Opatrenia v súvislosti s výskytom koronavírusu na Slovensku

26. 3. 202015:24

Vážení zákazníci a obchodní partneri, chceli by sme Vás informovať o režime fungovania spoločnosti Primavera Andorrana s.r.o.,

pod ktorú spadá aj slovenská pobočka, v rámci mimoriadnych opatrení prijatých vládou SR.

Vaše zdravie, ale aj zdravie našich zamestnancov, kolegov a obchodných zástupcov je pre nás v súčasnej situácii prioritou č.1. Našim záujmom je naďalej poskytovať Vám vysoko kvalitné služby.

Preto sme prijali nasledovné opatrenia:

  • Vyskladňovanie a dodávanie nášho kozmetického i kaderníckeho tovaru bude pre Vás zaistené aj v tomto období.
  • Vaše objednávky prijímame naďalej, no v obmedzenej pracovnej dobe. Môžete využiť obchodných zástupcov, kontaktovať nás telefonicky na č. 0911 540 444 (v doobedných hodinách), e-mailom objednavky@primavera-and.sk alebo môžete využiť náš e-shop www.eshop.primavera-and.sk.
  • Prevádzka našej spoločnosti bola rozdelená do niekoľkých tímov, ktoré operujú z niekoľkých miest tak, aby sme aj naďalej zabezpečili naše služby, prípadne pracujú z domu.
  • Všetci zamestnanci či iný obslužný personál, nepretržite používajú ochranné rúšku alebo respirátor.
  • Priamo v našich priestoroch spoločnosti je počet pracovníkov maximálne obmedzený a sú zavedené zvýšené hygienické opatrenia.
  • Do odvolania sú zakázané návštevy cudzích osôb v našej spoločnosti.
  • Nepretržite sledujeme informácie poskytované Ministerstvom zdravotníctva SR.

V súčasnej dobe došlo z dôvodu núdzového stavu štátu k zrušeniu naplánovaných akcií:

  • Plánované jarné prezentácie kaderníckych a kozmetických noviniek sa v aprílových termínoch rušia a budete informovaní o náhradných termínoch.
  • Sme nútení zrušiť všetky kurzy, ktoré mali prebiehať v marci v našom vzdelávacom inštitúte v Šali, prípadne aj u Vás v salóne.

Naša spoločnosť navýšila skladové zásoby profesionálnych značiek v divízii kozmetiky a kaderníctva na dvojnásobok.

Súčasný stav vnímame ako dôležité obdobie, aby sme boli čo najviac pripravení až opatrenia odznejú a všetci sa vrátime do bežného fungovania.

Sme radi, že objednávate profesionálne prípravky od spoločnosti Primavera Andorrana. Veľmi ďakujeme za poskytnutú dôveru a aj v budúcnosti chceme byť Vašim spoľahlivým dodávateľom, ktorý bude plniť Vaše očakávania a požiadavky.

Veľmi si vážime našu spolupráce.

Prajeme Vám, Vašej rodine a všetkým Vašim zamestnancom v tejto mimoriadne komplikovanej dobe pevné zdravie a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

, , , ,
Corrective New krém na pery a okolie
Corrective New krém na pery a okolie

Spoznajte najmladšieho člena rodiny Corrective od značky Skeyndor. Doprajte svojim perám anti-age účinok a 3D efekt, bez pocitu lepenia.

ECHOS COLOR: Profesionálny farbiaci krém na vlasy s obsahom včelieho vosku a vitamínu C
ECHOS COLOR: Profesionálny farbiaci krém na vlasy s obsahom včelieho vosku a vitamínu C

Profesionálny farbiaci krém na vlasy s obsahom včelieho vosku a vitamínu C

Mezoterapia pre všetkých
Mezoterapia pre všetkých

Mezoterapia je jednou z najúčinnejších metód predchádzania starnutiu prirodzeným spôsobom, využitím vlastných regeneračných mechanizmov kože.