Jarné prezentácie 2019

21. 3. 201915:50

Vzdelávacie centrum spoločnosti Primavera Andorrana vás srdečne pozýva na jarné kozmetické a kadernícke prezentácie 2019.

Predstavíme zaujímavé novinky v oblasti kozmetiky a kaderníctva v rámci vašich obľúbených značiek. Náš tím sa už na vás veľmi teší.

A na čo sa môžete tešiť vy?

Kozmetika

V rámci našich kozmetických značiek vám predstavíme nasledujúce novinky:

Casmara

Ústrednou témou prezentácií bude značka CASMARA a jej nové revolučné ošetrenie budúcnosti – INFINITY. Casmara na základe najnovších lekársko-vedeckých poznatkov vyvinula ošetrenie Infinity, ktoré je spojením inteligentnej kozmetiky s ultra omladzujúcim účinkom s výskumom na poli DNA (genomika, epigenetika), nervového systému (neurokozmetika) a biologických rytmov (chronokozmetika). 

Germaine de Capuccini

Venovať sa budeme horúcej novinke značky Germaine de Capuccini – Dermatech Pen. Ide o mikroihličkové pero s 36 ultrajemnými ihličkami, určené na inovatívne, minimálne invazívne a takmer bezbolestné ošetrenie, ktoré zlepšuje stav a kvalitu pokožky s cieľom stimulovať tvorbu vlastného kolagénu a elastínu a zlepšiť absorpciu aktívnych látok.

 

 

 

Skeyndor

V rámci značky Skeyndor sa môžete tešiť na obľúbený rad koncentrátov Uniqcure, ktorý sa rozšíri o dva nové koncentráty. Koncentráty sú vhodné na domácu starostlivosť i na zaradenie do kabínového ošetrenia.
Na letnú sezónu nemôže chýbať ani novinka rozširujúca škálu opaľovacích produktov Skeyndor Sun Expertise – Suchý olej SPF 50, obsahujúci inovatívne filtre IR i HEVIS (Blue Light Technology) a zároveň ochranu proti nežiadúcej pigmentácii. 

Ainhoa

Ainhoa rozšírila produktový rad Collagen+ o nové koncentráty v ampulkách, ktoré zaistia intenzívnu kolagénovú kúru na domáce použitie. Cieľom je výrazný anti-age efekt, znovuobnovenie pevnosti a objemu. 

 

Aj v rámci ostatných značiek sa môžete tešiť na novinky. Mesosystem uviedol na trh novú sadu Pure Vitamin C na domácu starostlivosť. Vitamín C je úžasná kozmetická zložka, ktorá má nielen antioxidačné a bieliace účinky, ale podporuje aj tvorbu kolagénu, čím pôsobí proti vráskam. Sada obsahuje ampulky Vitamín C 20%, veľmi obľúbené pleťové masky z netkanej textílie C Vita 180° a krém C Vita. V sade nájdu vaše zákazníčky všetko potrebné na rýchle domáce ošetrenie s Vitamínom C. 

Pripravili sme pre vás aj novinky zo sveta make-upu. Pierre René predstaví nové kontúrovacie korektory a nové odtiene rúžov z rady Royal Mat Nude. 

Trendom je aj prirodzene husté a upravené obočie. Značka Thuya uvádza nový booster na rast obočia a tri nové odtiene obľúbených farieb na obočie. 

 

Kaderníctvo 

V rámci noviniek nezaháľame ani v oblasti kaderníctva. 

 

Revlon Professional 

Revlon Professional® sa zapojil do aktuálneho mestského rytmu, aby predstavil svoj návrh kolekcie JAR/LETO 2019 v dokonalom súlade s najnovšími módnymi trendmi. Unapologetic Collection je poctou všestrannosti. Kolekcia je navrhnutá s novým prístupom k dianiu v mestských uliciach, ktoré je aktívnejšie a slobodnejšie ako kedykoľvek inokedy.

Značka Revlon Professional® predstavuje Magn±t™, prvý inovatívny rad pre boj s environmentálnymi agresormi, ktorý zaručí ten najlepší výsledok pri farbení a zdravšie vlasové vlákno.

 

Echosline 

Značke Echosline sa budeme venovať v rámci prezentácie inovatívneho make-upu na vaše vlasy. 

 

AlterEgo 

Alterego uvedie novinky Blondego pro-light system Beblond pure hi-lite. 

 

TERMÍNY PREZENTÁCIÍ 

Jarné prezentácie budú prebiehať v niekoľkých mestách na Slovensku. Začiatok prezentácií je o 9:30. Náš tím vás bude vrelo očakávať. V účasti je zahrnuté aj občerstvenie a samozrejme príjemná atmosféra. 🙂

 

Kozmetické prezentácie

  • 3.4.  Šaľa  Vzdelávací inštitút Primavera Andorrana SK
  • 4.4.  Bratislava  Hotel Premium 
  • 5.4.  Banská Bystrica  Hotel Lux – salón Bystrica 
  • 8.4.  Košice  Eco Friendly Hotel Dalia 
  • 9.4.  Žilina  Palace Hotel Polom 

 

Kadernícke prezentácie

  • 4.4.  Košice  Eco Friendly Hotel Dalia 
  • 5.4.  Banská Bystrica  Hotel Lux 
  • 9.4.  Šaľa  Vzdelávací inštitút Primavera Andorrana SK
  • 10.4.  Šaľa  Vzdelávací inštitút Primavera Andorrana SK
  • 11.4.  Žilina  Hotel Galileo 

 

V prípade záujmu o prihlásenie sa na niektorú z prezentácií nás kontaktujte na č. 0911 110 132

 

Tešíme sa na vás. 
Tím Primavera Andorrana SK

 

 

, , , , , , , , , ,
NOVINKA INFINITY ELIXÍR & SÉRUM & MASKA
NOVINKA INFINITY ELIXÍR & SÉRUM & MASKA

Objavte luxusnú pleťovú starostlivosť značky Casmara. Pozrite sa na novinky, ktoré si vaša pleť zamiluje.

Obnova vlasov po zimnom období
Obnova vlasov po zimnom období

Ako vrátiť vlasom po zimnom období šmrnc? Prečítajte si v článku.

Služby PRIMA BEAUTY
Služby PRIMA BEAUTY

Prenájom profesionálnych prístrojov s operátorkou do vášho salónu.