BUĎTE FIT S PROGRAMOM PERFECT FORMS!

28. 2. 202214:49

Značka Germaine de Capuccini prichádza s novým programom proti celulitíde! Pripravili sme limitovanú edíciu, v ktorej kombinujeme dva produkty proti celulitíde, ktorých synergia prináša niekoľkonásobný účinok. Poďte sa s nami pozrieť na túto novinku.

 PROGRAM PERFECT FORMS – FIT ACTION

KROK 1

LOKÁLNE PÔSOBENIE HD LIPO CONTROL
• Štiepi odolný tuk v miestach, kde sa nadbytočne hromadí
• Má drenážny účinok
• Znižuje fibrózu a zlepšuje mikrocirkuláciu v postihnutej oblasti

KROK 2

GLOBÁLNE PÔSOBENIE TOTAL FIT
• Zmierňuje opuch
• Vyhladzuje a zjemňuje pokožku
• Zoštíhľuje siluetu a modeluje
• Spevňuje

OBSAH SETU:

1   HD LIPO CONTROL – TELOVÝ GÉL NA REDUKCIU PROBLEMATICKÝCH PARTIÍ 125 ml (V TUBE)

Prípravok na ošetrenie pokožky tela pôsobiaci proti celulitíde s lokálnym účinkom. Vhodný najmä pre partie, kde sa usadzuje najodolnejšia celulitída: brucho, stehná, zadok, boky, kolená..
Toto ultraľahké, priesvitné ošetrenie ružovej farby s lokálnym účinkom a ultraľahkou textúrou, pomáha štiepiť nahromadený tuk, uvoľňovať spojivové tkanivo, ktoré bráni lepšej mikrocirkulácii,
a tým uľahčuje vylučovanie vody a toxínov.
Hlavné zložky: Maca, Soľnička pomorská, Žihľava indická, pomáha riešiť neprimerané usadzovanie tuku v organizme svojim lipolytickým a drenážnym účinkom, vyhladzuje pokožku a zlepšuje jej objem. Pôsobí priamo na najviac postihnuté oblasti.

Použitie: Nanesieme priamo na miesto postihnuté celulitídou (bruško, stehná, zadok, boky). Prípravok zapracujeme aktívnou masážou až do úplného vstrebania.

2   PERFECT FORMS TOTAL FIT 200 ml (S PUMPIČKOU)

Redukčný olej proti celulitíde s globálnym účinkom. Jeho dvojfázové zloženie poskytuje intenzívny anti celulitický a spevňujúci účinok vďaka účinným aktívnym zložkám. Automasáž jeho efektivitu ešte zvyšuje, pretože aktivuje lokálnu mikrocirkuláciu, uľahčuje vstrebávanie produktu a mobilizuje tukové ložiská. Pokožka je hebká, kontúry sú vyrysované a definované.

Hlavné zložky: Infúzne oleje zo semienok granátového jablka, zelenej kávy, lesného ovocia, pupočníka ázijského, koreňovníka a brezy a s bioflavonoidmi z macy, brusnice a citrónu.

Použitie: Dobre pretrepte pred použitím. Aplikujte aspoň raz denne. Pre optimálne výsledky aplikujte dvakrát denne. Produkt aplikujte od kolien až po prsia prostredníctvom vzostupných masážnych ťahov. Sústreďte sa na miesta s lokalizovanou celulitídou. Premasírujte za pomoci poštipov, krúživých pohybov kĺbov ruky a hnetením. Ošetrenie zakončite masážou brušného svalstva v smere hodinových ručičiek.

Ak vás naše produkty zaujali a máte o ne záujem, kontaktujte nás na marketing@primavera-and.sk alebo kontaktujte svojho obchodného zástupcu.

, , , ,
Mezoterapia pre všetkých
Mezoterapia pre všetkých

Mezoterapia je jednou z najúčinnejších metód predchádzania starnutiu prirodzeným spôsobom, využitím vlastných regeneračných mechanizmov kože.

Po lete opäť čas na chemický peeling!
Po lete opäť čas na chemický peeling!

Práve teraz máte jedinečnú príležitosť absolvovať rôzne školenia zamerané na omladenie pleti za skvelé ceny.

Starostlivosť o vlasy v chladnom období s Revlon Professional
Starostlivosť o vlasy v chladnom období s Revlon Professional

Leto nám skončilo a naše vlasy nemajú dostatočný prísun vitamínu D zo slnka. Môže sa nám zdať, že sú vlasy vysušené a oslabené, bez života.