Opatrenia v súvislosti s výskytom koronavírusu na Slovensku

26. 3. 202015:24

Vážení zákazníci a obchodní partneri, chceli by sme Vás informovať o režime fungovania spoločnosti Primavera Andorrana s.r.o.,

pod ktorú spadá aj slovenská pobočka, v rámci mimoriadnych opatrení prijatých vládou SR.

Vaše zdravie, ale aj zdravie našich zamestnancov, kolegov a obchodných zástupcov je pre nás v súčasnej situácii prioritou č.1. Našim záujmom je naďalej poskytovať Vám vysoko kvalitné služby.

Preto sme prijali nasledovné opatrenia:

  • Vyskladňovanie a dodávanie nášho kozmetického i kaderníckeho tovaru bude pre Vás zaistené aj v tomto období.
  • Vaše objednávky prijímame naďalej, no v obmedzenej pracovnej dobe. Môžete využiť obchodných zástupcov, kontaktovať nás telefonicky na č. 0911 540 444 (v doobedných hodinách), e-mailom objednavky@primavera-and.sk alebo môžete využiť náš e-shop www.eshop.primavera-and.sk.
  • Prevádzka našej spoločnosti bola rozdelená do niekoľkých tímov, ktoré operujú z niekoľkých miest tak, aby sme aj naďalej zabezpečili naše služby, prípadne pracujú z domu.
  • Všetci zamestnanci či iný obslužný personál, nepretržite používajú ochranné rúšku alebo respirátor.
  • Priamo v našich priestoroch spoločnosti je počet pracovníkov maximálne obmedzený a sú zavedené zvýšené hygienické opatrenia.
  • Do odvolania sú zakázané návštevy cudzích osôb v našej spoločnosti.
  • Nepretržite sledujeme informácie poskytované Ministerstvom zdravotníctva SR.

V súčasnej dobe došlo z dôvodu núdzového stavu štátu k zrušeniu naplánovaných akcií:

  • Plánované jarné prezentácie kaderníckych a kozmetických noviniek sa v aprílových termínoch rušia a budete informovaní o náhradných termínoch.
  • Sme nútení zrušiť všetky kurzy, ktoré mali prebiehať v marci v našom vzdelávacom inštitúte v Šali, prípadne aj u Vás v salóne.

Naša spoločnosť navýšila skladové zásoby profesionálnych značiek v divízii kozmetiky a kaderníctva na dvojnásobok.

Súčasný stav vnímame ako dôležité obdobie, aby sme boli čo najviac pripravení až opatrenia odznejú a všetci sa vrátime do bežného fungovania.

Sme radi, že objednávate profesionálne prípravky od spoločnosti Primavera Andorrana. Veľmi ďakujeme za poskytnutú dôveru a aj v budúcnosti chceme byť Vašim spoľahlivým dodávateľom, ktorý bude plniť Vaše očakávania a požiadavky.

Veľmi si vážime našu spolupráce.

Prajeme Vám, Vašej rodine a všetkým Vašim zamestnancom v tejto mimoriadne komplikovanej dobe pevné zdravie a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

, , , ,
Sezónne kadernícke kurzy na nové kolekcie
Sezónne kadernícke kurzy na nové kolekcie

Ak si nájdete trochu času na vzdelávanie, príďte na naše kurzy, ktoré sa zameriavajú na nové kolekcie značiek Revlon Professional, Alter Ego a Echosline.

Je tu čas na chemické peelingy
Je tu čas na chemické peelingy

Po letnom období mnohým z nás zostávajú na pleti pigmentové nerovnosti, pehy, fľaky, ktoré môžu byť nevábnou spomienkou na slniečko. Teraz je najideálnejší čas, kedy môžeme na tomto probléme pracovať. Technologička Lucia Matejková vám priblížila ošetrenia chemickým peelingom. 

Ťaháky, ktoré vám pomôžu zjednodušiť si prácu
Ťaháky, ktoré vám pomôžu zjednodušiť si prácu

Aj vy máte niekedy deň, keď si poviete, kiež by to išlo ľahšie … Takmer vždy to ide ľahšie, len treba vedieť ako na to.