Kozmetické novinky jeseň/zima

6. 11. 202009:35

Počas jesene Primavera Andorrana uviedla na trh niekoľko zaujímavých noviniek od najznámejších španielskych kozmetických značiek. V tomto článku vám prinášame ich zhrnutie.

Značky Germaine de Capuccini, Casmara a Ainhoa túto sezónu priniesli niekoľko noviniek, vďaka ktorým môžete vo svojom salóne ponúknuť svojim zákazníkom nové ošetrenia a produkty na domácu starostlivosť.

Sú to síce ošetrenia, ktoré vy i vaše zákazníčky už poznáte vo všeobecnosti, no odlišujú sa osobným prístupom každej značky, vôňou, vlastným postupom a celkovou atmosférou počas ošetrenia, čo im i vám pridáva svoju vlastnú pridanú hodnotu.

 

O čom sa dočítate v tomto článku:

  • Germaine de Capuccini – inovované profesionálne ošetrenie na očné okolie Timexpert Rides eyes
  • Casmara – chemické peelingy Expert Dermapeels
  • Ainhoa – nový prírodný rad Cannabi7

 

Timexpert Rides Eyes od Germaine de Capuccini

Na jar Germaine de Capuccini predstavila dobre známy, no kompletne inovovaný rad Timexpert Rides proti dynamickým a statickým vráskam. Profesionálne ošetrenie Rides do salónu je doplnené o účinné aktívne látky a nové masážne techniky. Rovnako sa vynovili a pridali úplne nové produkty na domácu starostlivosť.

Na jeseň značka Germaine de Capuccini predstavila ďalšiu novinku v rámci Timexpert Rides – EYES. Ide o inovované ošetrenie oblastí očného okolia a pier na vyhladenie vrások a nové produkty na domáce ošetrenie.

Profesionálne ošetrenie

Hlavnou hodnotou produktov Timexpert Rides je účinnosť ich zloženia. Nový Rides EYES kombinuje biotechnológiu bojujúcu proti vráskam so špecifickými látkami, ktoré pôsobia na rozdielne typy kruhov a vačkov pod očami, rozjasňujú pohľad, navracajú energiu a pevnosť pleti okolo očí.

Ošetrenie teraz s väčším účinkom vyhladzuje vrásky, výrazne redukuje kruhy a vačky pod očami a dodáva energiu a pevnosť očnému okoliu a prejasní pohľad. V rámci pracovného postupu ošetrenia sa využívajú doplnkové masážne techniky, ktoré sa vykonávajú počas nanášania profesionálneho balzamu, čím dosiahneme bezkonkurenčné výsledky.

Počas ošetrenia sa využíva cupping, masáž Gua Sha pomocou plochého kameňa z ružového kremeňa. Je vytvarovaný tak, aby sa perfektne prispôsobil obrysom očného okolia a pier. Zákazníčkam tak doprajete jedinečný zážitok.

Počas ošetrenia i domácej starostlivosti sa odporúča aj očná joga, čo je séria pohybov, ktoré tonizujú a uvoľňujú svaly.

Domáca starostlivosť

Na domácu starostlivosť pre zosilnenie účinku sú v ponuke hydrogélové náplaste proti únave a proti dynamickým a statickým vráskam. Je ideálnym pomocníkom pre prípravu pleti pred akoukoľvek slávnostnou príležitosťou, po náročnom dni alebo noci pre unavené oči alebo jednoducho pre posilnenie tejto problematickej oblasti tváre.

V rámci domácej starostlivosti sú 2 krémy na očné okolie – denný gélový krém, ktorý vyhladzuje, nadvihuje a chráni počas dňa. Je to perfektná príprava pleti pred aplikáciou make-upu. V balení je aj nočný krém, ktorý regeneruje, uvoľňuje a rozjasňuje. Má hodvábnu vyživujúcu textúru, ktorá počas noci nepretržite uvoľňuje účinné látky a pracuje tak na obnovení delikátnej pokožky okolo očí.

