BUĎTE FIT S PROGRAMOM PERFECT FORMS!

28. 2. 202214:49

Značka Germaine de Capuccini prichádza s novým programom proti celulitíde! Pripravili sme limitovanú edíciu, v ktorej kombinujeme dva produkty proti celulitíde, ktorých synergia prináša niekoľkonásobný účinok. Poďte sa s nami pozrieť na túto novinku.

 PROGRAM PERFECT FORMS – FIT ACTION

KROK 1

LOKÁLNE PÔSOBENIE HD LIPO CONTROL
• Štiepi odolný tuk v miestach, kde sa nadbytočne hromadí
• Má drenážny účinok
• Znižuje fibrózu a zlepšuje mikrocirkuláciu v postihnutej oblasti

KROK 2

GLOBÁLNE PÔSOBENIE TOTAL FIT
• Zmierňuje opuch
• Vyhladzuje a zjemňuje pokožku
• Zoštíhľuje siluetu a modeluje
• Spevňuje

 

 

OBSAH SETU:

1   HD LIPO CONTROL – TELOVÝ GÉL NA REDUKCIU PROBLEMATICKÝCH PARTIÍ 125 ml (V TUBE)

Prípravok na ošetrenie pokožky tela pôsobiaci proti celulitíde s lokálnym účinkom. Vhodný najmä pre partie, kde sa usadzuje najodolnejšia celulitída: brucho, stehná, zadok, boky, kolená..
Toto ultraľahké, priesvitné ošetrenie ružovej farby s lokálnym účinkom a ultraľahkou textúrou, pomáha štiepiť nahromadený tuk, uvoľňovať spojivové tkanivo, ktoré bráni lepšej mikrocirkulácii,
a tým uľahčuje vylučovanie vody a toxínov.
Hlavné zložky: Maca, Soľnička pomorská, Žihľava indická, pomáha riešiť neprimerané usadzovanie tuku v organizme svojim lipolytickým a drenážnym účinkom, vyhladzuje pokožku a zlepšuje jej objem. Pôsobí priamo na najviac postihnuté oblasti.

Použitie: Nanesieme priamo na miesto postihnuté celulitídou (bruško, stehná, zadok, boky). Prípravok zapracujeme aktívnou masážou až do úplného vstrebania.

2   PERFECT FORMS TOTAL FIT 200 ml (S PUMPIČKOU)

Redukčný olej proti celulitíde s globálnym účinkom. Jeho dvojfázové zloženie poskytuje intenzívny anti celulitický a spevňujúci účinok vďaka účinným aktívnym zložkám. Automasáž jeho efektivitu ešte zvyšuje, pretože aktivuje lokálnu mikrocirkuláciu, uľahčuje vstrebávanie produktu a mobilizuje tukové ložiská. Pokožka je hebká, kontúry sú vyrysované a definované.

Hlavné zložky: Infúzne oleje zo semienok granátového jablka, zelenej kávy, lesného ovocia, pupočníka ázijského, koreňovníka a brezy a s bioflavonoidmi z macy, brusnice a citrónu.

Použitie: Dobre pretrepte pred použitím. Aplikujte aspoň raz denne. Pre optimálne výsledky aplikujte dvakrát denne. Produkt aplikujte od kolien až po prsia prostredníctvom vzostupných masážnych ťahov. Sústreďte sa na miesta s lokalizovanou celulitídou. Premasírujte za pomoci poštipov, krúživých pohybov kĺbov ruky a hnetením. Ošetrenie zakončite masážou brušného svalstva v smere hodinových ručičiek.

Ak vás naše produkty zaujali a máte o ne záujem, kontaktujte nás na marketing@primavera-and.sk alebo kontaktujte svojho obchodného zástupcu.

, , , ,
O značke American Crew s Andrejom Lukáčom
O značke American Crew s Andrejom Lukáčom

Prečítajte si rozhovor o značke American Crew s Andrejom Lukáčom.

Jarné kozmetické online prezentácie noviniek 2021
Jarné kozmetické online prezentácie noviniek 2021

Kozmetické online prezentácie noviniek 2021 - pripojte sa, tešíme sa na vás.

NOVINKA Eksperience Reconstruct
NOVINKA Eksperience Reconstruct

Inovovaný rad Eksperience Reconstruct vám ponúka dokonalý zmyslový zážitok vo vašom salóne Revlon Professional. Už ste o ňom počuli?