Sezónne kadernícke kurzy na nové kolekcie

15. 10. 202009:29

Ak si nájdete trochu času na vzdelávanie, príďte na naše kurzy, ktoré sa zameriavajú na nové kolekcie značiek Revlon Professional, Alter Ego a Echosline.

Tieto značky každú sezónu prinášajú do sveta strihov a farieb nové inšpirácie, s ktorými sa oplatí zoznámiť. Nových vedomostí a skúseností predsa nikdy nie je dosť.

Kolekcia Light E-Motion od Revlon Professional

Zoznámte sa s novou kolekciou, osvojte si techniku strihov a farbenia tejto kolekcie a vneste do vášho salónu najnovšie trendy španielskej značky Revlon Professional s technologičkou Elenou Moravcovou.

Kolekcia Light E-Motion je inšpirovaná diskrétnou strohosťou, prináša prepracovaný, formálny vzhľad, ktorý je zároveň čistý a funkčný, pohodlný a elegantný. Kolekcia je ideálna pre ženy podnikateľky, ktoré majú flexibilnejší a dynamickejší životný štýl. Pomáha rozbiť rutinu alebo prekvapiť malými zmenami. V tejto sezóne nás kolekcia Light E-Motion zvádza k tomu, aby sme sa nechali uniesť vzrušením svetla, ktoré nás všetkých spája.

AMBER ALE – FRAGMENTY Z MINULOSTI OSVETĽUJÚ KRÁSU BUDÚCNOSTI

Táto aktualizovaná verzia mullet strihu je ideálna pre prirodzene vlnité alebo rovné vlasy a umožňuje mierne nostalgické, no napriek tomu veľmi štýlové premeny. Táto odvážna moderná vízia budúcnosti je inšpirovaná minulosťou a je určená pre spontánne, slobodomyseľné ženy, ktoré hľadajú teplé, bežne nositeľné farby, ktoré dokážu pôsobiť magicky na objem a štruktúru vlasov, ideálne pre vytvorenie rôznych variant, nie príliš časovo náročných.

VOLUME AND VITALITY (OBJEM A VITALITA) PRE PRIRODZENÝ POHYB

Vlny a kučery nikdy nevyjdú z módy a túto sezónu ich uvidíme v ich prirodzenej sexy kráse. Znovu objavená balayage v efektívnych technikách a účesoch, ktoré sa ľahko udržujú. Odtiene hnedej zmäkčujú tvár a prenášajú životnú energiu. Pridanou hodnotou k objemu je všestrannosť. Tento look možno premeniť do výčesu v japonskom štýle alebo pridaním neočakávaných detailov odbočiť od monotónnosti a jednoduchosti.

COLOR CLASH (FAREBNÝ STRET) VEČNÁ ELEGANCIA

Vysoko kvalitná, sofistikovaná blond a najsladšia verzia legendárneho bobu vyzdvihuje prirodzenú krásu každej ženy. Táto nová svieža verzia ikonického zmyselného účesu spája spomienky na včerajšok s aktuálnou všestrannosťou pre vytvorenie vzhľadu, ktorý je okúzľujúci a zároveň funkčný a praktický.

Kurz sa koná 16.11.2020, 1.12.2020 a 8.12.2020 v zrekonštruovanom vzdelávacom inštitúte v Šali o 9:30 hod.

Max. počet účastníkov: 3 osoby, pracuje sa s cvičnou hlavou.

Každý účastník kurzu získa Certifikát o absolvovaní kurzu, darček.

 

Kolekcia Metamorphosis od Alter Ego

Zoznámte sa s novou kolekciou, osvojte si techniku strihov a farbenia tejto kolekcie a vneste do vášho salónu najnovšie trendy talianskej značky Alter Ego s českou technologičkou Šárkou Novou.