Foto

ONLINE prezentácia novinky pre kozmetičky: dňa 13.11. od 9:30 hod. sa bude konať online prezentácia tejto novinky. Ak máte záujem zúčastniť sa, kontaktujte svojho obchodného zástupcu alebo nás na č. 0907 225 425.

 

Expert Dermapeels od Casmara

Značka Casmara napreduje neúprosným tempom a túto sezónu pripravila pre kozmetické salóny novinku, ktorá sa trochu odlišuje od štandardných noviniek z dielne tejto značky. Jedná sa o nové chemické peelingy – Expert Dermapeels.

Expert Dermapeels predstavuje kompletný rad produktov, ktoré sú potrebné na úplný proces obnovy pleti, pri ktorom sa odstraňujú poškodené odumreté bunky a nahrádzajú ich bunky nové a zdravé. Minimalizujú sa nedokonalosti a dochádza tak k znovuzrodeniu podstaty krásnej pleti.

Ide o chemické peelingy, ktoré majú inovatívne zloženia na báze optimálneho spojenia vybraných kyselín v špecifickej koncentrácii, ktorá je zárukou mimoriadnych výsledkov.

Obsah sady Expert Dermapeels:

[P.S.F] peel – ide o peeling určený pre zrelú pleť s viditeľnými príznakmi starnutia, ako sú škvrny, hlboké vrásky, strata pevnosti či pohasnutá pleť bez života. Tento peeling kombinuje 3 kyseliny v koncentráciách, ktorá je kľúčová pre dosiahnutie výnimočných výsledkov.

– 15% kyselina pyrohroznová
– 5% kyselina jantárová
– 5% kyselina ferulová

Výsledky ošetrenia: odstránenie a/alebo vyhladenie vrások a výrazových liniek, zlepšenie pevnosti a pružnosti pleti, zmiernenie pigmentových škvŕn, zjednotenie odtieňu pleti, rozžiarenie a revitalizácia pleti.

[S.A.S] peel – peeling je určený pre všetky typy pleti: mladá, mužská, pleť v nerovnováhe… Odporúča sa na odstránenie nedokonalostí a očistu pleti, zjemnenie upchatých a rozšírených pórov, vyrovnanie nadmerného lesku a tvorby mazu, ale aj ako prevenciu príznakov starnutia. Tento peeling kombinuje tieto 3 kyseliny v koncentráciách, ktoré sú kľúčové pre dosiahnutie výnimočných výsledkov.

– 10% kyselina šikimová
– 12% kyselina azelaová
– 2% kyselina salicylová

Výsledky ošetrenia: účinná exfoliácia, čistenie a detoxikácia pleti, a v prípade nerovnováhy reguluje tvorbu mazu. Tiež vyhladzuje vrásky a jazvy, zlepšuje mikroreliéf pleti a zjednocuje jej odtieň.

Samozrejme k vykonaniu ošetrenia chemickým peelingom Expert Dermapeels sú potrebné aj doplnkové produkty, ktoré Casmara k tomuto ošetreniu tiež ponúka. Ide o:

Prípravný roztok – odmasťuje a odstráni z vrchnej vrstvy pokožky nahromadený lipidový film a zároveň pleť hĺbkovo čistí, pričom odstraňuje zvyšky nečistôt a odumretých buniek. Zaručí, že peeling bude pôsobiť na pleti rovnomerne.

Neutralizačný roztok – po aplikácii chemického peelingu je nevyhnutné obnoviť rovnováhu a prirodzené pH pleti neutralizáciou.

Gél booster s dvojitým účinkom [H.S] peel booster – tento produkt je špeciálne vyvinutý na zosilnenie účinku chemického peelingu. Tento booster sa aplikuje po chemickom peelingu a musí zostať na pleti, aby zaistil pôsobenie peelingu v čase a zvýšil dlhotrvajúci efekt obnovy a súčasne pomáhal pri regenerácii po ošetrení.

