Zažite jeseň plnú krásy, inovácií a inšpirácie

21. 7. 202518:51

Pozývame vás na Jesenný kozmetický kongres 2025 v srdci Novohradu.

Dámy, poznačte si do diára: 13. október 2025, pretože toto nebude len obyčajný deň v kozmetickom kalendári. Bude to deň plný noviniek, inšpirácie a zážitkov, ktoré si zaslúžia svoj vlastný hashtag! Jesenný kozmetický kongres sa blíži – a tentoraz vo veľkom štýle.

V nádhernom zámockom hoteli Galicia Nueva**** v Haliči, ktorý právom nazývajú Klenotom Novohradu, vás čaká spojenie profesionálneho know-how, oddychu a krásy. Gotika, renesancia, barok aj štýlové Provensálsko – vyberte si, v akej atmosfére strávite svoj inšpiratívny deň (a možno aj noc).

Čo vás čaká? doplnený program

Hlavná hviezda programu: EXPERT JET od Germaine de Capuccini
Revolúcia v omladzovaní je tu! Táto novinka kombinuje pokročilý hydrodermabrázny systém Hydra+ s inovatívnou Jet-Fill technológiou. Výsledok? Komplexná pleťová terapia, ktorá pleť nielen skrášľuje, ale aj skutočne transformuje. Prístroj, ktorý má potenciál posunúť služby vášho salónu o niekoľko úrovní vyššie.

 

Celá pozvánka a program v pdf: 

Program na stiahnutie TU

 

Praktické info a harmonogram: 

? Kde: Zámocký hotel Galicia Nueva, Halič
? Kedy: 13. október 2025
? Cena kongresu: 120 €
(v cene: coffee break + slávnostná večera*)
*Obed, ubytovanie a wellness nie sú zahrnuté v cene.

Ubytovanie a wellness tip:

Chcete si predĺžiť zážitok? Máte možnosť ubytovať sa priamo v hoteli – a to za výhodnú cenu:
dvojlôžková izba (štandard) / 2 osoby podľa aktuálneho cenníka – vrátane wellness.
Kapacity sú obmedzené, takže odporúčame neotáľať.

Pre koho je kongres určený?

Pre všetkých profesionálov v oblasti krásy, ktorí chcú držať krok s trendmi, rozšíriť ponuku svojho salónu a zároveň si dopriať výnimočný deň v kráľovskom prostredí.

Zarezervujte si svoje miesto včas a buďte medzi prvými, ktorí spoznajú budúcnosť omladzujúcich ošetrení na vlastné oči a možno i na koži.

 

Vidíme sa v Haliči! ?

 

V prípade záujmu nás kontaktujte: beata.cirik@primavera-and.sk

 

Sledujte nás na našich sociálnych sieťach:

Facebook Primavera Andorrana SK

Instagram Primavera Andorrana SK

Youtube Primavera Andorrana SK

 

, ,
Novinka RE-HYDRA od značky Arosha
Novinka RE-HYDRA od značky Arosha

Prečítajte si o novinke z dielne značky Arosha.

Report – STYLE MASTERS SHOW v Bruseli
Report – STYLE MASTERS SHOW v Bruseli

Report z veľkolepej Style Masters Show.

Vydajte sa s nami na cestu „k sebe samej“
Vydajte sa s nami na cestu „k sebe samej“

Zastaviť sa, nadýchnuť sa a venovať sa svojmu vnútornému ja. O tom bude zájazd s Casmarou v roku 2021 do Luhačovíc.