Report – STYLE MASTERS SHOW v Bruseli

23. 5. 201712:41

Slovenskí a českí klienti spoločnosti Primavera Andorrana, ktorí odoberajú španielsku značku REVLON PROFESSIONAL dostali možnosť zúčastniť sa veľkolepej Style Masters Show. Každoročne ju organizuje Colomer Group, ktorý združuje značky Revlon Professional a American Crew.

Náš výlet sa začal v sobotu 6. mája, kedy sme sa stretli v skorých ranných hodinách na letisku vo Viedni a v dobrej nálade odleteli do Brusselu, kde sme sa stretli so skupinou našich českých kolegov. Po ubytovaní v hoteli de Colonies sme si v krásnom počasí poobzerali uličky hlavného mesta Belgicka, vychutnali si belgické pivo a chuť belgických waflí.

V nedeľu sme pripravili pre klientov výlet do Bruggov a Gentu. Bruggy je mesto nachádzajúce sa cca 90 km od Brusselu a často je označované ako „Benátky severu“. Historické centrum Brugge je zapísané vo svetovom dedičstve UNESCO. Po prehliadke mesta a vychutnaní miestnych špecialít ako hranoliek, waflí a pivka, sme sa pobrali do susedného mesta Gent.

Pondelok sa okrem iného niesol v znamení príprav na Style Masters Show. Neodradilo nás ani chladné počasie, aby sme si prezreli Brussel a jeho monumenty. Navštívili sme Atomium – najznámejší monument Brusselu, sochu cikajúceho chlapčeka či Európsky parlament. Po krátkom oddychu sme sa všetci nahodili do gala a v spoločnom sprievode sme sa vydali do Expo Haly, kde sa konal 9. ročník Style Masters Show. Táto show je okrem prehliadky kolekcií, účesov a oblečenia spojená so samotnou súťažou kreatívnej a avantgardnej tvorby. Súťaže sa zúčastnilo 9 finalistov, z ktorých vyšiel 1 Global Winner.

Po veľkolepom príchode po červenom koberci a bezpečnostnej prehliadke sme sa usadili na slávnostnú večeru, na ktorej bolo 4 000 kaderníkov z 50 krajín sveta. Slovensko a Česko ako spoločný distribútor malo zastúpenie 52 kaderníkov. Na večeri sa nám prihovoril kreatívny riaditeľ Miquel Garcia a predstavil každú krajinu.

Po večeri sme sa presunuli do veľkej haly, kde mohla začať samotná show. Tá pozostávala z predstavenia finalistov, z predstavenia aktuálnej kolekcie Havana, ktorá bola sprevádzaná farebnosťou a kubánskymi rytmami. Potom nasledovala časť značky American Crew ako aj vyhlásenie Global Winner American Crew. Neskôr nasledovalo predstavenie novinky jesene Orofluido Amazonia. Celkový dojem umocňovala vôňa pary, ktorá predznačovala vôňu samotnej rady. Ako ďalšiu novinku uviedla spoločnosť čiernobielu radu Style Master Double or Nothing so 4 novinkami v tejto rade. Ako koniec prehliadky sa nám predstavila mrazivá kolekcia jeseň/zima 2017.

Po prehliadke konečne prišli finalisti súťaže a Miquel Garcia oznámil výsledky v 2 kategóriách a jedného global winner.

Cenu Best Live Executive Award získal Rafael Bueno Ruiz zo Španielska, cenu Best Commercial Look Award získal Jérémy Pereira  z Francúzska a celkové víťazstvo GLOBAL WINNER 2017 získala Nemka Julia Beckers.

Po skončení show sme sa do ranných hodín bavili na After Party, kde nám hral do rytmu výborný DJ.

V utorok sme využili posledné slnečné lúče a v poobedňajších hodinách sme išli na letisko a následne domov.

Ďakujeme všetkým za skvelú atmosféru počas celých 4 dní. Veríme, že sa vám páčilo a vidíme sa o rok pri 10. výročí. Kde? To je všetko ešte tajomstvo.

, ,
3 najobľúbenejšie produkty našej technologičky Lucii Matejkovej
3 najobľúbenejšie produkty našej technologičky Lucii Matejkovej

V tomto článku sme pre vás pripravili krátky sumár TOP produktov podľa našej hlavnej kozmetickej technologičky Lucie.

Vianočné balíčky 2020
Vianočné balíčky 2020

Obdarujte svojich blízkych vianočným balíčkom vašej obľúbenej značky s elegantnou vintage kabelkou alebo iným potešením.

Novinka RE-HYDRA od značky Arosha
Novinka RE-HYDRA od značky Arosha

Prečítajte si o novinke z dielne značky Arosha.