Jesenné kozmetické online prezentácie noviniek 2021

1. 10. 202108:06

Jeseň u nás sa spája s množstvom noviniek z kozmetického sveta. Preto sme si pre vás pripravili jesenné kozmetické prezentácie noviniek v online podobe, prostredníctvom aplikácie Zoom.

Kozmetické značky Casmara, Skeyndor, Ainhoa, Germaine de Capuccini, Mesosystem, ale i ďalšie pripravili novinky, ktoré vám s radosťou predstaví náš profesionálny technologický tím Primavera Andorrana. Pripojte sa a nenechajte si ujsť nové informácie a inšpirácie.

KEDY?

13.10. a 14.10.2021 od 9:00 hod. prostredníctvom aplikácie Zoom.
Obidva dni bude rovnaký program. Pripravené budú pre vás zaujímavé novinky, darčeky, špeciálne ponuky a mnoho ďalšieho.

PROGRAM

GERMAINE DE CAPUCCINI
Značka Germaine de Capuccini predstaví nové chemické peelingy radu EXPERT LAB, v ktorých je prepojený účinný systém povrchových abrazívnych alebo chemických peelingových ošetrení, pre profesionálne použitie s vysoko kvalitnými farmaceutickými zložkami. Dynamický, bezpečný a účinný nástroj, ktorý dokáže zlepšiť štruktúru a kvalitu typov pleti, omladiť ich vzhľad a odstrániť nedokonalosti.

MESOSYSTEM
Značka Mesosystem prichádza s novinkou v podobe luxusného setu EYE INTELIGENT SPA, k ošetreniu očného okolia. Set obsahuje vibračné okuliare s tepelnou, vibračnou a zvukovou funkciou, očný krém, masky, a tiež úplne nové sérum s kyselinou hyalurónovou a peptidmi. Tešiť sa môžete aj na nové ampule so spevňujúcim účinkom ORGANICKÝ KREMÍK + DMAE.

SKEYNDOR
PROBIOME PEEL – to je 5 nových, personalizovaných a vysoko účinných chemických peelingov značky Skeyndor. Ide o bezpečné a ľahko aplikovateľné ošetrenie, ktoré sa prispôsobí každému typu pleti. Jeho výsledky sú viditeľné už od prvého dňa. Rad Probiome Peel je doplnený o inovatívny multibiotický komplex, ktorý obnovuje rovnováhu kožného mikrobiómu.

CASMARA
Ázijský rituál krásy v podaní značky Casmara. To sú 4 vysoko účinné prírodné boostery vo forme textilnej masky. Vyvinuté boli pre pokročilú úroveň starostlivosti o pleť, ktorú si každá žena môže dopriať u seba doma. Casmara vyvinula inovatívnu tkaninu, ktorú prepojila s biomagnetickou technológiou a super aktívnymi látkami. Táto 3-kombinácia vytvorila nové BOOSTER MASKY – intenzívnu starostlivosť v 15 minútach.

AINHOA
Ainhoa prichádza s kompletným novým produktovým radom PHYTO RETIN+, ktorý vznikol spojením sily anti-age a rastlinných zložiek, idúcich ruka v ruke s bakuchiolom. Bakuchiol je prírodnou formou retinolu, lieči prirodzené stopy pribúdajúceho veku. Ide o molekulu rastlinného pôvodu, ktorá bojuje proti starnutiu pokožky s rovnakou účinnosťou ako retinol, pričom nemá nepriaznivé vedľajšie účinky. Rad je vhodný pre vegánov a všetky typy pleti, vrátane citlivej. Phyto Retin+ ponúka produkty na profesionálne ošetrenie a produkty na domáce použitie.

THUYA
Thuya pre milovníčky obočia pripravila nový rad na prípravu obočia, vďaka ktorému v salóne ponúknete profesionálnejší a kvalitný servis. Tešiť sa môžete na čistiace produkty, ale aj produkty na dizajn obočia. Produkty môžete zakúpiť jednotlivo alebo v novom výhodnom sete Brow/Art v krásnej toaletnej taške. V rámci laminácie obočia, lash liftingu a trvalej na obočie vám ukážeme tiež staro-nové ekonomické balenia permanentného a neutralizačného krému, vďaka ktorým budete mať prehľad v dávkovaní a viac produktu do zásoby. Dostupné sú samostatne, alebo aj v novom krásnom sete LAMI BROW/LASHES.

PIERRE RENÉ
V rámci značky Pierre René vám predstavíme novú multifunkčnú paletku Contouring č.02, ktorá je nasledovník našej najpredávanejšej púdrovej kontúrovacej paletky. Obsahuje bronzový a rozjasňujúci púder spolu s lícekou. Slúži na kontúrovanie a prejasnenie tváre. S touto paletkou dosiahnete krásne jemné a trendy líčenie.

Na prezentáciu je potrebné zaregistrovať sa u vášho obchodného zástupcu alebo na marketing@primavera-and.sk.

Tešíme sa na vás!

Tím Primavera Andorrana SK

, , , , , , , , , , , ,
Február v znamení kaderníckych značiek
Február v znamení kaderníckych značiek

Ak hľadáte inšpiráciu na február, máme ich pre vás hneď niekoľko. Pripravujeme totiž pre vás obľúbené prezentácie našich profesionálnych kaderníckych značiek

Jarné kozmetické online prezentácie noviniek 2021
Jarné kozmetické online prezentácie noviniek 2021

Kozmetické online prezentácie noviniek 2021 - pripojte sa, tešíme sa na vás.

Škoricová maska 2075 – NOVINKA od CASMARY
Škoricová maska 2075 – NOVINKA od CASMARY

Nová alginátová maska od Casmara