NOVINKA: MAGNET & MAGNET BLONDES a COLOR EXCEL GLOSS

13. 5. 202112:09

Značka Revlon Professional predstavila novinku Magnet & Magnet Blondes a Color Excel Gloss v rámci jarných kaderníckych prezentácií. Od vtedy si ju zamilovali nie len naši technológovia, ale aj klienti. Pokiaľ chcete svoje zosvetlovacie techniky posunúť na vyšší level, naše nové produkty sú pre vás to pravé. A navyše, v kombinácii s novými odtieňmi jemných tonerov dosiahnete dokonalé výsledky!

SPEVNI, ZOSVETLI, OŠETRUJ. Takto znie myšlienka nového radu produktov Magnet & Magnet Blondes, ktorý je komplexným 360° riešením pre chemicky ošetrené vlasy. Už vás viac nezaskočí žiadny problém a vy sa smelo pustite do akéhokoľvek technického ošetrenia.

 

3 KĽÚČOVÉ ZLOŽKY PRE POSILNENIE VÄZIEB

 

Kyselina maleínová:
Vytvorí nové štrukturálne väzby.

Cysteínové deriváty:
Chránia a opravujú keratínovú štruktúru vlasov.

Amidové a aminové deriváty:
Vytvoria pridané hydrogénové a iónové vlasové väzby.

 

3 KĽÚČOVÉ ZLOŽKY PROTI AGRESOROM

 

Chelatačné činidlá:
Zachytia kovy počas technickej služby.

Antioxidanty / Moringa:
Inhibítor tvorby voľných radikálov, ktoré vznikajú chemickými reakciami alebo pôsobením UV lúčov.

Ochranné prísady:
Vytvorte ochrannú vrstvu vlasového vlákna a pokožky hlavy, aby ste blokovali externé agresory a eliminovali znečistenie.

 

BondIN System

 

K dosiahnutiu maximálnych výhod systému BondIN je nevyhnutné používať platformu krok za krokom. Táto platforma je špecificky navrhnutá pre všetky technické služby v salóne. Tento systém pomáha predchádzať, chrániť a zaceľovať vlasy zvnútra smerom von, čím minimalizuje účinok vonkajších agresorov na konečný výsledok.
Čo systém BondIN vlastne znamená? Ide o ochranný, väzby obnovujúci a reparačný viacstupňový systém, ktorého kombinovaný účinok chráni existujúce väzby, opravuje väzby poškodené a vytvára nové, ktoré pomáhajú vlasom ostať silnými vo vnútri aj navonok. Poskytuje 360° ochranný štít okolo chemicky ošetrených vlasov v boji proti vonkajším agresorom, vrátane znečistenia.

 

VÝZVA POŠKODENIE VLASOV A EXTERNÉ AGRESORY

VÝZVA ZOSVETLOVANIE

Vylepšite svoje zosvetlovacie služby a dosiahnite najodvážnejšie blond výsledky. Majte na pamäti, že pokiaľ ide o zosvetlenie, nezáleží na tom kde začnete, ale ako ďaleko ste schopní sa dostať, bez ohrozenia vlasov vašej klientky. V tomto zmysle sú vysoko výkonné a spoľahlivé možnosti nespochybniteľné, a to je to, čo ponúkame.

 

3 MOŽNOSTI ZOSVETLOVANIA

 

HIGH-LIFT s Ultimate Powder 9

MAGNET BLOND zosvetlovací prášok 9 750 g

Ponúka extrémne zosvetlenie až o 9 stupňov,
bez ohrozenia pevnosti a celistvosti vlasov.
Pre maximálnu ochranu kombinujte s Magnet
Ultimate Technical Additive pri každom technickom servise.

 

MEDIUM-LIFT s Ultimate Powder 7

MAGNET BLOND zosvetlovací prášok 7 750 g

Zloženie bez amoniaku.
Dosiahnite stredné zosvetlenie až o 7 stupňov bez ohrozenia pevnosti
a celistvosti vlasov. Pre maximálnu ochranu kombinujte s Magnet
Ultimate Technical Additive pri každom technickom servise.

