Jarné prezentácie 2019

21. 3. 201915:50

Vzdelávacie centrum spoločnosti Primavera Andorrana vás srdečne pozýva na jarné kozmetické a kadernícke prezentácie 2019.

Predstavíme zaujímavé novinky v oblasti kozmetiky a kaderníctva v rámci vašich obľúbených značiek. Náš tím sa už na vás veľmi teší.

A na čo sa môžete tešiť vy?

Kozmetika

V rámci našich kozmetických značiek vám predstavíme nasledujúce novinky:

Casmara

Ústrednou témou prezentácií bude značka CASMARA a jej nové revolučné ošetrenie budúcnosti – INFINITY. Casmara na základe najnovších lekársko-vedeckých poznatkov vyvinula ošetrenie Infinity, ktoré je spojením inteligentnej kozmetiky s ultra omladzujúcim účinkom s výskumom na poli DNA (genomika, epigenetika), nervového systému (neurokozmetika) a biologických rytmov (chronokozmetika). 

Germaine de Capuccini

Venovať sa budeme horúcej novinke značky Germaine de Capuccini – Dermatech Pen. Ide o mikroihličkové pero s 36 ultrajemnými ihličkami, určené na inovatívne, minimálne invazívne a takmer bezbolestné ošetrenie, ktoré zlepšuje stav a kvalitu pokožky s cieľom stimulovať tvorbu vlastného kolagénu a elastínu a zlepšiť absorpciu aktívnych látok.

 

 

 

Skeyndor

V rámci značky Skeyndor sa môžete tešiť na obľúbený rad koncentrátov Uniqcure, ktorý sa rozšíri o dva nové koncentráty. Koncentráty sú vhodné na domácu starostlivosť i na zaradenie do kabínového ošetrenia.
Na letnú sezónu nemôže chýbať ani novinka rozširujúca škálu opaľovacích produktov Skeyndor Sun Expertise – Suchý olej SPF 50, obsahujúci inovatívne filtre IR i HEVIS (Blue Light Technology) a zároveň ochranu proti nežiadúcej pigmentácii. 

Ainhoa

Ainhoa rozšírila produktový rad Collagen+ o nové koncentráty v ampulkách, ktoré zaistia intenzívnu kolagénovú kúru na domáce použitie. Cieľom je výrazný anti-age efekt, znovuobnovenie pevnosti a objemu. 

 

Aj v rámci ostatných značiek sa môžete tešiť na novinky. Mesosystem uviedol na trh novú sadu Pure Vitamin C na domácu starostlivosť. Vitamín C je úžasná kozmetická zložka, ktorá má nielen antioxidačné a bieliace účinky, ale podporuje aj tvorbu kolagénu, čím pôsobí proti vráskam. Sada obsahuje ampulky Vitamín C 20%, veľmi obľúbené pleťové masky z netkanej textílie C Vita 180° a krém C Vita. V sade nájdu vaše zákazníčky všetko potrebné na rýchle domáce ošetrenie s Vitamínom C. 

Pripravili sme pre vás aj novinky zo sveta make-upu. Pierre René predstaví nové kontúrovacie korektory a nové odtiene rúžov z rady Royal Mat Nude. 

Trendom je aj prirodzene husté a upravené obočie. Značka Thuya uvádza nový booster na rast obočia a tri nové odtiene obľúbených farieb na obočie. 

 

Kaderníctvo 

V rámci noviniek nezaháľame ani v oblasti kaderníctva. 

 

Revlon Professional 

Revlon Professional® sa zapojil do aktuálneho mestského rytmu, aby predstavil svoj návrh kolekcie JAR/LETO 2019 v dokonalom súlade s najnovšími módnymi trendmi. Unapologetic Collection je poctou všestrannosti. Kolekcia je navrhnutá s novým prístupom k dianiu v mestských uliciach, ktoré je aktívnejšie a slobodnejšie ako kedykoľvek inokedy.

Značka Revlon Professional® predstavuje Magn±t™, prvý inovatívny rad pre boj s environmentálnymi agresormi, ktorý zaručí ten najlepší výsledok pri farbení a zdravšie vlasové vlákno.

 

Echosline 

Značke Echosline sa budeme venovať v rámci prezentácie inovatívneho make-upu na vaše vlasy. 

 

AlterEgo 

Alterego uvedie novinky Blondego pro-light system Beblond pure hi-lite. 

 

TERMÍNY PREZENTÁCIÍ 

Jarné prezentácie budú prebiehať v niekoľkých mestách na Slovensku. Začiatok prezentácií je o 9:30. Náš tím vás bude vrelo očakávať. V účasti je zahrnuté aj občerstvenie a samozrejme príjemná atmosféra. 🙂

 

Kozmetické prezentácie

  • 3.4.  Šaľa  Vzdelávací inštitút Primavera Andorrana SK
  • 4.4.  Bratislava  Hotel Premium 
  • 5.4.  Banská Bystrica  Hotel Lux – salón Bystrica 
  • 8.4.  Košice  Eco Friendly Hotel Dalia 
  • 9.4.  Žilina  Palace Hotel Polom 

 

Kadernícke prezentácie

  • 4.4.  Košice  Eco Friendly Hotel Dalia 
  • 5.4.  Banská Bystrica  Hotel Lux 
  • 9.4.  Šaľa  Vzdelávací inštitút Primavera Andorrana SK
  • 10.4.  Šaľa  Vzdelávací inštitút Primavera Andorrana SK
  • 11.4.  Žilina  Hotel Galileo 

 

V prípade záujmu o prihlásenie sa na niektorú z prezentácií nás kontaktujte na č. 0911 110 132

 

Tešíme sa na vás. 
Tím Primavera Andorrana SK

 

 

, , , , , , , , , ,
Vianočné balíčky 2020
Vianočné balíčky 2020

Obdarujte svojich blízkych vianočným balíčkom vašej obľúbenej značky s elegantnou vintage kabelkou alebo iným potešením.

3 + 1 od našej technologičky Lucii Matejkovej
3 + 1 od našej technologičky Lucii Matejkovej

Zimné obdobie si vyžaduje špeciálnu staroslivosť o pleť. Nechajte sa inšpirovať ako na to.

Jarné kozmetické prezentácie 2017
Jarné kozmetické prezentácie 2017

Prečítajte si podrobnejšie o priebehu jarných kozmetických prezentáciách.