení aj podísť bližšie.

Ako sme už spomínali, ústrednou témou bola značka Casmara a jej výrazný rast za posledný cca rok. Na kozmetický trh prišla s novinkou AGE DEFENSE, ktorá je založená na inovatívnej technológii PREBIOTÍK a PROBIOTÍK a aktívnych zložiek prírodného pôvodu spracovaných pomocou moderných technológií. Ošetrenie Age Defense vytvára ochrannú bariéru proti vonkajším vplyvom. Jeho súčasťou je aj známa masáž Kobido.

Ďalšou časťou programu prezentácií bol luxusný rad Timeless Prodigy od značky Skeyndor. Tento rad sa vyznačuje vedou a luxusom, ktorých spojenie vytvorilo ultra anti-age global botox efekt. Produkty používajú receptúru aktívnych látok vysokej koncentrácie, ktoré sú starostlivo vybraté pre boj proti vráskam. Dizajn produktov pre koncového klienta priam dýcha luxusom a prepychom.

Keďže sa blíži leto, Skeyndor na trh priniesol aj nové solárne produkty do rady Sun Expertise s unikátnou technológiou slnečnej ochrany Blue Light Technology, ktorá je o 125% účinnejšia ako doterajšie technológie založené na hydrolyzátoch melanínu. Túto inovatívnu technológiu vyvíjala 2 roky.

Na záver programu sme sa venovali značke Mesosystem a depigmentačnému koncentrátu na zosvetlenie pleti s novým zložením. Medzi klientkami je veľmi obľúbený prístroj na mezoterapiu – nový DERMAPEN, a taktiež prístroj na chromoterapiu PHOTONIC. Absolvovali sme aj ukážky ošetrení s danými prístrojmi.

Počas celej prezentácie si klientky mohli pozrieť produkty jarnej kolekcie dekoratívnej kozmetiky značiek Pierre René, Nee a Germaine de Capuccini, vyskúšať konzistencie či pigmentácie a vidieť naživo moderné farby.

Touto cestou sa chceme poďakovať všetkým klientkam, ktoré sa prezentácií zúčastnili a zároveň sa tešíme na jesenné prezentácie, kedy sa opäť stretneme.

 

, , ,
Vydajte sa s nami na cestu „k sebe samej“
Vydajte sa s nami na cestu „k sebe samej“

Zastaviť sa, nadýchnuť sa a venovať sa svojmu vnútornému ja. O tom bude zájazd s Casmarou v roku 2021 do Luhačovíc.

Exkluzívne koncentráty UNIQCURE od značky SKEYNDOR
Exkluzívne koncentráty UNIQCURE od značky SKEYNDOR

NOVINKA: Značka Skeyndor na trh uviedla exkluzívne koncetráty v ampulkách UNIQCURE

3 najobľúbenejšie produkty technológa Mareka Červeňáka
3 najobľúbenejšie produkty technológa Mareka Červeňáka

V tomto článku by sme vás chceli trošku bližšie zoznámiť s naším hlavným technológom Marekom a jeho 3 najobľúbenejšími produktmi značky Revlon Professional