 

LOW-LIFT s Ultimate Soft Lightener

MAGNET BLOND krém Soft Lightener 60 ml

Zloženie bez amoniaku.

Zrovnajte nerovnomerné výsledky a zjemnite
nežiadúci kontrast s prírodným základom.
Zosvetlenie o 0,5 až 1 úroveň bez zbytočných
teplých odleskov. Výsledkom sú jednotné blond výsledky.

 

3 ŠPECIFICKÉ OLEJOVÉ DEVELOPERY

 

Vďaka týmto špecifickým developerom dokážete optimalizovať zosvetlenie vlasov. Ponúkajú pohodlie a presnosť v rámci každej zosvetlovacej techniky. Zloženie na báze olejov, v troch rôznych silách: 10,20,30 Vol. (3,6,9%). Ponúknite klientkam zosvetlenie s maximálnym rešpektom voči vlasom.
pH = 3,0-3,5
objem: 900 ml

 

VÝZVA STAROSTLIVOSŤ

Prémiový technický servis potrebuje základné produkty na prípravu, ochranu a obnovu vlasov PRED, POČAS, PO. Nový rad Magnet ponúka nevyhnutných spojencov k prekonaniu akejkoľvek technickej výzvy.

 

PRED

1 VYROVNÁVAJTE s Ultimate Pre-Technical Equalizer
Magnet vyrovnávač porozity vlasov pred technickým ošetrením 300 ml

Vyrovnáva porozitu vlasov pred technickým servisom, zlepšuje povrch vlasov, s cieľom dosiahnuť rovnomernejší výsledok pri farbení a zosvetlovaní.

POČAS

2 REKONŠTRUUJTE s Ultimate Technical Additive
Magnet aditívum pre technické ošetrenie 300 ml

Pomáha predchádzať poškodeniu vlasov a negatívnym účinkom vonkajších agresorov počas technických služieb. Obnovuje poškodené väzby, vytvára nové a zachytáva kovy. Dosiahnite optimálne farebné a zosvetlené výsledky a ochráňte vlasy pred poškodením pri každom použití.

POTOM

3 OBNOVUJTE ROVNOVÁHU s Ultimate Post-Technical Shampoo
Magnet šampón po technickom ošetrení 500 ml

Posilňuje vlasy a dodáva im minerály. Vyrovnáva pH vlasov a obnovuje vnútornú štruktúru vlasov po technických službách. Dodajte vlasom život a lesk.

4 OŠETRUJTE s Ultimate Post-Technical Treatment
Magnet maska po technickom ošetrení 500 ml

Predstavuje starostlivosť o vlasy poškodené technickým servisom. Poskytuje výnimočnú starostlivosť vlasom po technickom servise.

5 OCHRAŇUJTE s Ultimate Daily Fix & Shield
Magnet štít pre každodennú ochranu 200 ml

Ochrana pred externými agresormi, znečistením a UV žiarením. Rekonštruuje vlasy a poskytuje im ľahký ochranný štít pre efektívnu každodennú ochranu proti vonkajším agresorom. Vlasy sú po použití produktu zdravé.

6 SCEĽUJTE s Ultimate Reparative Melting Balm
Magnet jemný obnovujúci balzam 100 ml

Obnova extrémne poškodených stredných dĺžok a končekov vlasov. Sceľuje povrch vlasov a rekonštruuje ich do hĺbky, bez zaťaženia. Vlasy sú obnovené a lesklé.

PONÚKNITE SVOJIM KLIENTOM JEDINEČNÝ ZOSVETLOVACÍ SERVIS S MAGNET & MAGNET BLONDES pre ochranu, posilnenie a obnovu pri zosvetlovaní. Extrémne zosvetlenie a tónovanie bez vplyvu na zdravie vlasov, JEDINEČNÝ FARBIACI SERVIS v kombinácii s Revlonissimo prináša krásne spoľahlivé výsledky, JEDINEČNÝ FANTASY SERVIS pre dosiahnutie najlepších výsledkov s Fantasy odtieňmi Color Excel Gloss od Revlonissimo a Nutri Color Filters pre uspokojenie všetkých fantasy želaní vašich klientov. Ponúknite im JEDINEČNÚ REKONŠTRUKCIU, ktorou dosiahnete vytváranie nových väzieb a zlepšíte stav vlasov pred alebo medzi technickými službami. Tento krok je naozaj nevyhnutný, obzvlášť keď sú vlasy vašej klientky veľmi poškodené.

