Leto na Slovensku

22. 7. 202007:31

Toto leto si mnohí z nás užijú doma, na Slovenku. Týmto rozhodnutím ochránime predovšetkým naše zdravie, podporíme domáci cestovný ruch a lepšie spoznáme našu domovinu.

Kamkoľvek sa však vyberieme počas leta, je potrebné myslieť na dostatočnú ochranu pred slnečnými lúčmi a poopaľovaciu starostlivosť.

Naša technologička Lucka Matejková pre vás vybrala základné produkty, ktoré by ste si mali pribaliť či už na cestu do hôr alebo k vode.

CASMARA

Gél-krém proti fotostarnutiu SPF50+ 50 ml

Anti-agingový ochranný opaľovací gél-krém s faktorom SPF 50+ určený na tvár. Vyniká ľahkou textúrou bez obsahu olejov, zabraňuje fotostarnutiu a pomáha zmierňovať príznaky plynutia času na pokožke. Obsahuje silnú a multifunkčnú látku L-KARNOSÍN, ktorá pôsobí proti starnutiu, pretože zvyšuje pružnosť a pevnosť pleti a súčasne brzdí a predchádza fotostarnutiu, a to vďaka jej mimoriadnym antioxidačným vlastnostiam. Gél-krém chráni pleť pred UVA, UVB a infračerveným žiarením.

Intenzívny reparačný gél po opaľovaní 200 ml

Reparačný osviežujúci telový gél po opaľovaní na obnovu, upokojenie a hĺbkovú hydratáciu pokožky s vysokým obsahom ALOE VERA a OLEJA Z MARAKUJE. Prináša pokožke úľavu a príjemný pocit sviežosti. Súčasne napráva škody napáchané slnečným žiarením.

GERMAINE DE CAPUCCINI

Opaľovací krém na tvár SPF50 s globálnym účinkom proti starnutiu 50 ml 

Opaľovací krém s bohatou textúrou so silným ochranným účinkom pred IR, UVA a UVB žiarením. Predchádza a zmierňuje príznaky fotostarnutia, ako sú vrásky, solárne škvrny a ochabnutosť kože. Vhodný pre všetky typy pleti, obzvlášť pre normálnu až suchú a zrelú pleť, ktorá potrebuje vyživiť.

Hmla Blue Activate Water 200 ml

Osviežujúca hmla aktivujúca opálenie. Vhodná pre aplikáciu na tvár a telo. Je možné použiť pred, počas aj po samotnom opaľovaní.

After sun ICY Pleasure 50 ml

Balzam s hĺbkovým hydratačným účinkom pre pokožku tela. Chráni a zvláčňuje pokožku po dobu 24H. Okamžitá úľava pri pocite pálenia (po opaľovaní). Dodáva pokožke intenzívnu hydratáciu. Proteínový hĺbkovo hydratačný telový krém obsahuje výťažky z leknínu, vďaka tomu zvyšuje produkciu kolagénu.

, , ,
Jesenné kozmetické ONLINE prezentácie
Jesenné kozmetické ONLINE prezentácie

Vážené dámy, hoci sme sa už na vás osobne veľmi tešili, pre vaše a aj naše bezpečie, sme sa rozhodli usporiadať Jesenné kozmetické prezentácie ONLINE.

Mezoterapia pre všetkých
Mezoterapia pre všetkých

Mezoterapia je jednou z najúčinnejších metód predchádzania starnutiu prirodzeným spôsobom, využitím vlastných regeneračných mechanizmov kože.

3 najobľúbenejšie produkty technológa Mareka Červeňáka
3 najobľúbenejšie produkty technológa Mareka Červeňáka

V tomto článku by sme vás chceli trošku bližšie zoznámiť s naším hlavným technológom Marekom a jeho 3 najobľúbenejšími produktmi značky Revlon Professional