Novinka: EXPERT CLEANSE PRO od značky SKEYNDOR

23. 4. 202110:40

Značka Skeyndor priniesla na trh obrovskú novinku – nový produktový rad na čistenie pleti EXPERT CLEANSE PRO s dvomi dimenziami dermohygieny. Ak ste niekedy mali možnosť okúsiť vône a konzistencie produktov značky Skeyndor (alebo ak aj nie), tak tieto vás úplne uchvátia!

Produkty EXPERT CLEANSE PRO sa starajú o pleť a čistia ju do hĺbky pomocou účinných receptúr a tvoria tak komplexné domáce ošetrenie. Receptúry obsahujú pre a post biotiká, ktoré stimulujú a chránia kožnú mikroflóru pleti s cieľom dosiahnuť 100% čistú a zdravú pleť. Rad je navyše tvorený produktmi, ktoré plne rešpektujú životné prostredie 🌱.

Špeciálny certifikát „CARE CERTIFICATE“

Pre súčasnú mladšiu generáciu je dôležité, aby produkty, ktoré používajú spĺňali rôzne očakávania v rámci ochrany životného prostredia. Viac ako 90% použitých surovín v produktoch EXPERT CLEANSE PRO sú bio rozložiteľné a hlavné ingrediencie sú dokonca certifikované certifikátom ECOCERT, preverené firmou Cosmos. Obaly sú recyklovateľné a z recyklovaných materiálov. Krabičky majú certifikát FSC, ktorý zaručuje, že použitý papier pochádza z lesnej výroby, ktorá je sociálne priaznivá a rešpektuje životné prostredie. Zaručuje, že miesto každého stromu, ktorý sa kvôli výrobe vyrúbal, sa zasadí nový. Výrobné procesy sú udržateľné v koncepte zelenej energie, ktorá pochádza z prírodných, obnoviteľných a nekontaminujúcich zdrojov.

100% EKOLOGICKY ČISTÝ RAD

EXPERT CLEANSE PRO bol vyvinutý na základe konceptov „čistej pleti“ a „čistej kozmetiky“. Unikátna kombinácia medzi hygienou a zdravím pleti, ktorá je spojená so starostlivosťou o planétu Zem 🌍.

„Pretože áno, je možné starať sa o pleť a zároveň aj o životné prostredie“

KOLEKCIA PRODUKTOV EXPERT CLEANSE PRO NA DOMÁCE POUŽITIE

Pre komplexnú hygienu a efektívne čistenie pleti nájdete 5 skvelých produktov. Jedná sa o komplexné ošetrenie s dvojitým čistením, naviac pleť potom aj revitalizujeme a vyrovnávame jej ochrannú flóru.

Čo je to však dvojité čistenie? V súčasnosti my ženy aplikujeme na seba také množstvo produktov, že málokedy stačí pleť vyčistiť iba odličovacím mliekom alebo micelárnou vodou. Na pleť si napríklad dávame sérum, krém, očný krém, ochranný krém s faktorom, podkladovú bázu, make-up, šminky, rúže…. Je toho proste veľa. Dôkladné očistenie pleti najmä večer je základ, ktorý dosiahneme viacerými produktmi Expert Cleanse Pro, ktoré sú spolu úžasne kompatibilné. Určené sú pre všetky typy pleti, aspoň 1x denne.

Domáce ošetrenie najmä na večer pozostáva z 5 krokov:

  1. odlíčenie očí a pier
  2. povrchové čistenie
  3. hĺbkové čistenie
  4. vyrovnanie
  5. záverečný krém

 

Produkty EXPERT CLEANSE PRO

 

Fáza 1 – odlíčenie očí a pier:

 

MICELÁRNY ODLIČOVAČ OČÍ A PIER

2-zložkový prípravok na odličovanie okolia očí a pier. Obsahuje olejové micely, ktoré jemne a s maximálnou šetrnosťou odstraňujú make-up vrátané vode odolných produktov. Jemná nemastná textúra. Hydratačné a účinné zložky navracajú rovnováhu pleti namáhanej nečistotami z ovzdušia. Posilňuje mikrovaskulárny systém, redukuje príznaky únavy, hydratuje, upokojuje, chráni jemnú pleť v ošetrovanej oblasti. Vhodné pre všetky typy pleti vrátane citlivej, aj pre citlivé oči.

Aktívne látky: prírodné zmäkčovadlá – ekologicky udržateľné, extrakt z Albízie s darutozidom, panthenol (provitamín B5), betaín

Spôsob použitia: Pretrepte, aby sa premiešali obe zložky. Naneste na odličovací tampón na oči a pery a čistite, až kým úplne neodstránite líčenie. Nemusí sa oplachovať.

Aplikácia ráno a/alebo večer

Oftalmologicky a dermatologicky testované.


Fáza 2 – povrchové čistenie:

 

MICELÁRNY OLEJ

Micelárny olej vhodný na všetky typy pleti, vyvinutý pre dosiahnutie hygieny na najvyššej úrovni. Obsahuje jemné micely, ktoré účinne odstraňujú make-up, vrátane vode odolných produktov a čiastočiek nečistôt z ovzdušia. Rastlinné micelárne oleje a účinné zložky vracajú rovnováhu pleti namáhanej nečistotami z ovzdušia. Vhodný pre všetky typy pleti.

Aktívne látky: zmäkčovadlá prírodného pôvodu z ekologicky udržateľných zdrojov, antioxidačný extrakt zo zázvoru proti znečisteniu z okolitého prostredia

Spôsob použitia: nanesieme priamo na vlhkú pleť, jemne vmasírujeme, aby sa dokonale zmiešal s make-upom, potom navlhčíme, kým nevznikne jemná mliečna emulzia („bloom efekt“). Potom dobre opláchneme.

