O značke American Crew s Andrejom Lukáčom

3. 7. 201709:02

Aby sa muži cítili sebaisto a atraktívne, vyžadujú komplexnú starostlivosť, ktorá ich osloví a ktorú si obľúbia. A práve značka American Crew sa zameriava špeciálne na pánov a ich špecifické potreby. S touto značkou pracuje aj náš významný klient, Andrej „Andrew“ Lukáč. V tomto článku vám priblíži svoje skúsenosti a znalosti o American Crew.

 

Niečo o Andrew-ovi

Andrej, ktorého väčšina ľudí volá Andrew, pochádza z Topoľčian. Tam vlastní Hair Studio L.A, v ktorom sa mu mimoriadne darí. Kaderníctvu sa venuje už 7 rokov a podniká 3. Najradšej sa venuje pánskym strihom a stylingu, ktorý používa od American Crew. A čo sa týka voľného času, toho síce veľa nemá, no ak, Andrew rád cestuje a spolupracuje s rôznymi fotografmi. 🙂

American Crew

American Crew je oficiálny distribútor pánskych produktov vysokej kvality, ktoré vám núkajú jedinečnú skúsenosť z používania výrobkov pre zdokonalenie osobného imidžu každého muža. Ponúka široký rad produktov na starostlivosť o muža a pokrytie všetkých jeho potrieb, ako je starostlivosť o vlasy, vlasovú pokožku a telo, ako aj na styling, farby a holenie.

 

Čím ťa oslovila značka American Crew a kde si sa s ňou prvýkrát stretol?

American Crew ma oslovila najmä svojou kvalitou a širokou škálou produktov. Zistil som, že AC nie je iba značka, ale je to životný štýl. U mňa doma v kúpeľni nič iné nenájdete. 🙂

Prvýkrát som sa s AC stretol v Írsku v roku 2014, kde som nejaký čas býval a pracoval ako barber. Od tej doby používam tieto produkty a neviem si ich vynachváliť.

 

Aké máš 3 najobľúbenejšie AC produkty a prečo?

Môj najobľúbenejší produkt zo stylingu je Fiber. Je to super prípravok so silnou fixáciou a s matným efektom, vďaka ktorému môžete tvoriť účesy rozličného štýlu. Z body care zase Sprchový gél s 24hodinovým účinkom deodorantu, ktorý čistí pokožku tela a dodáva mu sviežosť a dlhotrvajúcu čistotu. Na vlasy používam Šampón proti lupinám a na kontrolu tvorby mazu, ktorý kombinuje benefity pre riešenie hlavných problémov pánskej vlasovej pokožky.

V praxi na zákazníkoch najradšej používam Fiber a Grooming krém so silnou fixáciou a vysokým leskom. Výborná je aj novinka – Heavy hold pomade – pomáda s extra vysokou fixáciou a lesklým finishom.

     

A čo sa týka mužov a brady?

Pri bradách je dôležitá pravidelná údržba, čo si mnoho chalanov neuvedomuje. Treba zastrihávať kontúry, aby brada vyzerala dobre, pretože nie každá prirodzená brada je úplne vkusná. Často je potrebné sa jej venovať viac ako vlasom. Nemožno tiež zabudnúť na sérum na bradu, ktoré má AC neskutočne skvelé.

Podľa teba v čom ostali muži náročnejší v oblasti kaderníctva a holičstva?

Určite zostali muži v súčasnosti náročnejší, a to sa týka aj vo výbere kozmetiky. Veľmi ma teší, že si odo mňa nechávajú poradiť. Sú tiež náročnejší aj na strihy, sledujú trendy a chcú, aby bol účes v súlade s ich celkovou osobnosťou. Záleží aj na hustote vlasov a tvare hlavy, a to nie každý vie správne odhadnúť pri výbere účesu z internetu. Práve na to som tu ja, aby som im aj v tejto záležitosti vhodne poradil.

Aký máš tip pre mužov, ako si čo najjednoduchšie spraviť styling na bežné nosenie.

Rozhodne odporúčam kvalitný stylingový prípravok. Lacné gély z drogérií vám zázrak na hlave nespravia. 🙂

 

 

V prípade záujmu o produktovú brožúru American Crew napíšte na e-mail: marketing@primavera-and.sk

 

, ,
Ako osloviť vašich klientov po pandémii?
Ako osloviť vašich klientov po pandémii?

Aj vy sa stretávate s tým, že váš firemný kalendár zíva prázdnotou, alebo ste boli zvyknutí na väčšie množstvo klientov v tomto období?

NOVINKA Eksperience Reconstruct
NOVINKA Eksperience Reconstruct

Inovovaný rad Eksperience Reconstruct vám ponúka dokonalý zmyslový zážitok vo vašom salóne Revlon Professional. Už ste o ňom počuli?

NOVINKA INFINITY ELIXÍR & SÉRUM & MASKA
NOVINKA INFINITY ELIXÍR & SÉRUM & MASKA

Objavte luxusnú pleťovú starostlivosť značky Casmara. Pozrite sa na novinky, ktoré si vaša pleť zamiluje.