Novinka značky Echosline B.PUR

9. 11. 202110:32

Jedinečná čistota pre vaše vlasy. Skutočná krása vychádza z prirodzenosti, jednoduchosti a čistoty. A práve túto skutočnú krásu vám pomáha odhaliť nový rad B.PUR (čítajte bí pjůr). Poďme sa spoločne pozrieť, v čom spočíva jeho sila!

PATENTOVANÁ TECHNOLÓGIA

Čo robí z radu B.PUR skutočne jedinečnú záležitosť je patentovaná technológia Active Miraclay Technology. Táto technológia pôsobí zvonka na vlasové vlákno, neutralizuje elektrostatický náboj, a skrotí vlasové vlákna. Výsledkom sú uhladené vlasy bez zaťaženia, dlhotrvajúci styling, kontrola objemu, skrotenie neposedných vlasov a odstránenie krepatenia.

5 PRODUKTOV • VEGAN • JEDNODUCHO B.PUR

Aké produkty nájdete v rade B.PUR?

  1. Vyživujúce bahno 150 ml
  2. Prípravný šampón 385/975 ml
  3. Tvarujúca maska 250/1000 ml
  4. Suchý šampón 100 ml
  5. Bezoplachový kondicionér 200 ml

Očistné mineralizujúce bahno vďaka obsahu ílu prečisťuje pokožku hlavy a hĺbkovo odstraňuje nečistoty a nánosy z prostredia. Posilnené o Aloe Vera a Jojobový olej, je ideálne na použitie na mastnú alebo znečistenú pokožku hlavy. Vlasy budú vyzerať zdravšie a živšie.
Prípravný očistný mineralizujúci šampón obohatený o biely íl a bambucké maslo. Hĺbkovo čistí vlasy a zanecháva ich hebké a voňavé, pripravené na aplikáciu tvarujúcej masky. Ideálne pre stredné až silné, chemicky ošetrené, suché a neposedné vlasy.
Mineralizujúca tvarujúca maska obsahuje íl a bambucké maslo, hĺbkovo vyživuje bez zaťaženia vlasov. Pôsobí proti krepateniu a reguluje objem vlasov. Znižuje dĺžku sušenia a napomáha stylingu s dlhodobým pamäťovým efektom. Vlasy vyzerajú zdravo, upravene a lesklo. Ideálne pre stredné až silné, chemicky ošetrované, suché alebo neposlušné vlasy.
Suchý šampón pre rýchle a jednoduché osvieženie vlasov. Okamžite čistí pokožku hlavy, vstrebáva prebytočný maz a nečistoty. Pre svieži pocit bez zaťaženia vlasov. Obsahuje aktívne uhlie a olej Tea Tree ako antibakteriálnu a čistiacu zložku.
Všetky typy vlasov potrebujú po umytí a očistení aplikáciu kondicionéru na uhladenie, vyrovnanie a uľahčenie rozčesávania. Rozjasňujúci bezoplachový kondicionér je vhodný pre všetky typy vlasov. Vytvára ochrannú vrstvu, nezaťažuje.

ÚČINNÉ LÁTKY

Pri vývoji radu B.PUR hľadali maximálne prírodné prísady, ktoré budú čistiť a posilňovať vaše vlasy, a ktoré zároveň budú v harmónii s prírodou, bezpečné a odbúrateľné.
1. Kaolín, inak známy ako biely íl. Jeho názov síce pochádza z čínskej provincie Kao-ling. Ťaží sa u nás – a susedné Česko je dokonca 4. najväčším producentom vo svete. V kozmetike sa kaolín používa už od starovekého Egypta. Má očistný účinok na vlasy a pokožku hlavy. Dokáže viazať a odstraňovať nečistoty, usadeniny a toxíny. Obnovuje vitalitu, hydratáciu a silu, a tak je ideálny pre slabé a poškodené vlasy.
2. Aloe Vera, ktorého korene nájdeme taktiež v starovekom Egypte. Pôsobí upokojujúcim, protizápalovým a obnovujúcim účinkom, a na matné, suché vlasy pôsobí ako všeliek. Pomáha proti vypadávaniu vlasov, dodáva silu a lesk.
3. Jojobový olej – z chemického pohľadu ide o vosk, ale či už je to vosk alebo olej, pôsobí blahodarne zvlhčujúcim, vyhladzujúcim účinkom. Vlasy vyživuje a dodáva im lesk.
4. Bambucké maslo, nám už dobre známe vďaka svojim zvlhčujúcim účinkom. Dodáva vlasom pružnosť a silu, pôsobí proti rozštiepeným končekom, chráni pred UV žiarením a pomáha vlasy skrotiť a opraviť.

V prípade, ak by ste mali záujem o viac informácií, kontaktujte nás na marketing@primavera-and.sk alebo kontaktujte svojho obchodného zástupcu.

, , , , ,
Novinka v kaderníctve: OROFLUIDO AMAZONIA
Novinka v kaderníctve: OROFLUIDO AMAZONIA

Prečítajte si o novinke: Orofluido AMAZONIA.

NOVINKA Eksperience Reconstruct
NOVINKA Eksperience Reconstruct

Inovovaný rad Eksperience Reconstruct vám ponúka dokonalý zmyslový zážitok vo vašom salóne Revlon Professional. Už ste o ňom počuli?

Služby PRIMA BEAUTY
Služby PRIMA BEAUTY

Prenájom profesionálnych prístrojov s operátorkou do vášho salónu.