Novinka značky Echosline B.PUR

9. 11. 202110:32

Jedinečná čistota pre vaše vlasy. Skutočná krása vychádza z prirodzenosti, jednoduchosti a čistoty. A práve túto skutočnú krásu vám pomáha odhaliť nový rad B.PUR (čítajte bí pjůr). Poďme sa spoločne pozrieť, v čom spočíva jeho sila!

PATENTOVANÁ TECHNOLÓGIA

Čo robí z radu B.PUR skutočne jedinečnú záležitosť je patentovaná technológia Active Miraclay Technology. Táto technológia pôsobí zvonka na vlasové vlákno, neutralizuje elektrostatický náboj, a skrotí vlasové vlákna. Výsledkom sú uhladené vlasy bez zaťaženia, dlhotrvajúci styling, kontrola objemu, skrotenie neposedných vlasov a odstránenie krepatenia.

5 PRODUKTOV • VEGAN • JEDNODUCHO B.PUR

Aké produkty nájdete v rade B.PUR?

  1. Vyživujúce bahno 150 ml
  2. Prípravný šampón 385/975 ml
  3. Tvarujúca maska 250/1000 ml
  4. Suchý šampón 100 ml
  5. Bezoplachový kondicionér 200 ml

Očistné mineralizujúce bahno vďaka obsahu ílu prečisťuje pokožku hlavy a hĺbkovo odstraňuje nečistoty a nánosy z prostredia. Posilnené o Aloe Vera a Jojobový olej, je ideálne na použitie na mastnú alebo znečistenú pokožku hlavy. Vlasy budú vyzerať zdravšie a živšie.
Prípravný očistný mineralizujúci šampón obohatený o biely íl a bambucké maslo. Hĺbkovo čistí vlasy a zanecháva ich hebké a voňavé, pripravené na aplikáciu tvarujúcej masky. Ideálne pre stredné až silné, chemicky ošetrené, suché a neposedné vlasy.
Mineralizujúca tvarujúca maska obsahuje íl a bambucké maslo, hĺbkovo vyživuje bez zaťaženia vlasov. Pôsobí proti krepateniu a reguluje objem vlasov. Znižuje dĺžku sušenia a napomáha stylingu s dlhodobým pamäťovým efektom. Vlasy vyzerajú zdravo, upravene a lesklo. Ideálne pre stredné až silné, chemicky ošetrované, suché alebo neposlušné vlasy.
Suchý šampón pre rýchle a jednoduché osvieženie vlasov. Okamžite čistí pokožku hlavy, vstrebáva prebytočný maz a nečistoty. Pre svieži pocit bez zaťaženia vlasov. Obsahuje aktívne uhlie a olej Tea Tree ako antibakteriálnu a čistiacu zložku.
Všetky typy vlasov potrebujú po umytí a očistení aplikáciu kondicionéru na uhladenie, vyrovnanie a uľahčenie rozčesávania. Rozjasňujúci bezoplachový kondicionér je vhodný pre všetky typy vlasov. Vytvára ochrannú vrstvu, nezaťažuje.

ÚČINNÉ LÁTKY

Pri vývoji radu B.PUR hľadali maximálne prírodné prísady, ktoré budú čistiť a posilňovať vaše vlasy, a ktoré zároveň budú v harmónii s prírodou, bezpečné a odbúrateľné.
1. Kaolín, inak známy ako biely íl. Jeho názov síce pochádza z čínskej provincie Kao-ling. Ťaží sa u nás – a susedné Česko je dokonca 4. najväčším producentom vo svete. V kozmetike sa kaolín používa už od starovekého Egypta. Má očistný účinok na vlasy a pokožku hlavy. Dokáže viazať a odstraňovať nečistoty, usadeniny a toxíny. Obnovuje vitalitu, hydratáciu a silu, a tak je ideálny pre slabé a poškodené vlasy.
2. Aloe Vera, ktorého korene nájdeme taktiež v starovekom Egypte. Pôsobí upokojujúcim, protizápalovým a obnovujúcim účinkom, a na matné, suché vlasy pôsobí ako všeliek. Pomáha proti vypadávaniu vlasov, dodáva silu a lesk.
3. Jojobový olej – z chemického pohľadu ide o vosk, ale či už je to vosk alebo olej, pôsobí blahodarne zvlhčujúcim, vyhladzujúcim účinkom. Vlasy vyživuje a dodáva im lesk.
4. Bambucké maslo, nám už dobre známe vďaka svojim zvlhčujúcim účinkom. Dodáva vlasom pružnosť a silu, pôsobí proti rozštiepeným končekom, chráni pred UV žiarením a pomáha vlasy skrotiť a opraviť.

V prípade, ak by ste mali záujem o viac informácií, kontaktujte nás na marketing@primavera-and.sk alebo kontaktujte svojho obchodného zástupcu.

, , , , ,
Služby PRIMA BEAUTY
Služby PRIMA BEAUTY

Prenájom profesionálnych prístrojov s operátorkou do vášho salónu.

Jesenné kozmetické online prezentácie noviniek 2021
Jesenné kozmetické online prezentácie noviniek 2021

Tohtoročné jesenné prezentácie noviniek sa pre vás pripravili online formou. Pripojiť sa môžete cez aplikáciu Zoom. Kozmetické značky Skeyndor, Ainhoa, Casmara, Germaine de Capuccini a ďalšie si pre vás pripravili zaujímavé novinky, ktoré si zamilujete. Všetky vaše obľúbené značky vám predstaví náš technologický tím.

Vianočné balíčky 2021
Vianočné balíčky 2021

Obdarujte svojich blízkych alebo seba vianočným balíčkom vašej obľúbenej značky s praktickým darčekom.