Novinka značky Echosline B.PUR

9. 11. 202110:32

Jedinečná čistota pre vaše vlasy. Skutočná krása vychádza z prirodzenosti, jednoduchosti a čistoty. A práve túto skutočnú krásu vám pomáha odhaliť nový rad B.PUR (čítajte bí pjůr). Poďme sa spoločne pozrieť, v čom spočíva jeho sila!

PATENTOVANÁ TECHNOLÓGIA

Čo robí z radu B.PUR skutočne jedinečnú záležitosť je patentovaná technológia Active Miraclay Technology. Táto technológia pôsobí zvonka na vlasové vlákno, neutralizuje elektrostatický náboj, a skrotí vlasové vlákna. Výsledkom sú uhladené vlasy bez zaťaženia, dlhotrvajúci styling, kontrola objemu, skrotenie neposedných vlasov a odstránenie krepatenia.

5 PRODUKTOV • VEGAN • JEDNODUCHO B.PUR

Aké produkty nájdete v rade B.PUR?

  1. Vyživujúce bahno 150 ml
  2. Prípravný šampón 385/975 ml
  3. Tvarujúca maska 250/1000 ml
  4. Suchý šampón 100 ml
  5. Bezoplachový kondicionér 200 ml

Očistné mineralizujúce bahno vďaka obsahu ílu prečisťuje pokožku hlavy a hĺbkovo odstraňuje nečistoty a nánosy z prostredia. Posilnené o Aloe Vera a Jojobový olej, je ideálne na použitie na mastnú alebo znečistenú pokožku hlavy. Vlasy budú vyzerať zdravšie a živšie.
Prípravný očistný mineralizujúci šampón obohatený o biely íl a bambucké maslo. Hĺbkovo čistí vlasy a zanecháva ich hebké a voňavé, pripravené na aplikáciu tvarujúcej masky. Ideálne pre stredné až silné, chemicky ošetrené, suché a neposedné vlasy.
Mineralizujúca tvarujúca maska obsahuje íl a bambucké maslo, hĺbkovo vyživuje bez zaťaženia vlasov. Pôsobí proti krepateniu a reguluje objem vlasov. Znižuje dĺžku sušenia a napomáha stylingu s dlhodobým pamäťovým efektom. Vlasy vyzerajú zdravo, upravene a lesklo. Ideálne pre stredné až silné, chemicky ošetrované, suché alebo neposlušné vlasy.
Suchý šampón pre rýchle a jednoduché osvieženie vlasov. Okamžite čistí pokožku hlavy, vstrebáva prebytočný maz a nečistoty. Pre svieži pocit bez zaťaženia vlasov. Obsahuje aktívne uhlie a olej Tea Tree ako antibakteriálnu a čistiacu zložku.
Všetky typy vlasov potrebujú po umytí a očistení aplikáciu kondicionéru na uhladenie, vyrovnanie a uľahčenie rozčesávania. Rozjasňujúci bezoplachový kondicionér je vhodný pre všetky typy vlasov. Vytvára ochrannú vrstvu, nezaťažuje.

ÚČINNÉ LÁTKY

Pri vývoji radu B.PUR hľadali maximálne prírodné prísady, ktoré budú čistiť a posilňovať vaše vlasy, a ktoré zároveň budú v harmónii s prírodou, bezpečné a odbúrateľné.
1. Kaolín, inak známy ako biely íl. Jeho názov síce pochádza z čínskej provincie Kao-ling. Ťaží sa u nás – a susedné Česko je dokonca 4. najväčším producentom vo svete. V kozmetike sa kaolín používa už od starovekého Egypta. Má očistný účinok na vlasy a pokožku hlavy. Dokáže viazať a odstraňovať nečistoty, usadeniny a toxíny. Obnovuje vitalitu, hydratáciu a silu, a tak je ideálny pre slabé a poškodené vlasy.
2. Aloe Vera, ktorého korene nájdeme taktiež v starovekom Egypte. Pôsobí upokojujúcim, protizápalovým a obnovujúcim účinkom, a na matné, suché vlasy pôsobí ako všeliek. Pomáha proti vypadávaniu vlasov, dodáva silu a lesk.
3. Jojobový olej – z chemického pohľadu ide o vosk, ale či už je to vosk alebo olej, pôsobí blahodarne zvlhčujúcim, vyhladzujúcim účinkom. Vlasy vyživuje a dodáva im lesk.
4. Bambucké maslo, nám už dobre známe vďaka svojim zvlhčujúcim účinkom. Dodáva vlasom pružnosť a silu, pôsobí proti rozštiepeným končekom, chráni pred UV žiarením a pomáha vlasy skrotiť a opraviť.

V prípade, ak by ste mali záujem o viac informácií, kontaktujte nás na marketing@primavera-and.sk alebo kontaktujte svojho obchodného zástupcu.

, , , , ,
BE FABULOUS od Revlon Professional
BE FABULOUS od Revlon Professional

IT'S YOUR TIME TO BE FABULOUS!

LETO PLNÉ VĹN SO ZNAČKOU ECHOSLINE
LETO PLNÉ VĹN SO ZNAČKOU ECHOSLINE

Talianska značka Echosline presne vie, čo vaše vlny potrebujú. Technologička Lucie Stwiertnia v tom má jasno tiež. Nestačí len chcieť vlny, dôležité je vedieť ako ich upraviť. Prečítajte si článok a prebádajte možnosti vytvorenia dokonalých vĺn.

BUĎTE FIT S PROGRAMOM PERFECT FORMS!
BUĎTE FIT S PROGRAMOM PERFECT FORMS!

Novinka značky Germaine de Capuccini je skvelým pomocníkom v boji proti celulitíde. Prečítajte si článok a zistite viac o produkte Fit Action.