STYLINGOVÉ PUKY AMERICAN CREW

24. 5. 202310:51

Americká značka American Crew je jednotkou na trhu v pánskej vlasovej stylingovej starostlivosti. Objavte spolu s nami stylingové puky, ktoré naplnia potreby všetkých typov vlasov a vy vytvoríte dokonalý styling v krátkom čase. 

PRÍBEH ZNAČKY AMERICAN CREW

American Crew je viac než len obyčajný dodávateľ produktov pre barberov. Považuje sa za akýsi medzník v histórii pánskej starostlivosti. Patrí medzi popredné profesionálne značky. V roku 1994 predpovedal stylista David Raccuglia budúcnosť, že muži sa budú svojmu vzhľadu venovať rovnako ako ženy, avšak bez toho aby stratili svoju mužnosť. Dnes je American Crew poprednou profesionálnou značkou v oblasti starostlivosti o mužov po celom svete, ktorí denne používajú prípravky na vlasy, telo, holenie a styling.
A preto vám radi ponúkame túto kvalitnú kozmetiku aj my.

10 STYLINGOVÝCH PUKOV • VŠESTRANNOSŤ & JEDINEČNOSŤ

 

 

1 WHIP
2 HEAVY HOLD POMADE
3 POMADE
4 CREAM POMADE
5 GROOMING CREAM
6 MATTE CLAY
7 FORMING CREAM
8 MOLDING CLAY
9 FIBER
10 DEFINING PASTE

 

 

 


Ak vás produkty zaujali, alebo sa chcete dozvedieť viac o značke American Crew, oslovte svojho obchodného zástupcu.
Sledujte nás aj na sociálnych sieťach:
facebook: American Crew ČR & SR
alebo
instagram
: americancrewczsk

, , , , ,
LUXUSNÁ STAROSTLIVOSŤ S DOTYKOM ZLATA MCCM
LUXUSNÁ STAROSTLIVOSŤ S DOTYKOM ZLATA MCCM

Prečítajte si aké blahodarné účinky majú nové produkty značky Mesosystem. Ak sa rozhodnete, že ich chcete vyskúšať, tak ste sa rozhodli správne!

Vianočné balíčky 2020
Vianočné balíčky 2020

Obdarujte svojich blízkych vianočným balíčkom vašej obľúbenej značky s elegantnou vintage kabelkou alebo iným potešením.

Novinka RGnerin
Novinka RGnerin

Inovatívny program značky Casmara pre váš salón. Zoznámte sa so štyrmi stratégiami profesionálneho ošetrenia RGnerin proti vráskam. Prečítajte si článok o jeho blahodarných účinkoch na pleť.