Novinka od značky CASMARA: Q10 Rescue

4. 5. 202113:17

Laboratóriá značky Casmara nedávno vyvinuli inovatívny produktový rad Q10 Rescue, ktorý je zameraný pre tú najnáročnejšiu zrelú pleť. Doprajte si u svojej kozmetičky toto luxusné ošetrenie. Prečítajte si viac.

Globálna záchrana pre najnáročnejšiu pleť

Q10 Rescue predstavuje revolučný omladzujúci prémiový rad s obnovujúcim a energizujúcim účinkom, ktorý navracia pleti rovnováhu a dodáva jej intenzívnu výživu. Navracia zrelej pleti dokonalý komfort a rovnováhu, ktorá bola poškodená pokročilým starnutím, a tak posilňuje jej prirodzenú krásu.

Q10 Rescue bolo vyvinuté ako šokové ošetrenie pre obnovenie veľmi zrelej pleti (60+) alebo ako doplnkové ošetrenie zrelej pleti (45+) a pleti, ktorá trpí stratou výživy, je suchá, pohasnutá a bez vitality. Tiež je vhodné pre pleť, ktorá už pociťuje alebo začína pociťovať stratu rovnováhy, čo je charakteristické v období menopauzy alebo pred/po nej.

Profesionálne ošetrenie na báze prírodných aktívnych látok je inšpirované rádiofrekvenciou a inteligentným systémom geolokácie = znovuobjavený komfort pleti.

Aktívne látky radu Q10 Rescue

 

KOZMETICKÁ RÁDIOFREKVENCIA

Q10 Rescue predstavuje jedinú kozmetiku na svete inšpirovanú rádiofrekvenciou. Ide o prírodnú aktívnu látku na báze plamatky zelnej, ktorá pôsobí v hlbokých vrstvách pokožky a vytvára tak autentický efekt kozmetickej rádiofrekvencie. Vyniká mimoriadnym spevňujúcim a protivráskovým účinkom.

SMART Q10 GPS TECHNOLOGY

Bioenergetický systém koenzýmu Q10 v mikrokapsulách v spojení so špičkovou technológiou SMART GPS TECHNOLOGY s dvojitou geolokáciou zvyšuje produkciu bunkovej energie, zmierňuje oxidačný stres a reaktivuje bunky, čím intenzívne omladzuje a revitalizuje pleť. Dokáže totiž uvoľniť koenzým Q10 priamo vo vnútri mitochondrie, čím dosiahne 100% účinnosť priamo v kľúčovom bode. Koenzým Q10 je zásadnou zložkou pre bunkové dýchanie a podieľa sa na produkcii bunkovej energie (ATP).

ADVANCED NUTRICARE

Predstavuje spojenie 5 starostlivo vybraných vysoko výživných rastlinných olejov, ktoré pleti prinášajú silný omladzujúci účinok a pomáhajú zvrátiť proces starnutia. Kombinácia arganového oleja, tsubaki, ximenia a koncentrátu olivového oleja vyživuje pokožku do hĺbky, zabraňuje dehydratácii a napráva suchú pleť. Túto kombináciu vylepšuje olej z arktických morských rias, ktorý je omladzujúcou aktívnou látkou par excellence.

NEW YOUTH

Je 100% prírodná aktívna látka, ktorá obnovuje správne hladiny hormónov, ktorých drastický úbytok je zapríčinený hlavne obdobím menopauzy, čo spôsobuje, že sa pleť stáva krehká, vráskavá, suchá a pohasnutá.

CHRONO BALANCE

Je inteligentná epigenetická regeneračná a hydratačná aktívna látka, ktorá pôsobí vo dne v noci. V noci zvyšuje tvorbu kolagénu a prispieva tak k obnove pleti. Počas dňa riadi produkciu hydratačných faktorov a zlepšuje tak stav hydrolipidového filmu na pleti.

 

Krém Q10 Rescue

Rad Q10 Rescue ponúka aj krém na domáce použitie. Tento vyživujúci obnovujúci krém so silným energizačným účinkom nadchne aj luxusnou a originálnou gélovou textúrou. Predstavuje skutočnú globálnu záchranu pre pleť, ktorej navracia mladosť, pocit komfortu a rovnováhu, ktoré stratila s pribúdajúcim vekom.

Vysoko výživný a omladzujúci krém Q10 Rescue vyniká mimoriadnym zložením na báze prírodných olejov a aktívnych látok najnovšej generácie, ktoré sa spájajú s technológiou SMART Q10 GPS pre inteligentné uvoľňovanie koenzýmu Q10. Ide o multifunkčnú inteligentnú kozmetiku, ktorá reaktivuje a omladzuje pleť vďaka vysokému prísunu vyživujúcich látok a energie na bunkovej úrovni. Súčasne prináša revolučný efekt nočnej obnovy.

 

ÚČINKY

OBNOVA – dokáže znovu obnoviť optimálne fungovanie pokožky, keďže obnovuje metabolický rytmus, ktorý je vlastný mladej pokožke.

ENERGIA – poskytuje pleti vysokú dávku energie v kľúčovom bode – presne tam, kde je to potrebné pre jej reaktiváciu.

ROVNOVÁHA – upravuje nerovnováhu, ktorou obvykle trpí veľmi zrelá pleť, pretože zmierňuje účinky poklesu hormónov a endorfínov.

VÝŽIVA – dodáva pleti také výživné látky, ktoré potrebuje, aby bola v perfektnom stave. Navracia jej intenzívny pocit komfortu a pohodlia.

OMLADENIE – pôsobí na všetky príznaky starnutia, kde vyniká zreteľným reštrukturalizačným účinkom, keďže bojuje proti ochabnutej pleti do hĺbky a zároveň redukuje výrazné vrásky, ich množstvo a hĺbku.

VÝSLEDKY

Intenzívne vyživená a šťavnatá pleť s intenzívnym pocitom komfortu. Zmiernenie vrások, zjednotený odtieň pleti. Viditeľne pevnejšia a pružnejšia pleť. Revitalizovaná a rozjasnená pokožka tváre. Líca plné života. Obnovená hladina hormónov. Viditeľne mladšia pleť.

Tajomstvo vysokej účinnosti:

Revolučný dvojitý účinok obnovy počas dňa aj noci

CEZ DEŇ pleť vyživuje, dodáva jej energiu, hydratuje ju a chráni ju tým, že ju zahalí do závoja mimoriadneho komfortu.

V NOCI počas spánku pleť intenzívne obnovuje a regeneruje. Nočný regeneračný účinok krému pomáha obnoviť rovnováhu pleti poškodenej starnutím a prináša celkové zlepšenie stavu pleti.

 

V prípade, že vás Q10 Rescue zaujal, kontaktujte svoju kozmetičku.

, , , , ,
Je tu čas na chemické peelingy
Je tu čas na chemické peelingy

Po letnom období mnohým z nás zostávajú na pleti pigmentové nerovnosti, pehy, fľaky, ktoré môžu byť nevábnou spomienkou na slniečko. Teraz je najideálnejší čas, kedy môžeme na tomto probléme pracovať. Technologička Lucia Matejková vám priblížila ošetrenia chemickým peelingom. 

Novinka RE-HYDRA od značky Arosha
Novinka RE-HYDRA od značky Arosha

Prečítajte si o novinke z dielne značky Arosha.

Terapia svetlom LED-EXPERT
Terapia svetlom LED-EXPERT

Predstavujeme vám novinku od značky GERMAINE DE CAPUCCINI – pleťovú svetelnú terapiu v podobe LED-EXPERT masky.  Neinvazívna, bezbolestná, rýchla a účinná…