Aplikácia ráno a/alebo večer

Fáza 3 – hĺbkové čistenie (podľa typu pleti):

 

ČISTIACE VÝŽIVNÉ PENOVÉ MLIEKO

Výživné penové mlieko pre normálne a suché typy pleti, vyvinuté pre dosiahnutie hygieny na najvyššej úrovni. Pre čistenie pleti s hĺbkovým účinkom a jej aktívne vyživenie. Obsahuje ultra jemné povrchové aktívne látky rastlinného pôvodu a postbiotiká. Pomáha zachovať ochrannú bariéru pleti a mikroflóru kože. Čistí póry do hĺbky, odstraňuje prebytočný maz, vyživuje pleť a chráni lipidy, ktoré posilňujú ochrannú bariéru pleti. Má antioxidačný a prežarujúci efekt.

Aktívne látky: ultra jemné tenzioaktívne látky z jablkového výťažku, alquil glukosid, post biotické enzýmy, zmäkčovadlá prírodného pôvodu z ekologicky udržateľných zdrojov, kyselina fytová.

Spôsob použitia: Napeňte malé množstvo v mokrých dlaniach a naneste na navlhčenú tvár a krk. Zamerajte sa na partie s nečistotami. Potom dobre opláchnite vlažnou vodou. Opakujte podľa potreby.

Aplikácia ráno a/alebo večer.

ČISTIACI PENOVÝ ZMATŇUJÚCI GÉL

Zmatňujúci penový gél pre normálne a zmiešané typy pleti. Druhá fáza metódy EXPERT CLEANSE PRO je vyvinutá pre dosiahnutie hygieny na najvyššej úrovni. Pre očistenie pleti s preukázateľným účinkom, šetrne a bez vysúšania. Znižuje vznik nových zápalových ohnísk, odstraňuje prebytočný maz a čistí póry do hĺbky. Ultra jemné povrchové aktívne látky rastlinného pôvodu a postbiotiká pomáhajú zachovať ochrannú bariéru pleti a kožnú mikroflóru. Hydratuje, upokojuje, sťahuje póry, má antioxidačný a prežarujúci efekt.

Aktívne látky: ultra jemné tenzioaktívne látky a penivé látky z jablčného výťažku, alquil glukosid, postbiotické enzýmy, hammamelis, panthenol (provitamín B5), kyselina fytová

Spôsob použitia: Napeňte malé množstvo v mokrých dlaniach a naneste na navlhčenú tvár a krk. Zamerajte sa na partie s nečistotami. Potom dobre opláchnite vlažnou vodou. Opakujte podľa potreby.

Aplikácia ráno a/alebo večer.

Fáza 4 – vyrovnanie:

 

VYROVNÁVAJÚCA VITAMÍNOVÁ ESENCIA 

Lotion 3v1 s mimoriadnymi účinkami pre starostlivosť o pleť. Revitalizuje, zjednocuje a chráni pleť pred nečistotami z ovzdušia. Záverečný krok metódy EXPERT CLEANSE PRO zaisťuje intenzívne senzorické a hydratačné ošetrenie pokožky. Pôsobí ako tonikum a revitalizačný booster. Remineralizuje, hydratuje, detoxikuje, upokojuje. Vyrobené z minerálnej morskej vody z Bretónska, prírodných postbiotických fermentov a vitamínov. Chráni kožnú mikroflóru a zároveň neutralizuje negatívne účinky znečistenia na pleť.

Aktívne látky: morská minerálna voda, kyselina hyalurónová s vysokou molekulárnou hmotnosťou, kokteil vitamínov B3, C, B5, prírodné postbiotické kvasinky

Spôsob použitia: nanesieme niekoľko kvapiek esencie do dlane a ľahkými poklepmi vklepeme do pokožky. Pokračujeme obvyklou starostlivosťou.

Odporúčané pre všetky typy pleti.

Aplikácia ráno a/alebo večer.

 

Po 4. fáze – vyrovnaní pleti nasleduje fáza 5. a tou je záverečný krém. Pleť bude krásne zdravo čistá. Vďaka produktom EXPERT CLEANSE PRO je možné starať sa o našu pleť do hĺbky a zároveň byť ohľaduplný aj voči nášmu životného prostrediu.

 

V prípade, že vás produkty EXPERT CLEANSE PRO zaujali, neváhajte kontaktovať vašu kozmetičku alebo salóny Skeyndor:

http://skeyndor.cz/skeyndor/salony-skeyndor-ambassador.html

V salónoch nájdete produkty značky Skeyndor, ako aj nový produktový rad EXPERT CLEANSE PRO.

TIP: Skúste u vašej kozmetičky aj profesionálne ošetrenie EXPERT CLEANSE PRO – ideálne ako hĺbkové kozmetické čistenie pleti alebo ako úvodné čistenie pred konkrétnym profesionálnym ošetrením pre dosiahnutie ešte väčších účinkov.

, ,
Rozjasnenie a revitalizácia s radom Timexpert RADIANCE C+
Rozjasnenie a revitalizácia s radom Timexpert RADIANCE C+

Doprajte pleti poriadnu dávku vitamínu C s novým radom Timexpert Radiance C+. Prečítajte si, ktoré produkty sú vhodné na domáce použitie.

NOVINKA Eksperience Reconstruct
NOVINKA Eksperience Reconstruct

Inovovaný rad Eksperience Reconstruct vám ponúka dokonalý zmyslový zážitok vo vašom salóne Revlon Professional. Už ste o ňom počuli?

Jarné kadernícke online prezentácie 2021
Jarné kadernícke online prezentácie 2021

Kadernícke online prezentácie noviniek 2021 - pripojte sa, tešíme sa na vás.