Letné kadernícke novinky!

9. 6. 202418:52

Počas sezóny jar/leto naše kadernícke značky predstavili viacero úžasných noviniek, ktoré určite stojí za to zhrnúť v článku 👇.


RE/START RE/THINK BALAYAGE HAIR CARE

RE/THINK od značky Revlon Professional je prvé bezoplachové ošetrenie na doma, vedecky navrhnuté pre špecifické potreby vlasov po balayage. Vlasy ultimátne chráni pred vonkajšími agresormi, tiež pred teplom až do 230 °C a pomáha predchádzať vyblednutiu farby pri umývaní a vplyve UV žiarenia. Taktiež obnovuje vnútorné väzby vlasov a spevňuje vlasové vlákno, aby sa predišlo lámaniu. Vyživuje a uzaviera kutikulu pre maximálnu kozmeticitu. Vyrovnáva porozitu pre hodvábne, jemné a vyživené vlasy.

Navyše zloženie je ľahké a vegánske, produkt obsahuje molekuly rebondingu, fyzo-proteíny a olej z kamélie, ktoré posilňujú vlasy zvnútra von. Tiež obnovujú prirodzenú pružnosť vlasov, zvyšujú hladkosť, prirodzený lesk a uzatvárajú povrch vlasov.

Produkt odporúčame použiť v spojení so šampónom RE/START.

Eksperience™ SUN PRO

V letnom období sú vlasy časti vystavené slnku, chlóru a soli, čo môže ovplyvniť ich krásu a zdravie. Poškodenie hydrolipidického filmu spôsobuje, že vlasy sú vysušené, krepovité a mastné.

Eksperience SUN PRO je ideálny rad na použitie pred, počas a po vystavení sa týmto škodlivým vplyvom. Je obohatený o nový Aquamaris Complex, Panthenol a oleje z jojoby, slnečnicových a kokosových orechov. Poskytuje ochranu pred UV žiarením, hydratáciu a výživu. Vlasy sa ľahko ovládajú, vyzerajú krásne a zdravo po celé leto.

Rad Eksperience SUN PRO ponúka šampón pre obnovu hydratácie vlasov stratenej vplyvom vysúšajúceho účinku chlóru, soli a vplyvu slnka. Dodáva prirodzený lesk a zanecháva vlasy hydratované, mäkké a hladké. Bezoplachový kondicionér poskytuje ochranu pred teplom až do 220° C aj pred UVA a UVB žiarením. Zvyšuje lesk, pomáha rozčesávať, znižuje statickú elektrinu a lietavé vlasy, a zanecháva ich mäkké a hodvábne. A napokon ľahký hydratačný krém, ktorý predchádza vysúšaniu a chráni farbu vlasov pred vonkajšími agresormi. Poskytuje ochranu pred teplom až do 220°C a je formulovaný s antioxidantmi a zložkou Sun Pro-Tech, ktorá poskytuje ochranu proti UVA a UVB žiarením.

Starostlivosť UNIQONE Curls a mental wellness

Kučery sú krásne, ale starostlivosť o ne sa môže stať prácou na plný úväzok. UniqOne™ Curls kombinuje starostlivosť a stylingové výhody v jednom produkte. Zmes výživných a stylingových zložiek poskytuje základnú starostlivosť a kučery s definíciou, jemnosťou a prirodzeným objemom. Tento revolučný produkt ponúka starostlivosť vhodnú pre farbené vlasy s okamžitými výsledkami. Navrhnutý pre rôzne typy vĺn, inteligentne zjednodušuje vašu rutinu – efektivitu a výsledky ako zo salónu v jednom kroku.

Vieme, že dnešný uponáhľaný životný štýl nám často nedáva čas pre seba. Nedostatok času je hlavným zdrojom stresu, ktorý môže spôsobiť, že sa cítime preťažení a odstrihnutí od okolitého sveta. To, ako myslíme, cítime a konáme, je súčasťou nášho jedinečného ja, pričom starostlivosť oň je naozaj dôležitá pre naše blaho.

UniqOne Mental Wellness limitovaná edícia je multifunkčná bezoplachová starostlivosť, ktorá pomáha ženám po celom svete dosiahnuť krásne vlasy počas žmurknutia oka, aby mali viac času na dôležité veci. Chceme zvýšiť povedomie o dôležitosti efektívneho časového riadenia a povzbudiť k starostlivosti o seba a svoju myseľ ako celku.

TERMIX kefy

Objavte rad profesionálnych kief na vlasy špeciálne navrhnutých pre starostlivosť o všetky typy vlasov – od najviac uznávanej značky profesionálov.

Značka TERMIX poskytuje širokú škálu kief pre tie najrôznejšie potreby vlasov. Tu sú tie najznámejšie.

TERMIX C-RAMIC – tento inovatívny rad spája keramickú a iónovú technológiu, ktorá vašim vlasom dodá intenzívny lesk bez akéhokoľvek poškodenia. Vďaka keramickému telu sa vlasy vysušia rýchlejšie a zostanú silné a zdravé. S kefami C-Ramic získate nielen žiarivý účes, ale aj pocit luxusu v každodennej starostlivosti o vaše vlasy.

TERMIX NATURE predstavuje inovatívne riešenie pre starostlivosť o vlasy s ohľadom na životné prostredie. Vďaka technológii z prírodných materiálov je táto kefa schopná eliminovať nečistoty vo vzduchu, čo prináša výhody nielen pre vlasy, ale aj pre celkovú atmosféru domova či salónu.

TERMIX EVOLUTION predstavuje jemné kefy na vlasy, ktoré sú ideálne pre jemné vlasy. Tieto kefy sú navrhnuté tak, aby minimalizovali lámanie vlasov a nepriaznivé účinky na vlasové korienky. Vďaka špeciálnemu krížovému systému štetín a použitie mäkkých mikrovlákien poskytujú tieto kefy jemnú starostlivosť, ktorá zaisťuje zdravý objem vlasov bez rizika akéhokoľvek poškodenia.

Limitovaná edícia GOLD ROSE z radu TERMIX EVOLUTION je špeciálne navrhnutá pre starostlivosť o veľmi suché, matné a porézne vlasy, s cieľom obnoviť ich vitalitu a žiarivý lesk. Nové zloženie vlákien, spojené s pokročilou povrchovou technológiou, bolo vyvinuté s konkrétnym cieľom umožniť rýchle vysúšanie vlasov bez rizika prehrievania. Táto inovácia nielenže zaisťuje šetrné rozčesávanie, ale tiež posilňuje celkové zdravie vlasov. Vďaka tomu sa tieto kefy nielenže šetrne starajú o vlasy, ale tiež prispievajú k ich dlhodobému zdraviu.

 

V prípade, že vás niečo oslovilo, oslovte svoju kaderníčku/svojho kaderníka ❤️

 

, , , , , , ,
PRIMA LETO 2019
PRIMA LETO 2019

Aj počas slnečných letných dní máte možnosť sa vzdelávať v našom Vzdelávacom Inštitúte v Šali. Navyše za SKVELÉ LETNÉ CENY!

NOVINKA INFINITY ELIXÍR & SÉRUM & MASKA
NOVINKA INFINITY ELIXÍR & SÉRUM & MASKA

Objavte luxusnú pleťovú starostlivosť značky Casmara. Pozrite sa na novinky, ktoré si vaša pleť zamiluje.