Ponuka prístrojových ošetrení Primavera Andorrana

20. 11. 201714:14

Primavera Andorrana aktuálne ponúka nasledovné služby s prístrojovými ošetreniami do vášho salónu. 

Fotodepilácia

Fotodepilácia pulzným svetlom patrí k modernej technike, ktorá bezpečne a trvale odstraňuje nežiaduce ochlpenie z akejkoľvek časti tela. Je to takmer bezbolestný zákrok vhodný pre mužov aj pre ženy s 90 % účinnosťou a s viditeľnými výsledkami už po prvom ošetrení. Ošetrenie je vhodné zopakovať 4 až 6-krát v mesačných intervaloch.

Fotoomladenie

Fotoomladenie pulzným svetlom zmierňuje viditeľné známky starnutia ako sú mimické vrásky, výrazne zlepšuje kvalitu pleti, navracia pleti hebkosť a sviežosť. Ošetrenie zároveň umožňuje zosvetliť pigmentové škvrny, uzavrieť rozšírené póry, odstrániť jazvy po akné a zmierniť rôzne nedokonalosti spôsobené narušením žiliek a kapilár. Aplikáciou pulzného svetla do podkožia dochádza k zámernému poškodzovaniu starých kolagénových vlákien. Tie sa vzápätí zmrštia a je stimulovaná tvorba nových kolagénových vlákien, vďaka čomu pleť opätovne získava elasticitu a mladistvý vzhľad. Pre dlhodobý účinok a efekt je ošetrenie vhodné zopakovať 4 až 6-krát podľa stavu pleti.

Rádiofrekvencia s prístrojom Oxy-Geneo

Rádiofrekvenciu nazývame aj nechirurgický lifting, je to neinvazívne ošetrenie, ktoré stimuluje tvorbu kolagénu v pleti pomocou rádiofrekvenčných vĺn. Je to veľmi príjemné a bezbolestné ošetrenie, pri ktorom pleť nadobúda stratený objem, vedie k vypnutiu pokožky a dochádza k výraznému úbytku vrások. Pre dlhodobý účinok a efekt sa odporúča ošetrenie zopakovať 4 až 6-krát.

OxyGeneo – 3 kroky v jednom ošetrení

OxyGeneo technológia je inovatívne ošetrenie pleti, ktoré prináša tri základné procedúry súčasne:

  • Exfoliácia – odstraňuje odumreté bunky z vrchnej časti pokožky pomocou šumivej tablety  a pripravuje ju na príjem aktívnych látok.
  • Infúzia – vpravovanie aktívnych látok do pleti s možnosťou vybrať si z dvoch aktívnych gélov Neo Revive – pre omladenie pleti a prevencia proti starnutiu alebo Neo Bright – pre zosvetlenie pokožky a zlepšenie textúry pleti.
  • Okysličenie – výrazné prekrvenie a okysličenie pleti, zvyšuje prietok kapilár a urýchľuje metabolizmus buniek, čím dochádza k optimálnej absorpcii aktívnych látok.

Mesobotox

Mesobotox je inovatívna technika, ktorá za použitia elektroporácie a zmesi s vysokým obsahom zložky Argireline vyhladzuje vrásky a výrazné línie bez použitia ihiel. Ďalšie látky ako kolagén, kyselina hyalurónová a polylift dodávajú pleti hydrtáciu, pevnosť a pružnosť.

Accura mezoterapia

Prístrojom Accura zapravujeme pomocou elektrického prúdu aktívne látky priamo do jadra bunky, ktoré sú napustené v hydrogélových maskách. Na výber je z 3 druhov masiek:

  • Wrinclecare – proti vráskam
  • Hydrocare – výrazne zvýši hydratáciu pokožky
  • Bluecare – rovnováha mastnej pleti, akné

Kavitácia

Kavitáciu nazývame aj liposukcia bez skalpela. Je to ultrazvukové ošetrenie, pri ktorom dochádza k deštrukcii tukovej bunky, ktorá sa následne vyplaví z tela von. Partie, ktoré je možné ošetrovať: brucho, boky, zadok, nohy. Požadovaný efekt sa dostaví už po prvom ošetrení. V deň ošetrenia sa odporúča zvýšiť príjem tekutín.

Presoterapia

Presoterpia, čiže prístrojová lymfodrenáž, je tlaková masáž, ktorú vykonáva lymfodrenážny prístroj. Jedná sa o vháňanie a následné vypúšťanie vzduchu do niekoľkých komôr v lymfodrenážnych nohaviciach. Týmto spôsobom sa vyvíja tlak na končatiny a rozprúdi sa lymfatický obeh. Lymfodrenáž je vhodná pri celkovej detoxikácii tela, prevencia kŕčových žíl, pri odbúravaní celulitídy a formovaní postavy.

Arosha bandáže

Bavlnené pruhy napustené aktívnymi látkami. Drenážne zábaly sú určené na boj s nadmernou hmotnosťou, k liečeniu celulitídy, vylúčeniu toxínov a škodlivín z organizmu, zvýšeniu elasticity a tonizácie pokožky.
Podľa problému sa vyberá zo štyroch druhov bandáží:

  • bandáž CRIO – TONIC – posilňujúca a spevňujúca, ktorá má chladivý efekt a priaznivo pomáha na kŕčové žily.
  • bandáž SLIM CEL – opuchová (edémová) celulitída, nadváha.
  • bandáž CEL – TERM – celulitída s ukladaním tukov, nadváha, ochabnutosť pokožky.
  • bandáž AQUA DRAIN – zadržovanie vody, dehydratácia.

Bandáže využívame v kombinácii s presoterapiou.

Kozmetické bielenie zubov

Efektívny a rýchly spôsob ako navrátiť zubom pôvodnú belosť bez použitia peroxidu. Kombinácia ultrafialového svetla a aktívnej látky s prímesou flóru a kalcia. Bezbolestné ošetrenie, ktoré trvá len 40 minút.


V prípade otázok a záujmu o cenník a akciovú ponuku prístrojových ošetrení prosím kontaktujte nás na čísle 0949 834 752. 

 

Letáčik stiahnete tu: 

Brožúra na stiahnutie

 

, , , , , ,
Sezónne kadernícke kurzy na nové kolekcie
Sezónne kadernícke kurzy na nové kolekcie

Ak si nájdete trochu času na vzdelávanie, príďte na naše kurzy, ktoré sa zameriavajú na nové kolekcie značiek Revlon Professional, Alter Ego a Echosline.

PRIMAVERA ANDORRANA oslavuje 25 rokov
PRIMAVERA ANDORRANA oslavuje 25 rokov

Prečítajte si článok k 25. výročiu založenia spoločnosti Primavera Andorrana.

Vydajte sa s nami na cestu „k sebe samej“
Vydajte sa s nami na cestu „k sebe samej“

Zastaviť sa, nadýchnuť sa a venovať sa svojmu vnútornému ja. O tom bude zájazd s Casmarou v roku 2021 do Luhačovíc.