Leto na Slovensku

22. 7. 202007:31

Toto leto si mnohí z nás užijú doma, na Slovenku. Týmto rozhodnutím ochránime predovšetkým naše zdravie, podporíme domáci cestovný ruch a lepšie spoznáme našu domovinu.

Kamkoľvek sa však vyberieme počas leta, je potrebné myslieť na dostatočnú ochranu pred slnečnými lúčmi a poopaľovaciu starostlivosť.

Naša technologička Lucka Matejková pre vás vybrala základné produkty, ktoré by ste si mali pribaliť či už na cestu do hôr alebo k vode.

CASMARA

Gél-krém proti fotostarnutiu SPF50+ 50 ml

Anti-agingový ochranný opaľovací gél-krém s faktorom SPF 50+ určený na tvár. Vyniká ľahkou textúrou bez obsahu olejov, zabraňuje fotostarnutiu a pomáha zmierňovať príznaky plynutia času na pokožke. Obsahuje silnú a multifunkčnú látku L-KARNOSÍN, ktorá pôsobí proti starnutiu, pretože zvyšuje pružnosť a pevnosť pleti a súčasne brzdí a predchádza fotostarnutiu, a to vďaka jej mimoriadnym antioxidačným vlastnostiam. Gél-krém chráni pleť pred UVA, UVB a infračerveným žiarením.

Intenzívny reparačný gél po opaľovaní 200 ml

Reparačný osviežujúci telový gél po opaľovaní na obnovu, upokojenie a hĺbkovú hydratáciu pokožky s vysokým obsahom ALOE VERA a OLEJA Z MARAKUJE. Prináša pokožke úľavu a príjemný pocit sviežosti. Súčasne napráva škody napáchané slnečným žiarením.

GERMAINE DE CAPUCCINI

Opaľovací krém na tvár SPF50 s globálnym účinkom proti starnutiu 50 ml 

Opaľovací krém s bohatou textúrou so silným ochranným účinkom pred IR, UVA a UVB žiarením. Predchádza a zmierňuje príznaky fotostarnutia, ako sú vrásky, solárne škvrny a ochabnutosť kože. Vhodný pre všetky typy pleti, obzvlášť pre normálnu až suchú a zrelú pleť, ktorá potrebuje vyživiť.

Hmla Blue Activate Water 200 ml

Osviežujúca hmla aktivujúca opálenie. Vhodná pre aplikáciu na tvár a telo. Je možné použiť pred, počas aj po samotnom opaľovaní.

After sun ICY Pleasure 50 ml

Balzam s hĺbkovým hydratačným účinkom pre pokožku tela. Chráni a zvláčňuje pokožku po dobu 24H. Okamžitá úľava pri pocite pálenia (po opaľovaní). Dodáva pokožke intenzívnu hydratáciu. Proteínový hĺbkovo hydratačný telový krém obsahuje výťažky z leknínu, vďaka tomu zvyšuje produkciu kolagénu.

, , ,
Je tu čas na chemické peelingy
Je tu čas na chemické peelingy

Po letnom období mnohým z nás zostávajú na pleti pigmentové nerovnosti, pehy, fľaky, ktoré môžu byť nevábnou spomienkou na slniečko. Teraz je najideálnejší čas, kedy môžeme na tomto probléme pracovať. Technologička Lucia Matejková vám priblížila ošetrenia chemickým peelingom. 

Ponuka prístrojových ošetrení Primavera Andorrana
Ponuka prístrojových ošetrení Primavera Andorrana

Aktuálna ponuka prístrojových ošetrení do vášho salónu.

Exkluzívne koncentráty UNIQCURE od značky SKEYNDOR
Exkluzívne koncentráty UNIQCURE od značky SKEYNDOR

NOVINKA: Značka Skeyndor na trh uviedla exkluzívne koncetráty v ampulkách UNIQCURE