Novinka od značky CASMARA: Q10 Rescue

4. 5. 202113:17

Laboratóriá značky Casmara nedávno vyvinuli inovatívny produktový rad Q10 Rescue, ktorý je zameraný pre tú najnáročnejšiu zrelú pleť. Doprajte si u svojej kozmetičky toto luxusné ošetrenie. Prečítajte si viac.

Globálna záchrana pre najnáročnejšiu pleť

Q10 Rescue predstavuje revolučný omladzujúci prémiový rad s obnovujúcim a energizujúcim účinkom, ktorý navracia pleti rovnováhu a dodáva jej intenzívnu výživu. Navracia zrelej pleti dokonalý komfort a rovnováhu, ktorá bola poškodená pokročilým starnutím, a tak posilňuje jej prirodzenú krásu.

Q10 Rescue bolo vyvinuté ako šokové ošetrenie pre obnovenie veľmi zrelej pleti (60+) alebo ako doplnkové ošetrenie zrelej pleti (45+) a pleti, ktorá trpí stratou výživy, je suchá, pohasnutá a bez vitality. Tiež je vhodné pre pleť, ktorá už pociťuje alebo začína pociťovať stratu rovnováhy, čo je charakteristické v období menopauzy alebo pred/po nej.

Profesionálne ošetrenie na báze prírodných aktívnych látok je inšpirované rádiofrekvenciou a inteligentným systémom geolokácie = znovuobjavený komfort pleti.

Aktívne látky radu Q10 Rescue

 

KOZMETICKÁ RÁDIOFREKVENCIA

Q10 Rescue predstavuje jedinú kozmetiku na svete inšpirovanú rádiofrekvenciou. Ide o prírodnú aktívnu látku na báze plamatky zelnej, ktorá pôsobí v hlbokých vrstvách pokožky a vytvára tak autentický efekt kozmetickej rádiofrekvencie. Vyniká mimoriadnym spevňujúcim a protivráskovým účinkom.

SMART Q10 GPS TECHNOLOGY

Bioenergetický systém koenzýmu Q10 v mikrokapsulách v spojení so špičkovou technológiou SMART GPS TECHNOLOGY s dvojitou geolokáciou zvyšuje produkciu bunkovej energie, zmierňuje oxidačný stres a reaktivuje bunky, čím intenzívne omladzuje a revitalizuje pleť. Dokáže totiž uvoľniť koenzým Q10 priamo vo vnútri mitochondrie, čím dosiahne 100% účinnosť priamo v kľúčovom bode. Koenzým Q10 je zásadnou zložkou pre bunkové dýchanie a podieľa sa na produkcii bunkovej energie (ATP).

ADVANCED NUTRICARE

Predstavuje spojenie 5 starostlivo vybraných vysoko výživných rastlinných olejov, ktoré pleti prinášajú silný omladzujúci účinok a pomáhajú zvrátiť proces starnutia. Kombinácia arganového oleja, tsubaki, ximenia a koncentrátu olivového oleja vyživuje pokožku do hĺbky, zabraňuje dehydratácii a napráva suchú pleť. Túto kombináciu vylepšuje olej z arktických morských rias, ktorý je omladzujúcou aktívnou látkou par excellence.

NEW YOUTH

Je 100% prírodná aktívna látka, ktorá obnovuje správne hladiny hormónov, ktorých drastický úbytok je zapríčinený hlavne obdobím menopauzy, čo spôsobuje, že sa pleť stáva krehká, vráskavá, suchá a pohasnutá.

CHRONO BALANCE

Je inteligentná epigenetická regeneračná a hydratačná aktívna látka, ktorá pôsobí vo dne v noci. V noci zvyšuje tvorbu kolagénu a prispieva tak k obnove pleti. Počas dňa riadi produkciu hydratačných faktorov a zlepšuje tak stav hydrolipidového filmu na pleti.

 

Krém Q10 Rescue

Rad Q10 Rescue ponúka aj krém na domáce použitie. Tento vyživujúci obnovujúci krém so silným energizačným účinkom nadchne aj luxusnou a originálnou gélovou textúrou. Predstavuje skutočnú globálnu záchranu pre pleť, ktorej navracia mladosť, pocit komfortu a rovnováhu, ktoré stratila s pribúdajúcim vekom.

Vysoko výživný a omladzujúci krém Q10 Rescue vyniká mimoriadnym zložením na báze prírodných olejov a aktívnych látok najnovšej generácie, ktoré sa spájajú s technológiou SMART Q10 GPS pre inteligentné uvoľňovanie koenzýmu Q10. Ide o multifunkčnú inteligentnú kozmetiku, ktorá reaktivuje a omladzuje pleť vďaka vysokému prísunu vyživujúcich látok a energie na bunkovej úrovni. Súčasne prináša revolučný efekt nočnej obnovy.

 

ÚČINKY

OBNOVA – dokáže znovu obnoviť optimálne fungovanie pokožky, keďže obnovuje metabolický rytmus, ktorý je vlastný mladej pokožke.

ENERGIA – poskytuje pleti vysokú dávku energie v kľúčovom bode – presne tam, kde je to potrebné pre jej reaktiváciu.

ROVNOVÁHA – upravuje nerovnováhu, ktorou obvykle trpí veľmi zrelá pleť, pretože zmierňuje účinky poklesu hormónov a endorfínov.

VÝŽIVA – dodáva pleti také výživné látky, ktoré potrebuje, aby bola v perfektnom stave. Navracia jej intenzívny pocit komfortu a pohodlia.

OMLADENIE – pôsobí na všetky príznaky starnutia, kde vyniká zreteľným reštrukturalizačným účinkom, keďže bojuje proti ochabnutej pleti do hĺbky a zároveň redukuje výrazné vrásky, ich množstvo a hĺbku.

VÝSLEDKY

Intenzívne vyživená a šťavnatá pleť s intenzívnym pocitom komfortu. Zmiernenie vrások, zjednotený odtieň pleti. Viditeľne pevnejšia a pružnejšia pleť. Revitalizovaná a rozjasnená pokožka tváre. Líca plné života. Obnovená hladina hormónov. Viditeľne mladšia pleť.

Tajomstvo vysokej účinnosti:

Revolučný dvojitý účinok obnovy počas dňa aj noci

CEZ DEŇ pleť vyživuje, dodáva jej energiu, hydratuje ju a chráni ju tým, že ju zahalí do závoja mimoriadneho komfortu.

V NOCI počas spánku pleť intenzívne obnovuje a regeneruje. Nočný regeneračný účinok krému pomáha obnoviť rovnováhu pleti poškodenej starnutím a prináša celkové zlepšenie stavu pleti.

 

V prípade, že vás Q10 Rescue zaujal, kontaktujte svoju kozmetičku.

, , , , ,
KOZMETICKÉ KURZY OKTÓBER 2023
KOZMETICKÉ KURZY OKTÓBER 2023

Pozrite si aktuálnu ponuku kozmetických kurzov na október 2023 v našom vzdelávacom inštitúte v Šali.

Jarné kozmetické online prezentácie noviniek 2021
Jarné kozmetické online prezentácie noviniek 2021

Kozmetické online prezentácie noviniek 2021 - pripojte sa, tešíme sa na vás.

NOVINKA INFINITY ELIXÍR & SÉRUM & MASKA
NOVINKA INFINITY ELIXÍR & SÉRUM & MASKA

Objavte luxusnú pleťovú starostlivosť značky Casmara. Pozrite sa na novinky, ktoré si vaša pleť zamiluje.