NOVINKA INFINITY ELIXÍR & SÉRUM & MASKA

6. 4. 202214:04

Žena v akomkoľvek veku chce mať krásnu, mladistvú pleť bez vrások. Značka Casmara uviedla na trh inovovaný rad Infinity pre zrelú pleť. Tento autentický aktivátor mladosti intenzívne omladí pleť počas dňa i noci. Poďte sa s nami pozrieť na produkty, o ktorých hovoríme.

PRÉMIOVÝ RAD INFINITY

Rad Infinity predstavuje novú dimenziu kozmetickej starostlivosti, a to všetko vďaka najnovším poznatkom v oblasti neurokozmetiky, genomiky a epigenetiky.  Objavte najrevolučnejšiu kozmetiku vo svete exkluzívnej omladzujúcej starostlivosti založenej na holistickom koncepte. Kozmetiku, ktorá pôsobí oveľa ďalej ako len na štruktúru vašej pleti. Ideálne pre pleť 45+

INFINITY CREAM 50 ml
Krém Infinity, ktorý vďaka technológii Future NGE Technology a jedinečnému zloženiu aktivuje druhú mladosť pleti, tzn. má globálny omladzujúci účinok.
Účinné zožky: plesnivec alpínsky, výťažok z albízie hodvábnej, hľuzovka biela
Vaše zmysly opantá opojná vôňa čerešňového kvetu.
Účinok: okamžitý liftingový efekt, rozjasnenie pleti, odstránenie príznakov starnutia a prejavov stresu.
Výsledok: viditeľne mladšia a rozjasnená tvár bez vrások, efekt „oddýchnutý vzhľad“.

INFINITY EYE SERUM 10 ml
Omladzujúce sérum pre obnovu očného okolia na báze rastových faktorov, výťažku z albízie hodvábnej a aktívnych látok s efektom botox-like.
Účinok: stimuluje syntézu kolagénu a elastínu, prispieva k regenerácii pleti, odďaľuje bunkové starnutie.
Výsledok: rozjasnená a omladená pleť očného okolia, vyhladené vrásky a výrazové linky, zmiernenie tmavých kruhov a vačkov pod očami, pevnejšia, pružnejšia a lepšie vyživená pleť.

INFINITY OIL ELIXIR 50 ml
Elixír vo forme suchého oleja predstavuje spojenie 7 mimoriadnych rastlinných olejov (tsubaki, makadamový, marakujový, cacay, ryžový, levanduľový a zo sladkého drievka), GGP (inovatívna aktívna látka s genomickou technológiou, ktorá je schopná chrániť DNA) a rastlinného RETINOLU-V (bakuchiol) s globálnym anti-agingovým účinkom.
Účinok: dvojitá v ýživa, botoxový efekt, z výšená produkcia kolagénu, posilnená ochranná bariéra pleti, zachovaná optimálna úroveň hydratácie; zabraňuje bunkovému starnutiu, zrýchľuje bunkovú obnovu, zvyšuje syntézu elastínových vlákien, zlepšuje štruktúru pleti.

Výsledok: Viditeľne omladená tvár, zmiernenie vrások, intenzívne vyživená, pružnejšia a hustejšia/plnšia pleť.

INFINITY SLEEPING MASK 50 ml
Obnovujúca nočná maska na báze melatonínu (hormón mladosti), tryptofánu, magnézia (horčíka) a vitamínu B6 omladzuje pleť počas spánku, pretože násobí obnovujúce a regeneračné
procesy pleti. Táto maska penovej textúry a s príjemnou vôňou čerešňového kvetu sa nezmýva a necháva sa pôsobiť celú noc.
Účinok: zvyšuje syntézu serotonínu a melatonínu, zvyšuje produkciu bunkovej energie, stimuluje bunkovú aktivitu.
Výsledok: Efekt „oddýchnutý vzhľad“. Vitálna, rozjasnená tvár, viditeľne omladená pleť. Svieža pleť plná energie.

Ak vás naše produkty zaujali a máte o ne záujem, kontaktujte nás na marketing@primavera-and.sk alebo kontaktujte svojho obchodného zástupcu.

, , , , , , ,
NOVINKA INFINITY ELIXÍR & SÉRUM & MASKA
NOVINKA INFINITY ELIXÍR & SÉRUM & MASKA

Objavte luxusnú pleťovú starostlivosť značky Casmara. Pozrite sa na novinky, ktoré si vaša pleť zamiluje.

Zostaňte v kontakte so svojim technológom
Zostaňte v kontakte so svojim technológom

Aktuálna pandémia na Slovensku nás prinútila zostať doma a čakať na zlepšenie situácie. Radi by sme vám v tomto období ponúkli našu podporu a pomoc.  

3 najobľúbenejšie produkty našej technologičky Lucii Matejkovej
3 najobľúbenejšie produkty našej technologičky Lucii Matejkovej

V tomto článku sme pre vás pripravili krátky sumár TOP produktov podľa našej hlavnej kozmetickej technologičky Lucie.