Kľúč k efektívnej starostlivosti o vlasy rozšifrovaný značkou REVOX PLEX!

15. 4. 202415:29

Srdečne vás vítame vo svete REVOX PLEX. Kadernícke produkty sme doplnili o ďalšiu atraktívnu a kvalitnú značku a je nám cťou zoznámiť vás s ňou.

Značka REVOX je stelesnením celoživotného sna mladého inžiniera, ktorý bol fascinovaný konceptom profesionálnych produktov, ktoré sú zároveň vysoko účinné, široko dostupné a cenovo priaznivé pre každého. Dnes REVOX predstavuje presne tieto hodnoty ako celosvetovo uznávaná značka v starostlivosti o pleť a vlasy.

REVOX PLEX je 100% účinný a poskytuje výsledky na profesionálnej úrovni pre zákazníkov v salóne, ale aj na doplnenie starostlivosti na doma.

Zloženie produktov REVOX PLEX prináša hydratačné látky na zaistenie pružnosti a pevnosti vlasov a proteín identický vlasu, ktorý obnovuje vlasy zvnútra. Obnovuje tak krásny a zdravý vzhľad vlasov.

Ako to rieši REVOX PLEX?

Rekonštrukciou poškodených vlasov 7-krokovým systémom obnovy vlasov.

Tento neoddeliteľný systém kombinuje nasledujúce funkcie v salóne a aj starostlivosťou na doma:

– Obnova

– Ochrana

– Príprava

– Jemné čistenie

– Uľahčenie rozčesávania

– Uhladenie

– Posilnenie lesku

 

Účinok všetkých 7 krokov je navzájom prepojený a zaručuje správne vyváženú hydratáciu a doplnenie proteínov, ktoré obnovujú, chránia a dlhodobo udržujú zdravé vlasy.

Prípravky REVOX PLEX vychádzajú z harmonického spojenia prírodných zdrojov a najnovších inovácií. Kombinácia týchto zložiek je základom pre vytvorenie produktov, ktoré nielenže rešpektujú blahodarné účinky prírody, ale zároveň ponúkajú špičkovú kvalitu vďaka moderným technológiám.

Rad produktov pre regeneráciu a ochranu vašich vlasov je navrhnutý tak, aby ste ho mohli využiť nielen v salóne, ale aj doma, a aby ste po každom použití mali pocit, akoby ste práve odchádzali zo salónu.

A vám milé kaderníčky, milí kaderníci prajeme samé skvelé skúsenosti s REVOX PLEX a mnoho spokojných zákazníkov.

, , ,
PRIMA LETO 2019
PRIMA LETO 2019

Aj počas slnečných letných dní máte možnosť sa vzdelávať v našom Vzdelávacom Inštitúte v Šali. Navyše za SKVELÉ LETNÉ CENY!

LETO PLNÉ VĹN SO ZNAČKOU ECHOSLINE
LETO PLNÉ VĹN SO ZNAČKOU ECHOSLINE

Talianska značka Echosline presne vie, čo vaše vlny potrebujú. Technologička Lucie Stwiertnia v tom má jasno tiež. Nestačí len chcieť vlny, dôležité je vedieť ako ich upraviť. Prečítajte si článok a prebádajte možnosti vytvorenia dokonalých vĺn.

Školenie PREMIUM EDUCATION METHOD REVLON PROFESSIONAL 360˚
Školenie PREMIUM EDUCATION METHOD REVLON PROFESSIONAL 360˚

„Pri vzdelávaní je najdôležitejšie robiť veci správnym smerom.“