Sezónne kadernícke kurzy na nové kolekcie

15. 10. 202009:29

Ak si nájdete trochu času na vzdelávanie, príďte na naše kurzy, ktoré sa zameriavajú na nové kolekcie značiek Revlon Professional, Alter Ego a Echosline.

Tieto značky každú sezónu prinášajú do sveta strihov a farieb nové inšpirácie, s ktorými sa oplatí zoznámiť. Nových vedomostí a skúseností predsa nikdy nie je dosť.

Kolekcia Light E-Motion od Revlon Professional

Zoznámte sa s novou kolekciou, osvojte si techniku strihov a farbenia tejto kolekcie a vneste do vášho salónu najnovšie trendy španielskej značky Revlon Professional s technologičkou Elenou Moravcovou.

Kolekcia Light E-Motion je inšpirovaná diskrétnou strohosťou, prináša prepracovaný, formálny vzhľad, ktorý je zároveň čistý a funkčný, pohodlný a elegantný. Kolekcia je ideálna pre ženy podnikateľky, ktoré majú flexibilnejší a dynamickejší životný štýl. Pomáha rozbiť rutinu alebo prekvapiť malými zmenami. V tejto sezóne nás kolekcia Light E-Motion zvádza k tomu, aby sme sa nechali uniesť vzrušením svetla, ktoré nás všetkých spája.

AMBER ALE – FRAGMENTY Z MINULOSTI OSVETĽUJÚ KRÁSU BUDÚCNOSTI

Táto aktualizovaná verzia mullet strihu je ideálna pre prirodzene vlnité alebo rovné vlasy a umožňuje mierne nostalgické, no napriek tomu veľmi štýlové premeny. Táto odvážna moderná vízia budúcnosti je inšpirovaná minulosťou a je určená pre spontánne, slobodomyseľné ženy, ktoré hľadajú teplé, bežne nositeľné farby, ktoré dokážu pôsobiť magicky na objem a štruktúru vlasov, ideálne pre vytvorenie rôznych variant, nie príliš časovo náročných.

VOLUME AND VITALITY (OBJEM A VITALITA) PRE PRIRODZENÝ POHYB

Vlny a kučery nikdy nevyjdú z módy a túto sezónu ich uvidíme v ich prirodzenej sexy kráse. Znovu objavená balayage v efektívnych technikách a účesoch, ktoré sa ľahko udržujú. Odtiene hnedej zmäkčujú tvár a prenášajú životnú energiu. Pridanou hodnotou k objemu je všestrannosť. Tento look možno premeniť do výčesu v japonskom štýle alebo pridaním neočakávaných detailov odbočiť od monotónnosti a jednoduchosti.

COLOR CLASH (FAREBNÝ STRET) VEČNÁ ELEGANCIA

Vysoko kvalitná, sofistikovaná blond a najsladšia verzia legendárneho bobu vyzdvihuje prirodzenú krásu každej ženy. Táto nová svieža verzia ikonického zmyselného účesu spája spomienky na včerajšok s aktuálnou všestrannosťou pre vytvorenie vzhľadu, ktorý je okúzľujúci a zároveň funkčný a praktický.

Kurz sa koná 16.11.2020, 1.12.2020 a 8.12.2020 v zrekonštruovanom vzdelávacom inštitúte v Šali o 9:30 hod.

Max. počet účastníkov: 3 osoby, pracuje sa s cvičnou hlavou.

Každý účastník kurzu získa Certifikát o absolvovaní kurzu, darček.

 

Kolekcia Metamorphosis od Alter Ego

Zoznámte sa s novou kolekciou, osvojte si techniku strihov a farbenia tejto kolekcie a vneste do vášho salónu najnovšie trendy talianskej značky Alter Ego s českou technologičkou Šárkou Novou.

V modernej spoločnosti sa všetko hýbe a mení veľmi rýchlo. Nové technológie, nové inšpirácie a nové perspektívy nás každý deň nútia posúvať naše vlastné hranice. Alter Ego tieto premeny víta a z premien vytvára krásu s kolekciou METAMORPHOSIS, určenú pre autentickú a cieľavedomú ženu, ktorá vyjadruje svoju osobnosť a zastáva svoje miesto vo svete.

