Ponuka prístrojových ošetrení Primavera Andorrana

20. 11. 201714:14

Primavera Andorrana aktuálne ponúka nasledovné služby s prístrojovými ošetreniami do vášho salónu. 

Fotodepilácia

Fotodepilácia pulzným svetlom patrí k modernej technike, ktorá bezpečne a trvale odstraňuje nežiaduce ochlpenie z akejkoľvek časti tela. Je to takmer bezbolestný zákrok vhodný pre mužov aj pre ženy s 90 % účinnosťou a s viditeľnými výsledkami už po prvom ošetrení. Ošetrenie je vhodné zopakovať 4 až 6-krát v mesačných intervaloch.

Fotoomladenie

Fotoomladenie pulzným svetlom zmierňuje viditeľné známky starnutia ako sú mimické vrásky, výrazne zlepšuje kvalitu pleti, navracia pleti hebkosť a sviežosť. Ošetrenie zároveň umožňuje zosvetliť pigmentové škvrny, uzavrieť rozšírené póry, odstrániť jazvy po akné a zmierniť rôzne nedokonalosti spôsobené narušením žiliek a kapilár. Aplikáciou pulzného svetla do podkožia dochádza k zámernému poškodzovaniu starých kolagénových vlákien. Tie sa vzápätí zmrštia a je stimulovaná tvorba nových kolagénových vlákien, vďaka čomu pleť opätovne získava elasticitu a mladistvý vzhľad. Pre dlhodobý účinok a efekt je ošetrenie vhodné zopakovať 4 až 6-krát podľa stavu pleti.

Rádiofrekvencia s prístrojom Oxy-Geneo

Rádiofrekvenciu nazývame aj nechirurgický lifting, je to neinvazívne ošetrenie, ktoré stimuluje tvorbu kolagénu v pleti pomocou rádiofrekvenčných vĺn. Je to veľmi príjemné a bezbolestné ošetrenie, pri ktorom pleť nadobúda stratený objem, vedie k vypnutiu pokožky a dochádza k výraznému úbytku vrások. Pre dlhodobý účinok a efekt sa odporúča ošetrenie zopakovať 4 až 6-krát.

OxyGeneo – 3 kroky v jednom ošetrení

OxyGeneo technológia je inovatívne ošetrenie pleti, ktoré prináša tri základné procedúry súčasne:

  • Exfoliácia – odstraňuje odumreté bunky z vrchnej časti pokožky pomocou šumivej tablety  a pripravuje ju na príjem aktívnych látok.
  • Infúzia – vpravovanie aktívnych látok do pleti s možnosťou vybrať si z dvoch aktívnych gélov Neo Revive – pre omladenie pleti a prevencia proti starnutiu alebo Neo Bright – pre zosvetlenie pokožky a zlepšenie textúry pleti.
  • Okysličenie – výrazné prekrvenie a okysličenie pleti, zvyšuje prietok kapilár a urýchľuje metabolizmus buniek, čím dochádza k optimálnej absorpcii aktívnych látok.

Mesobotox

Mesobotox je inovatívna technika, ktorá za použitia elektroporácie a zmesi s vysokým obsahom zložky Argireline vyhladzuje vrásky a výrazné línie bez použitia ihiel. Ďalšie látky ako kolagén, kyselina hyalurónová a polylift dodávajú pleti hydrtáciu, pevnosť a pružnosť.

Accura mezoterapia

Prístrojom Accura zapravujeme pomocou elektrického prúdu aktívne látky priamo do jadra bunky, ktoré sú napustené v hydrogélových maskách. Na výber je z 3 druhov masiek:

  • Wrinclecare – proti vráskam
  • Hydrocare – výrazne zvýši hydratáciu pokožky
  • Bluecare – rovnováha mastnej pleti, akné

Kavitácia

Kavitáciu nazývame aj liposukcia bez skalpela. Je to ultrazvukové ošetrenie, pri ktorom dochádza k deštrukcii tukovej bunky, ktorá sa následne vyplaví z tela von. Partie, ktoré je možné ošetrovať: brucho, boky, zadok, nohy. Požadovaný efekt sa dostaví už po prvom ošetrení. V deň ošetrenia sa odporúča zvýšiť príjem tekutín.

Presoterapia

Presoterpia, čiže prístrojová lymfodrenáž, je tlaková masáž, ktorú vykonáva lymfodrenážny prístroj. Jedná sa o vháňanie a následné vypúšťanie vzduchu do niekoľkých komôr v lymfodrenážnych nohaviciach. Týmto spôsobom sa vyvíja tlak na končatiny a rozprúdi sa lymfatický obeh. Lymfodrenáž je vhodná pri celkovej detoxikácii tela, prevencia kŕčových žíl, pri odbúravaní celulitídy a formovaní postavy.

Arosha bandáže

Bavlnené pruhy napustené aktívnymi látkami. Drenážne zábaly sú určené na boj s nadmernou hmotnosťou, k liečeniu celulitídy, vylúčeniu toxínov a škodlivín z organizmu, zvýšeniu elasticity a tonizácie pokožky.
Podľa problému sa vyberá zo štyroch druhov bandáží:

  • bandáž CRIO – TONIC – posilňujúca a spevňujúca, ktorá má chladivý efekt a priaznivo pomáha na kŕčové žily.
  • bandáž SLIM CEL – opuchová (edémová) celulitída, nadváha.
  • bandáž CEL – TERM – celulitída s ukladaním tukov, nadváha, ochabnutosť pokožky.
  • bandáž AQUA DRAIN – zadržovanie vody, dehydratácia.

Bandáže využívame v kombinácii s presoterapiou.

Kozmetické bielenie zubov

Efektívny a rýchly spôsob ako navrátiť zubom pôvodnú belosť bez použitia peroxidu. Kombinácia ultrafialového svetla a aktívnej látky s prímesou flóru a kalcia. Bezbolestné ošetrenie, ktoré trvá len 40 minút.


V prípade otázok a záujmu o cenník a akciovú ponuku prístrojových ošetrení prosím kontaktujte nás na čísle 0949 834 752. 

 

Letáčik stiahnete tu: 

Brožúra na stiahnutie

 

, , , , , ,
Jarné prezentácie 2019
Jarné prezentácie 2019

Na jarných prezentáciách 2019 vám predstavíme zaujímavé novinky v rámci vašich obľúbených značiek.

Novinka RGnerin
Novinka RGnerin

Inovatívny program značky Casmara pre váš salón. Zoznámte sa so štyrmi stratégiami profesionálneho ošetrenia RGnerin proti vráskam. Prečítajte si článok o jeho blahodarných účinkoch na pleť.

Škoricová maska 2075 – NOVINKA od CASMARY
Škoricová maska 2075 – NOVINKA od CASMARY

Nová alginátová maska od Casmara