3 najobľúbenejšie produkty technológa Mareka Červeňáka

20. 3. 201715:28

V tomto článku by sme vás chceli trošku bližšie zoznámiť s naším hlavným technológom Marekom a jeho 3 najobľúbenejšími produktmi značky Revlon Professional. Tieto produkty Marek používa denno-denne a svoju prácu si bez nich vie ťažko predstaviť, pretože patria k základnému vybaveniu každého salónu.

Niečo o Marekovi

Marek Červeňák pochádza zo Zvolena. Už 11 rokov pracuje v oblasti kaderníctva. V roku 2016 si otvoril salón Camaroff vo Zvolene, kde svoje skúsenosti naplno využíva dodnes.

Marek je profesionálny kaderník pracujúci dlhé roky so značkou Revlon Professional. K tejto značke časom pribudla aj pánska vlasová kozmetika American Crew, ktorú vo svojom salóne tiež naplno využíva. Marek je tiež hlavným technológom vzdelávacieho strediska firmy Primavera Andorrana pre Slovenskú republiku. Pravidelne sa zúčastňuje zahraničných školení v rámci kaderníckych značiek a nadobúda tak stále najčerstvejšie informácie o novinkách a svetových trendoch.

3 najobľúbenejšie produkty

SMOOTH IRON GUARD zo Style Masters

Smooth Iron Guard alebo ochranný gél na uhladenie vlasov je krémovo-gélovej konzistencie. Nezaťažuje vlasy, vyrovnáva ich štruktúru bez väčšej námahy a udrží ich rovné dlhší čas. Veľkým pozitívom tohto produktu je jej termoaktívna vlastnosť – čiže ochrana voči teplu. Nanáša sa na umyté a uterákom vysušené vlasy, nezmýva sa.

SHINE SPRAY GLAMOURAMA zo Style Masters

Výborný produkt na dodanie lesku vlasom vo forme spreju. Je ľahký, nezaťažuje vlasy a výborne sa kombinuje s Lakom Style Masters 2 a 3, pričom v tejto kombinácii je lesk výraznejší. Marek odporúča použiť na výčesy, ale aj na denné nosenie. Glamourama je použiteľná bez fixácie.

 

ANTIPOROSITY MILK – VYROVNÁVAČ POROZITY VLASOV

Vyrovnávač porozity vlasov je úžasný gél na porózny a otvorený vlas. Je to teda technická pomôcka na uzatvorenie vlasu a udržanie farby vo vlase, zabraňuje predčasnému vymytiu farby. Do farby sa pridáva 7 ml alebo sa môže aplikovať pred samotným farbením do koncov vlasov. Vlas je lesklejší a farba žiarivejšia. K farbeniu to pridá len jeden krok, ale efekt je hneď viditeľnejší. Ak má klientka problém s vymývaním farby, práve pre ňu je ideálne použitie na zafixovanie farby vo vlase. Vlas vyplní, a tým pádom pigment lepšie priľne do vlasu.

 

Mareka môžete najbližšie stretnúť na veľmi úspešnom cykle kaderníckych kurzov 360° Method v Šali alebo na jarných kaderníckych prezentáciách Primavera Andorrana SK, ktoré sa budú konať 15.5. – 17.5. v troch slovenských mestách – Košice, Banská Bystrica a Nitra. Hlavnou náplňou prezentácie bude predstavenie novej kolekcie Revlon Professional – HAVANA, ktorá je zameraná predovšetkým na precíznosť v technike farbenia a stylingu. Taktiež sa budeme venovať najnovším trendom farbenia jar/leto 2017, a predstavíme aj novinky v repertoári značiek Revlon Professional a Echosline, ako sú nové odtiene a novinky v stylingu a starostlivosti.

,
Ťaháky, ktoré vám pomôžu zjednodušiť si prácu
Ťaháky, ktoré vám pomôžu zjednodušiť si prácu

Aj vy máte niekedy deň, keď si poviete, kiež by to išlo ľahšie … Takmer vždy to ide ľahšie, len treba vedieť ako na to.

Leto na Slovensku
Leto na Slovensku

Toto leto si mnohí z nás užijú doma, na Slovenku. Týmto rozhodnutím ochránime predovšetkým naše zdravie, podporíme domáci cestovný ruch a lepšie spoznáme našu domovinu.

Príďte na jarné kozmetické prezentácie noviniek 🌷
Príďte na jarné kozmetické prezentácie noviniek 🌷

Predstavenie kozmetických noviniek JAR 2024.