METAMORPHOSIS je jedinečná a neopakovateľná kolekcia, krehká ako mávnutie motýlích krídiel. Kolekcia využíva úžasné farebné kombinácie a ľahké strihy, ktoré vytvárajú krásne a exkluzívne účesy. Pre kaderníkov predstavuje príležitosť držať sa najnovšej módy a udávať tempo budúcich trendov. V kolekcii nájdete 3 štýly: Bláznivo farebná, Odvážne vyrovnaná a Nežne éterická.

Kurz sa koná 19.01.2021 a 20.1.2021 v zrekonštruovanom vzdelávacom inštitúte v Šali o 9:30 hod.

Max. počet účastníkov: 3 osoby, pracuje sa s cvičnou hlavou

Každý účastník kurzu získa Certifikát o absolvovaní kurzu, darček.

 

Kolekcia Príbeh čistej krásy od Echosline

Zoznámte sa s novou kolekciou, osvojte si techniku strihov a farbenia tejto kolekcie a vneste do vášho salónu najnovšie trendy talianskej značky Echosline v duchu jednoduchosti a prirodzenosti s technologičkou Kristínou Kurinovou a českou technologičkou Lucie Stwiertnia.

Čistá krása predstavuje akúsi víziu, ktorí vedie značku Echosline k filozofii “menej je viac”. “Menej” nás smeruje k vegánskym, prírodným a udržateľným kozmetickým produktom, z ktorých odstraňujeme to, čo nie je prírodné a nevyhnutné. “Viac” je to, čo získavame z prírody, keď sa naučíme žať maximum benefitov s maximálnou ohľaduplnosťou k nej. Táto kolekcia je príbehom čistej formy, kde sa jednoduchosť výrazu stáva samozrejmou súčasťou každého dňa.

PRESVETLENÁ HNEDÁ

Teplé hnedé tóny nám pripomínajú zem, teplé drevo a lesy, ktoré nás obklopujú a nachádzajú v ňom útočisko milióny živých tvorov. Módny účes, ktorý vyžaruje harmóniu, pozitívnu vibráciu a hrejivé objatie. Výsledkom je novoromantický štýl vhodný na každý deň.

PIESKOVÉ VLNY

Teplé a chladné tóny blond sa kombinujú v štýle, ktorý vyvoláva predstavy pieskových dún na okraji modrého a slnkom prežiareného oceánu. Tieto tóny sa kombinujú s ľahkosťou a pohybom strihu na mikádo. Výsledkom je štýl s intenzívnou žiarivosťou a modernou dynamikou.

Kurz sa koná 25.1.2021 a 15.2.2021 v zrekonštruovanom vzdelávacom inštitúte v Šali o 9:30 hod. s českou technologičkou Lucie Stwiertnia a slovenskou technologičkou Kristínou Kurinovou.

Max. počet účastníkov: 3 osoby, pracuje sa s cvičnou hlavou

Každý účastník kurzu získa Certifikát o absolvovaní kurzu, darček.

 

Viac informácií získate u svojho obchodného zástupcu alebo na telefónnom čísle: +421 948 716 707.

 

, , ,
Február v znamení kaderníckych značiek
Február v znamení kaderníckych značiek

Ak hľadáte inšpiráciu na február, máme ich pre vás hneď niekoľko. Pripravujeme totiž pre vás obľúbené prezentácie našich profesionálnych kaderníckych značiek

Facebook či Instagram?
Facebook či Instagram?

Premýšľate nad tým, ako posunúť svoje podnikanie na vyššiu úroveň? Ste nerozhodní v otázke sociálnych sietí?

Sezónne kadernícke kurzy na nové kolekcie
Sezónne kadernícke kurzy na nové kolekcie

Ak si nájdete trochu času na vzdelávanie, príďte na naše kurzy, ktoré sa zameriavajú na nové kolekcie značiek Revlon Professional, Alter Ego a Echosline. Tieto značky každú sezónu prinášajú do sveta strihov a farieb nové inšpirácie, s ktorými sa oplatí zoznámiť. Nových vedomostí a skúseností predsa nikdy nie je dosť. Kolekcia Light E-Motion od Revlon […]