V modernej spoločnosti sa všetko hýbe a mení veľmi rýchlo. Nové technológie, nové inšpirácie a nové perspektívy nás každý deň nútia posúvať naše vlastné hranice. Alter Ego tieto premeny víta a z premien vytvára krásu s kolekciou METAMORPHOSIS, určenú pre autentickú a cieľavedomú ženu, ktorá vyjadruje svoju osobnosť a zastáva svoje miesto vo svete.

METAMORPHOSIS je jedinečná a neopakovateľná kolekcia, krehká ako mávnutie motýlích krídiel. Kolekcia využíva úžasné farebné kombinácie a ľahké strihy, ktoré vytvárajú krásne a exkluzívne účesy. Pre kaderníkov predstavuje príležitosť držať sa najnovšej módy a udávať tempo budúcich trendov. V kolekcii nájdete 3 štýly: Bláznivo farebná, Odvážne vyrovnaná a Nežne éterická.

Kurz sa koná 19.01.2021 a 20.1.2021 v zrekonštruovanom vzdelávacom inštitúte v Šali o 9:30 hod.

Max. počet účastníkov: 3 osoby, pracuje sa s cvičnou hlavou

Každý účastník kurzu získa Certifikát o absolvovaní kurzu, darček.

 

Kolekcia Príbeh čistej krásy od Echosline

Zoznámte sa s novou kolekciou, osvojte si techniku strihov a farbenia tejto kolekcie a vneste do vášho salónu najnovšie trendy talianskej značky Echosline v duchu jednoduchosti a prirodzenosti s technologičkou Kristínou Kurinovou a českou technologičkou Lucie Stwiertnia.

Čistá krása predstavuje akúsi víziu, ktorí vedie značku Echosline k filozofii “menej je viac”. “Menej” nás smeruje k vegánskym, prírodným a udržateľným kozmetickým produktom, z ktorých odstraňujeme to, čo nie je prírodné a nevyhnutné. “Viac” je to, čo získavame z prírody, keď sa naučíme žať maximum benefitov s maximálnou ohľaduplnosťou k nej. Táto kolekcia je príbehom čistej formy, kde sa jednoduchosť výrazu stáva samozrejmou súčasťou každého dňa.

PRESVETLENÁ HNEDÁ

Teplé hnedé tóny nám pripomínajú zem, teplé drevo a lesy, ktoré nás obklopujú a nachádzajú v ňom útočisko milióny živých tvorov. Módny účes, ktorý vyžaruje harmóniu, pozitívnu vibráciu a hrejivé objatie. Výsledkom je novoromantický štýl vhodný na každý deň.

PIESKOVÉ VLNY

Teplé a chladné tóny blond sa kombinujú v štýle, ktorý vyvoláva predstavy pieskových dún na okraji modrého a slnkom prežiareného oceánu. Tieto tóny sa kombinujú s ľahkosťou a pohybom strihu na mikádo. Výsledkom je štýl s intenzívnou žiarivosťou a modernou dynamikou.

Kurz sa koná 25.1.2021 a 15.2.2021 v zrekonštruovanom vzdelávacom inštitúte v Šali o 9:30 hod. s českou technologičkou Lucie Stwiertnia a slovenskou technologičkou Kristínou Kurinovou.

Max. počet účastníkov: 3 osoby, pracuje sa s cvičnou hlavou

Každý účastník kurzu získa Certifikát o absolvovaní kurzu, darček.

 

Viac informácií získate u svojho obchodného zástupcu alebo na telefónnom čísle: +421 948 716 707.

 

, , ,
Vianočné balíčky 2020
Vianočné balíčky 2020

Obdarujte svojich blízkych vianočným balíčkom vašej obľúbenej značky s elegantnou vintage kabelkou alebo iným potešením.

NOVINKA Eksperience Reconstruct
NOVINKA Eksperience Reconstruct

Inovovaný rad Eksperience Reconstruct vám ponúka dokonalý zmyslový zážitok vo vašom salóne Revlon Professional. Už ste o ňom počuli?

Spoznajte Germaine de Capuccini produkty na doma
Spoznajte Germaine de Capuccini produkty na doma

Produkty Germaine de Capuccini na domáce použitie.