Toto ošetrenie je ideálne pre zákazníkov, ktorí si už obľúbili ošetrenia značkou Casmara a chcete im ponúknuť populárne a veľmi efektívne ošetrenie chemickým peelingom.

 

CANNABI7 od Ainhoa

Značka Ainhoa uviedla na trh svoj prvý prírodný rad s veľkou multi-akčnou silou, ktorá je založená na výnimočnej rastline konope. Receptúra Cannabi7 je vytvorená z 97%* ingrediencií rastlinného pôvodu (*podľa produktu od 97 alebo 99%), a to v súlade s normou ISO 16.128.

Každý deň pribúdajú zákazníci, ktorí chcú žiť zdravšie a dopytujú sa aj u vás v salóne na prírodné ingrediencie v produktoch starostlivosti o pleť. Teraz týmto zákazníkom máte možnosť ponúknuť produkty Cannabi7 v podobe profesionálneho ošetrenia, aj starostlivosti na doma. Ošetrenie je jednoduché, čisté a s krásnou vôňou a ešte lepším upokojeným výsledkom.

Rad Cannabi7 robí výnimočným jeho 7 účinkov na pleť s organickým prírodným olejom.

  1. VYŽIVUJE: Pomáha obnoviť lipidy v rohovej vrstve a reštauruje kožnú bariéru.
  2. HYDRATUJE: Hydratuje v danom okamžiku aj v priebehu času. Znižuje transdermickú stratu vody: zlepšuje retenčnú kapacitu vody v pleti a tým chráni pred dehydratáciou. Zlepšuje elasticitu pleti. Odstraňuje povädnutý a zašednutý vzhľad pleti.
  3. UPOKOJUJE: Pomáha precitlivenej pleti zbaviť sa začervenania a podráždenia, okamžite uľavuje
  4. CHRÁNI: Silný antioxidačný efekt proti voľným radikálom, pomáha predchádzať predčasnému starnutiu pleti.
  5. REGENERUJE: Zlepšuje medzibunkový metabolizmus a stimuluje renováciu poškodených buniek.
  6. ZJEMŇUJE: Odstraňuje hrubosť pleti, jemné linky a vrásky a zlepšuje jej textúru.
  7. DODÁVA POCIT KOMFORTU: Dodáva príjemný komfortný pocit pohody na pleti.

Navyše tento rad rešpektuje životné prostredie a ekológiu. Obaly neobsahujú celofán ani prospekty – informácie sú tlačené zvonka a zvnútra krabičky.

Profesionálne ošetrenie a produkty na domácu starostlivosť

Na prácu v salóne Cannabi7 od Ainhoa ponúka produkty v klasickom kabínovom prevedení: pleťový konopný olej, pleťová maska a emulzia. Pomocou týchto produktov zrealizujete príjemné ošetrenie s masážou, ideálne na relax a oddych.

Na domáce použitie je v repertoári radu Cannabi7 krém a emulzia podľa typu pleti zákazníčky, na doma je možné používať aj pleťovú masku.

 

V prípade, ak by ste mali záujem o viac informácií, kontaktujte nás na marketing@primavera-and.sk alebo kontaktujte svojho obchodného zástupcu.

 

 

, , , , , ,
Letné kadernícke novinky!
Letné kadernícke novinky!

Novinky v kaderníctve!

Novinka RE-HYDRA od značky Arosha
Novinka RE-HYDRA od značky Arosha

Prečítajte si o novinke z dielne značky Arosha.

Sezónne kadernícke kurzy na nové kolekcie
Sezónne kadernícke kurzy na nové kolekcie

Ak si nájdete trochu času na vzdelávanie, príďte na naše kurzy, ktoré sa zameriavajú na nové kolekcie značiek Revlon Professional, Alter Ego a Echosline.