Jesenné kozmetické online prezentácie noviniek 2021

1. 10. 202108:06

Jeseň u nás sa spája s množstvom noviniek z kozmetického sveta. Preto sme si pre vás pripravili jesenné kozmetické prezentácie noviniek v online podobe, prostredníctvom aplikácie Zoom.

Kozmetické značky Casmara, Skeyndor, Ainhoa, Germaine de Capuccini, Mesosystem, ale i ďalšie pripravili novinky, ktoré vám s radosťou predstaví náš profesionálny technologický tím Primavera Andorrana. Pripojte sa a nenechajte si ujsť nové informácie a inšpirácie.

KEDY?

13.10. a 14.10.2021 od 9:00 hod. prostredníctvom aplikácie Zoom.
Obidva dni bude rovnaký program. Pripravené budú pre vás zaujímavé novinky, darčeky, špeciálne ponuky a mnoho ďalšieho.

PROGRAM

GERMAINE DE CAPUCCINI
Značka Germaine de Capuccini predstaví nové chemické peelingy radu EXPERT LAB, v ktorých je prepojený účinný systém povrchových abrazívnych alebo chemických peelingových ošetrení, pre profesionálne použitie s vysoko kvalitnými farmaceutickými zložkami. Dynamický, bezpečný a účinný nástroj, ktorý dokáže zlepšiť štruktúru a kvalitu typov pleti, omladiť ich vzhľad a odstrániť nedokonalosti.

MESOSYSTEM
Značka Mesosystem prichádza s novinkou v podobe luxusného setu EYE INTELIGENT SPA, k ošetreniu očného okolia. Set obsahuje vibračné okuliare s tepelnou, vibračnou a zvukovou funkciou, očný krém, masky, a tiež úplne nové sérum s kyselinou hyalurónovou a peptidmi. Tešiť sa môžete aj na nové ampule so spevňujúcim účinkom ORGANICKÝ KREMÍK + DMAE.

SKEYNDOR
PROBIOME PEEL – to je 5 nových, personalizovaných a vysoko účinných chemických peelingov značky Skeyndor. Ide o bezpečné a ľahko aplikovateľné ošetrenie, ktoré sa prispôsobí každému typu pleti. Jeho výsledky sú viditeľné už od prvého dňa. Rad Probiome Peel je doplnený o inovatívny multibiotický komplex, ktorý obnovuje rovnováhu kožného mikrobiómu.

CASMARA
Ázijský rituál krásy v podaní značky Casmara. To sú 4 vysoko účinné prírodné boostery vo forme textilnej masky. Vyvinuté boli pre pokročilú úroveň starostlivosti o pleť, ktorú si každá žena môže dopriať u seba doma. Casmara vyvinula inovatívnu tkaninu, ktorú prepojila s biomagnetickou technológiou a super aktívnymi látkami. Táto 3-kombinácia vytvorila nové BOOSTER MASKY – intenzívnu starostlivosť v 15 minútach.

AINHOA
Ainhoa prichádza s kompletným novým produktovým radom PHYTO RETIN+, ktorý vznikol spojením sily anti-age a rastlinných zložiek, idúcich ruka v ruke s bakuchiolom. Bakuchiol je prírodnou formou retinolu, lieči prirodzené stopy pribúdajúceho veku. Ide o molekulu rastlinného pôvodu, ktorá bojuje proti starnutiu pokožky s rovnakou účinnosťou ako retinol, pričom nemá nepriaznivé vedľajšie účinky. Rad je vhodný pre vegánov a všetky typy pleti, vrátane citlivej. Phyto Retin+ ponúka produkty na profesionálne ošetrenie a produkty na domáce použitie.

THUYA
Thuya pre milovníčky obočia pripravila nový rad na prípravu obočia, vďaka ktorému v salóne ponúknete profesionálnejší a kvalitný servis. Tešiť sa môžete na čistiace produkty, ale aj produkty na dizajn obočia. Produkty môžete zakúpiť jednotlivo alebo v novom výhodnom sete Brow/Art v krásnej toaletnej taške. V rámci laminácie obočia, lash liftingu a trvalej na obočie vám ukážeme tiež staro-nové ekonomické balenia permanentného a neutralizačného krému, vďaka ktorým budete mať prehľad v dávkovaní a viac produktu do zásoby. Dostupné sú samostatne, alebo aj v novom krásnom sete LAMI BROW/LASHES.

PIERRE RENÉ
V rámci značky Pierre René vám predstavíme novú multifunkčnú paletku Contouring č.02, ktorá je nasledovník našej najpredávanejšej púdrovej kontúrovacej paletky. Obsahuje bronzový a rozjasňujúci púder spolu s lícekou. Slúži na kontúrovanie a prejasnenie tváre. S touto paletkou dosiahnete krásne jemné a trendy líčenie.

Na prezentáciu je potrebné zaregistrovať sa u vášho obchodného zástupcu alebo na marketing@primavera-and.sk.

Tešíme sa na vás!

Tím Primavera Andorrana SK

, , , , , , , , , , , ,
BUĎTE FIT S PROGRAMOM PERFECT FORMS!
BUĎTE FIT S PROGRAMOM PERFECT FORMS!

Novinka značky Germaine de Capuccini je skvelým pomocníkom v boji proti celulitíde. Prečítajte si článok a zistite viac o produkte Fit Action.

Cesta do Talianska 2021
Cesta do Talianska 2021

Vycestuje so značkou Echosline spoznávať krásy severného Talianska. Navyše načerpáte inšpiráciu, odhalíte najnovšie trendy a získate nové skúsenosti a zručnosti na školení.

LUXUSNÁ STAROSTLIVOSŤ S DOTYKOM ZLATA MCCM
LUXUSNÁ STAROSTLIVOSŤ S DOTYKOM ZLATA MCCM

Prečítajte si aké blahodarné účinky majú nové produkty značky Mesosystem. Ak sa rozhodnete, že ich chcete vyskúšať, tak ste sa rozhodli správne!