REVLONISSIMO COLOR SUBLIME™

6. 7. 202113:54

Vitajte v novej čistej ére krásy. Nové vegánske farby inšpirované prírodou, ktoré ponúkajú rovnováhu medzi výkonom a udržateľnosťou. Ich technológia transparentným spôsobom využíva zložky prírodného pôvodu pre farbenie a starostlivosť. Color Sublime poskytuje profesionálne sýte farby, ktoré rešpektujú štruktúru vlasov. Objavte dlhotrvajúce výsledky plné života.

 

INŠPIROVANÉ PRÍRODOU, ČISTÉ, VEGÁNSKE

Stále viac sa do popredia dostávajú pojmy ako green, natural, clean, vegan, organic alebo bio. Zároveň sa klienti čoraz viac informujú o prísadách v produktoch, ktoré používajú a od preferovanej značky vyžadujú čoraz väčšiu transparentnosť. Preto sa kozmetický priemysel zaoberá požiadavkami trhu a rieši ich. Aj keď je význam spomínaných výrazov stále nejasný, my v Revlon Professional® máme svoj pohľad na rozdiely medzi týmito označeniami.

GREEN

Možno definovať ako synonymum pre slovo prírodné. V skutočnosti tento pojem informuje o tom, že produkty obsahujú čisté prísady prírodného pôvodu.

CLEAN

To najlepšie z vedy a prírody. Opiera sa o svoju konotáciu “čistoty” a vychádza z rastúcej túžby po kozmetike, ktorá je všeobecne zodpovedná. Nie len bezpečná pre spotrebiteľa, ale tiež lepšia pre planétu.

VEGAN

Jednoducho povedané, produkty bez zložiek živočíšneho pôvodu. Tieto sú nahradené alternatívami rastlinného pôvodu, avšak s rovnakou účinnosťou. Vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu obsiahnuté vo vlasových prípravkoch sú napr. niektoré varianty keratínu alebo kolagénu.

BIO/ORGANIC

Pod týmto pojmom sú myslené zložky pestované v geneticky nemodifikovanej pôde. Ide o pôdu bez herbicídov, syntetických hnojív a ďalších chemikálií.

Rovnováhou všetkých pojmov sme prostredníctvom nového radu Revlonissimo Color Sublime™ ponúkli 100% výsledky profesionálnej farby a starostlivosť prostredníctvom vegan, natural a bio ingrediencií.

ZOZNÁMTE SA S NAŠIM EXKLUZÍVNYM FARBIACIM SYSTÉMOM S DVOJITÝM ÚČINKOM

DUAL ACTION VEGAN COLOR SYSTEM

Táto technológia predstavuje dokonalú rovnováhu medzi vedou a prírodou tým, že dodáva impaktnú farbu prostredníctvom vegánskych a organicky vypestovaných, za studena lisovaných olejov, pre 2x silnejšie vlasy(2).

AKO TO FUNGUJE? 

Jedinečne organicky(1) pestované prírodné, za studena lisované oleje prítomné v našich farbách a developeroch tvorí náš Dual Action Vegan Color System. Ten vlasom poskytuje sýte a bohaté farby, vyživuje vlasy jednotlivo zvnútra smerom von. Vlasy sú 2x silnejšie(2).
Zloženie bez amoniaku je zmiešané s rôznymi oxidačnými pigmentami a kozmetickými prísadami, vrátane oleja z tigrieho orecha, makadamiového oleja a mandľového oleja, pre rafinovanú a dlhotrvajúcu farbu a hodvábny povrch. Zloženie developerov je obohatené o kokosový olej, ktorý preniká do vlasovej šachty, vyživuje hlboko zvnútra, zatiaľ čo slnečnicový olej pokrýva vlasový prameň pre maximalizovanie intenzívneho vývoja farieb. Obe formuly pôsobia v dokonalej synergii, obojstranne zvnútra-von a zaručujú tak sýtu farbu a 2x silnejšie vlasy(2).

(1) kokosový a slnečnicový olej
(2) vs zloženie bez systému starostlivosti

ZOZNÁMTE SA S NAŠOU VEGÁNSKOU RECEPTÚROU

48 PRIRODZENE VYZERAJÚCICH ODTIEŇOV
BEZ AMONIAKU
BEZ MINERÁLNYCH OLEJOV
KRÉMOVO-GÉLOVÁ TEXTÚRA
JEMNÁ NEUTRÁLNA VÔŇA

Prostredníctvom prírodného, bio za studena lisovaného slnečnicového oleja, až desiatich vysoko kvalitných oxidačných pigmentov preniká do vlasovej šachty. Tento proces umožňuje dosiahnuť žiarivú farbu s vynikajúcimi svetelne-reflexnými vlastnosťami, pre každý jednotlivý vlas. Naša jemná zmes hĺbkovo hydratuje a vyživuje vlasy, takže sú ľahko rozčesateľné. Navyše, vlasy sú jemnejšie, s objemom bez zaťaženia. To všetko vďaka prírodnej zmesi za studena lisovaných olejov a developeru bez amoniaku, silikónov a minerálnych olejov.

 

VYLEPŠITE SVOJE SLUŽBY O SYNERGIU SUBLIME A EKSPERIENCE

Vybrali sme Eksperience ako perfektného spojenca pre Revlonissimo Color Sublime. Eksperience už predviedol múdrosť mora v produktoch starostlivosti o vlasy a pokožku hlavy, v rituáloch krásy s viditeľnými výsledkami. Podporte silu starostlivosti Revlonissimo Color Sublime a pocítite silu mora, vedy a zmyslov tým, že ich skombinujete s Eksperience Reconstruct, radom vlasovej starostlivosti navrhnutej bez silikónov, ktorá dodáva extra vyživujúce posilnenie pre ešte zdravšie vyzerajúce vlasy.

UDRŽATEĽNOSŤ
ODDANÝ VÁM A PLANÉTE. TERAZ POUŽÍVAME O 60% MENEJ PLASTU A O 1/4 MENEJ PAPIERA.

Revlonissimo Color Sublime je zaviazaný vám a planéte. Preto sme v spolupráci so známymi dodávateľmi navrhli naše obaly tak, aby sme ponúkali obaly recyklované a recyklovateľné. Naše produkty sú teraz balené v obaloch z recyklovateľného hliníku, papiera zo zodpovedného lesného hospodárenia (FSC). Pokonzumné recyklovateľné plasty (PCR) s eko-tlačou.

EKO-POTLAČ
KARTÓN VYROBENÝ Z PEFC CERTIFIKOVANÉHO PAPIERA
MENŠÍ VRCHNÁK Z RECYKLOVANÉHO PLASTU
OBALY FARIEB Z RECYKLOVANÉHO HLINÍKA
OBALY DEVELOPEROV Z RECYKLOVATEĽNÉHO PLASTU

 

 

, , , , ,
Novinka RE-HYDRA od značky Arosha
Novinka RE-HYDRA od značky Arosha

Prečítajte si o novinke z dielne značky Arosha.

Vybrané kurzy za špeciálne ceny!
Vybrané kurzy za špeciálne ceny!

Opäť je tu leto a k nemu neodmysliteľne patrí naša horúca ponuka PRIMA kurzov.

Spoznajte Germaine de Capuccini produkty na doma
Spoznajte Germaine de Capuccini produkty na doma

Produkty Germaine de Capuccini na domáce použitie.