TIP NA DOMÁCU STAROSTLIVOSŤ:

Udržujte výhody radu MAGNET po ošetrení v salóne a ponúknite svojim klientkam produkty pre domácu starostlivosť z radu RE/START, pričom dbajte na špecifické potreby vlasov jednotlivcov.

 

REVLONISSIMO COLOR JOURNEY JE O LESKU.

Farby Color Excel Gloss od Revlonissimo  rozšírili vaše možnosti tónovania a neutralizácie v rámci blond služieb. Aby sme posilnili vašu kreativitu a dodali vám odvahu, otvorili sme vám dvere do sveta farieb a starostlivosti, ktorú poskytuje najkonkurencieschopnejšia farebná technológia a portfólio farieb. Tieto nové jemné tonery s kyslím pH, sú bez amoniaku.*
*zloženie bez pridaného amoniaku

 

SÚ AKO LESK NA PERY PRE VAŠE VLASY!

KYSLÁ TECHNOLÓGIA

NÍZKA ALKALINITA: VYSOKÝ VÝKON

 

Pri narušenej integrite vo vlasoch sú potrebné farbiace tonery s tou najvyššou starostlivosťou.

PÝTATE SA, PREČO KYSLÁ TECHNOLÓGIA?

Prirodzené pH vlasov je kyslé. Viac-menej, technické služby ako farbenie alebo zosvetlenie majú zásadité pH. Je síce potrebné k napučaniu kutikuly, ale zároveň môže spôsobiť určité poškodenie keratínového vlákna. Kyslá technológia našich nových Color Excel Gloss tonerov rešpektuje prirodzenú rovnováhu pH vlasov. Navracia im prirodzené pH po technickej službe a zlepšuje utesnenie kutikuly.

 

HODVÁBNE JEMNÁ TEXTÚRA

 

Dokonalá farebná škála uspokojujúca potreby najnáročnejších salónov. Od jemnej po intenzívnu neutralizáciu, k dosiahnutiu osobitného farebného výsledku na všetkých typoch vlasov. Vďaka svojej hodvábne jemnej textúre je ideálna pre použitie v miskách i fľaškách.

 

NULOVÉ ZOSVETLENIE A KRYTIE,

SPOĽAHLIVÉ ODTIENE,

3D LESK,

INTENZÍVNA VLASOVÁ STAROSTLIVOSŤ!

 

 

V prípade, že vás produkty MAGNET & MAGNET BLONDES a COLOR EXCEL GLOSS zaujali, neváhajte nás kontaktovať na marketing@primavera-and.sk.

facebook: RevlonProfessional (CZ, SK)
instagram: @revlonprofessionalcz

 

TÍM REVLON PROFESSIONAL SK&CZ

 

, , , , ,
PRIMAVERA ANDORRANA oslavuje 25 rokov
PRIMAVERA ANDORRANA oslavuje 25 rokov

Prečítajte si článok k 25. výročiu založenia spoločnosti Primavera Andorrana.

Jesenné kozmetické prezentácie noviniek 2022
Jesenné kozmetické prezentácie noviniek 2022

Využite možnosť stretnúť sa s vašimi obľúbenými technológmi konečne naživo. Pridajte sa k nám na jesenných kozmetických prezentáciách aj vy!

LUXUSNÁ STAROSTLIVOSŤ S DOTYKOM ZLATA MCCM
LUXUSNÁ STAROSTLIVOSŤ S DOTYKOM ZLATA MCCM

Prečítajte si aké blahodarné účinky majú nové produkty značky Mesosystem. Ak sa rozhodnete, že ich chcete vyskúšať, tak ste sa rozhodli správne!