Májové kozmetické novinky

9. 5. 202418:32

V rámci kozmetických značiek sme v Primavera Andorrana uviedli niekoľko májových noviniek. Prečítajte si krátke zhrnutie nižšie.

Germaine de Capuccini a ochrana proti slnku

Značka Germaine si potrpí na najlepšiu ochranu proti slnku, zároveň vytvorenú s ohľadom na životné prostredie. Do solárnej rady Timexpert Sun uviedla dva nové produkty – suchý olej SPF20 a balzam na pery SPF50.

Suchý olej je ultraľahký a poskytuje príjemný zážitok a jedinečnú opaľovaciu starostlivosť. Spomaľuje starnutie pleti a upokojuje začervenanie. Je energizujúci a povzbudzujúci. Znižuje pocity pálenia. Obsahuje zázvorový olej, ktorý je vynikajúci na ochranu integrity pokožky. Pomáha opaľovať a zároveň chráni.

Napadlo vám, že aj pery treba chrániť pred slnkom? Balzam od Germainu predstavuje dokonalý prípravok na ochranu pier s vynikajúcimi vlastnosťami proti starnutiu. Hĺbkovo vyživuje a hydratuje. Upokojuje a má antioxidačné účinky. Nezanecháva stopy. Obsahuje UVA a UVB ochranu.

Mesosystem a ich nová generácia peelingov

Čo si pýtajte u svojej kozmetičky, sú určite nové peelingy od značky Mesosystem! Do jedinečných exfoliačných receptúr totiž navrhli kyseliny tak, že peeling má zároveň vlastnosti starajúce sa o pleť. Jednoducho nová generácia peelingov MCCM je tu!

Na výber je z ôsmych nových kombinovaných peelingov, ktoré poskytnú individuálnu starostlivosť na mieru každej z vás. Pre viac informácií kontaktujte svoju kozmetičku.

Skeyndor – nový set s čistiacim rituálom a ochranná emulzia na telo SPF50

Počas zimy sa stav pleti môže radikálne zhoršiť. Pleť trpí ešte viac na dehydratáciu, je citlivá, trpí rôznymi nedokonalosťami a nedostatkom jasu. Skeyndor poskladal zo známeho radu Expert Cleanse pro milý set pre dokonalú odličovaciu rutinu. Nájdete v ňom micelárny olej EXP CLN PRO 50 ml, odličovací gél 100 ml a vyrovnávaciu vitamínovú esenciu 50 ml. Všetko v krásnej letnej taštičke. Set je určený pre normálnu až zmiešanú pleť.

Do rodiny Sun Expertise, ktorá je určená na ochranu pred slnkom, pribudla ochranná telová emulzia s faktorom SPF50. Receptúra s „Dry Touch“ mikrosférami prepožičiava produktom slnečného radu veľmi príjemný omak. Umožňuje výnimočne rýchle vstrebanie olejov s dlhotrvajúcim „Dry Touch“ efektom. Ľahká ochranná textúra. Bez vysúšania pleti.

 

Novinky od značiek Ainhoa a Arosha

Ainhoa zložila veľmi pekné a praktické sety, jeden určený na základné použitie, kde nájdete pleťovú emulziu s vysokou ochranou SPF50, Biome care micelárny gél 15 ml a to všetko v peknej kozmetickej taštičke. Druhý set je praktický cestovný s Purity produktmi na zmiešanú až mastnú pleť. Je v ňom čistiaci fluid, čistiaca pleťová maska, gél a tonikum. A to všetko v milom vrecúšku.

Arosha prináša nový krém s regeneračným účinkom, ktorý stimuluje regeneráciu buniek a podporuje regeneračné účinky, čím zabraňuje vzniku nových strií. Zlepšuje tonus a pružnosť pokožky. Ideálny pre pomoc pri zlepšovaní vzhľadu strií vzniknutých v dôsledku tehotenstva, dojčenia, obezity, náhleho úbytku hmotnosti.

 

Viac informácií o produktoch u vašej odborníčky na krásu ❤️

 

, , , , , ,
Na Malorke so Skeyndorom
Na Malorke so Skeyndorom

Kongres Skeyndor na Malorke ☀️

Zostaňte v kontakte so svojim technológom
Zostaňte v kontakte so svojim technológom

Aktuálna pandémia na Slovensku nás prinútila zostať doma a čakať na zlepšenie situácie. Radi by sme vám v tomto období ponúkli našu podporu a pomoc.  

3 + 1 od našej technologičky Lucii Matejkovej
3 + 1 od našej technologičky Lucii Matejkovej

Zimné obdobie si vyžaduje špeciálnu staroslivosť o pleť. Nechajte sa inšpirovať ako na to.