Objavte transformačnú silu čistého retinolu s novinkou Retinol PROAGE

12. 3. 202420:12

Značka Casmara nedávno uviedla na trh novinku v podobe produktov s čistým retinolom pod produktovým radom Retinol PROAGE. Povedzme si teda niečo o retinole a aj o nových produktoch.

Retinol je omladzujúca molekula par excellence. Retinol preniká do najhlbších vrstiev kože vďaka svojej ľahkej molekulovej hmotnosti a dosahuje tak autentické a viditeľné premeny pokožky prostredníctvom synergie niekoľkých mechanizmov účinku, mimo iné zasahuje do procesu prirodzenej obnovy kože a rekonštrukcie dermis.

Jedná sa o skutočne silnú aktívnu látku, preto je potrebné retinol používať v súlade s určitými pravidlami a profesionálne poradenstvo je úplne zásadné, pretože koncentráciu retinolu a potom vlastné profesionálne ošetrenie je prispôsobiť potrebám pleti. Na začiatok je nevyhnutné podstúpiť proces retinizácie, čo je obdobie postupného zvykania pleti na retinol.

 Línia Retinol PROAGE predstavuje kompletnú dennú rutinu v starostlivosti o pleť, ktorú tvorí:

 • nočný krém s čistým retinolom, na výber z dvoch koncentrácií 0,15% a 0,3%
 • denný obnovujúci krém s ochranným faktorom SPF50

Obe tieto zloženia spoločne pôsobia tak, že majú silný globálny anti-agingový účinok, obnovujú textúru pleti a viditeľne zlepšujú stav (už existujúcich) známok starnutia. Vynikajú regeneračnými vlastnosťami. Výsledkom je obnovená, hladká, hebká a revitalizovaná pleť.

  

PRODUKTY RETINOL PROAGE NA DOMÁCU  STAROSTLIVOSŤ

 

Obnovujúci denný krém RETINOL PROAGE SPF50


Tento exkluzívny anti-agingový krém s ochranným slnečným faktorom SPF50 obsahuje retinol-v (bakuchiol), stabilizovaný vitamín C a kyselinu hyalurónovú. Toto dokonalé spojenie anti-agingových látok dopĺňa nočnú starostlivosť s čistým retinolom a pomáha maximalizovať jeho výsledky. Krém má hutnú konzistenciu, ale vstrebáva sa rýchlo. Chráni a upokojuje pokožku a súčasne predchádza fotostarnutiu. Zároveň pomáha korigovať vrásky a škvrny a naviac pleť intenzívne hydratuje a hĺbkovo revitalizuje. Výsledkom je chránená a rozjasnená pleť a menej viditeľné známky starnutia.

Obnovujúci nočný krém RETINOL PROAGE

Nočný krém s veľkou obnovujúcou silou a s čistým retinolom v dvoch koncentráciách, 0,15% alebo 0,3%.

Viditeľne redukuje známky starnutia a fotostarnutia, a tak znova objavuje prirodzenú krásu pleti. Kombinácia starostlivo vybraných aktívnych látok dopĺňa a zosilňuje pôsobenie retinolu na dosiahnutie jeho maximálneho účinku.

Redukuje počet a hĺbku vrások a zmierňuje farbu škvŕn. Súčasne pleť intenzívne spevňuje a hydratuje. Výsledkom je obnovená, hladká a viditeľne mladšia pleť.

Profesionálne ošetrenie Retinol PROAGE


Profesionáne ošetrenie Retinol Proage predstavuje ošetrenie s neuveriteľným transformačným účinkom, ktoré dokáže viditeľne redukovať známky starnutia a znova tak objaviť prirodzenú krásu pleti.

Komplexne a účinne pôsobí v oboch hlavných vrstvách kože, epidermis a dermis, ktorým prináša autentickú obnovu. Jedinečná a silná kombinácia aktívnych látok, ktoré pracujú v synergii, redukuje vrásky a škvrny, zväčšuje pevnosť pleti a exponenciálne zlepšuje jej textúru.

Program Retinol Proage obsahuje ČISTÝ RETINOL zosilnený pokrokovou aktívnou látkou RETI-BOOST.

Táto biotechnologická látka dokáže zvýšiť účinok retinolu, kedy dosahuje výsledky zodpovedajúce až 5x vyššej dávke retinolu.

Toto exkluzívne ošetrenie prináša pleti radikálnu premenu. Výsledky sú ekvivalentné vysokým lekárskym dávkam retinolu, ale bez toho, aby došlo k podráždeniu kože alebo jej extrémnej suchosti.

MAXIMÁLNA ÚČINNOSŤ ŠETRNÁ K PLETI.

Pre koho je program určený?

Je vhodný pre všetky typy pleti, či už pleť mala alebo nemala predchádzajúcu skúsenosť s retinoidmi. Odporúčame ho všetkým vekovým skupinám. Či už sa jedná o mladú pleť od 30 rokov, kedy chceme zvrátiť prvé známky starnutia, alebo o zrelú pleť, ktorá sa nachádza v stave pokročilého starnutia.

 

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: RETINOIDY SA NESMÚ POUŽÍVAŤ POČAS TEHOTENSTVA A DOJČENIA.

 

 

ÚČINKY OŠETRENIA

 • CELKOVÝ ANTI-AGING: viditeľne redukuje všetky známky starnutia.
 • TRANSFORMAČNÉ: obnovuje epidermis a rekonštruuje dermis, ktorým prináša radikálnu transformáciu a znovuobjavuje prirodzenú krásu pleti.
 • ZLEPŠUJÚCE TEXTÚRU: redukuje vrásky a exponenciálne zlepšuje textúru pleti.
 • SPEVŇUJÚCE: zvyšuje synténzu kolagénu a elastínu, čím zlepšuje pevnosť a pružnosť kože.
 • ROZJASŇUJÚCE: zjednocuje odtieň pleti a bojuje proti nedostatku jasu.

 

VÝSLEDKY OŠETRENIA

DEFINITÍVNA TRANSFORMÁCIA, znovuobjavuje prirodzenú krásu

 • Sviežejší a mladší vzhľad tváre
 • Viditeľné zlepšenie stavu známok starnutia
 • Obnovená, hladká a jemná pleť
 • Posilnená a pevnejšia pleť
 • Zjednotený odtieň a rozjasnená pleť

 

Máte záujem aj o profesionálne ošetrenie Retinol PROAGE?

Neváhajte kontaktovať svoju kozmetičku.

 

 

, , , , ,
Sezónne kadernícke kurzy na nové kolekcie
Sezónne kadernícke kurzy na nové kolekcie

Ak si nájdete trochu času na vzdelávanie, príďte na naše kurzy, ktoré sa zameriavajú na nové kolekcie značiek Revlon Professional, Alter Ego a Echosline.

ZOSTAŇ DOMA s našimi profesionálnymi technológmi
ZOSTAŇ DOMA s našimi profesionálnymi technológmi

Milé klientky, v spolupráci s našimi profesionálnymi technológmi sme pre vás pripravili NOVÝ PROJEKT.

Príďte na jarné kozmetické prezentácie noviniek 🌷
Príďte na jarné kozmetické prezentácie noviniek 🌷

Predstavenie kozmetických noviniek JAR 2024.