Starostlivosť o vlasy v chladnom období s Revlon Professional

27. 10. 202011:27

Leto nám skončilo a naše vlasy nemajú dostatočný prísun vitamínu D zo slnka. Môže sa nám zdať, že sú vlasy vysušené a oslabené, bez života. Toto nás nabáda k otázke, ako sa o vlasy vhodne starať, ako ich regenerovať a celkovo posilniť.

Je dôležité zamerať sa na korienky vlasov, končeky vlasov a v neposlednom rade nesmieme zabúdať na vlasovú pokožku. Základom zdravo vyzerajúcich vlasov je zdravá vlasová pokožka. Pokožka hlavy, ktorá je v rovnováhe obsahuje ideálny počet mikroorganizmov. Pokiaľ sa táto rovnováha naruší, môže dôjsť k narušeniu pokožky hlavy.

Pokožka hlavy v rovnováhe = krásne vlasy

Technologička Elena Moravcová radí, čo s oslabenými a padajúcimi vlasmi alebo ako bojovať proti lupinám.

Skvelou voľbou pre boj s padajúcimi a oslabenými vlasmi sú obľúbené produkty z radu RE/START a Eksperience.

Napriek tomu, že rad RE/START neponúka výlučne líniu produktov proti padaniu vlasov, je možné produkty kombinovať ľubovoľne spolu so sprejom proti vypadávaniu vlasov Anti-Hair Loss. Ide o bezoplachovú starostlivosť s multifunkčnými ingredienciami, ktoré obnovujú rovnováhu mikrobiómu pokožky hlavy, posilňujú vlasovú štruktúru a revitalizujú slabé vlasy. Aplikuje sa priamo na pokožku hlavy.

 

Ak vás naopak trápi suchá pokožka hlavy, suché alebo mastné lupiny, riešením je šampón proti lupinám Anti-Dandruff Micellar.

Môj TIP: Medzi moje TOP produkty patrí šampón micelárny alebo jemný Color, ktorý vďaka svojmu zloženiu udržiava farbu krásne lesklú a dlhotrvácnu. Farbené vlasy najradšej ošetrujem jemným hydratačným kondicionérom z radu RE/START, ktorý vlasom prinavracia potrebnú hydratáciu a lesk.

Pre vlasy vystavené chladu, vetru či pre milovníčky pokrývok hlavy odporúčam tiež Eksperience HYDRO NUTRITIVE SÉRUM, ktoré je bohaté na minerály a vitamíny potrebné pre hĺbkovú regeneráciu a hydratáciu vlasov. Toto sérum má ľahkú textúru a príjemnú vôňu. Môžete ho naniesť do umytých, uterákom vysušených vlasov, pred fúkaním alebo kedykoľvek počas dňa. Vlasy nie len že uhladí, ale najmä vyživí.

Ak hľadáte niečo, čím môžete svoje oslabené a padajúce vlasy posilniť, mojim tipom je línia produktov Eksperience – Anti Hair Loss. Tento rad produktov ponúka skvelý šampón Eks Anti Hair Loss v technickom balení alebo v balení pre domáce použitie, ampule a tonikum proti padaniu vlasov. Pre vlasovú pokožku s lupinami odporúčam líniu Eksperience – Purity, ktorá obsahuje šampón a ampule.

 

Nezabúdajme, že vaše vlasy si okrem návštevy profesionálnych vlasových salónov vyžadujú aj nadštandardnú starostlivosť doma. Zabudnite na produkty z drogérie a stavte na istotu. Obráťte sa na vašu kaderníčku či kaderníka a prinavráťte svojim vlasom hydratáciu, silu, vitalitu a krásu pomocou profesionálnej vlasovej kozmetiky či ošetrení.

 

,
Užite si letnú dovolenku s CASMAROU!
Užite si letnú dovolenku s CASMAROU!

Opäť je tu čas letných prímorských či horských dovoleniek. Pribaľte si so sebou na cestu praktickú NOVINKU od Casmary – Beauty travel set.

Rozjasnenie a revitalizácia s radom Timexpert RADIANCE C+
Rozjasnenie a revitalizácia s radom Timexpert RADIANCE C+

Doprajte pleti poriadnu dávku vitamínu C s novým radom Timexpert Radiance C+. Prečítajte si, ktoré produkty sú vhodné na domáce použitie.

ONLINE JARNÉ PREZENTÁCIE KOZMETICKÝCH NOVINIEK 2023
ONLINE JARNÉ PREZENTÁCIE KOZMETICKÝCH NOVINIEK 2023

Strávte s nami čas a zoznámte sa s novinkami zo sveta krásy.