Novinka RGnerin

18. 11. 202108:33

V minulom článku sme vám priblížili kozmetické novinky, ktoré sme v Primavera Andorrana predstavili na jeseň. To však nie je všetko. November sa spája s prémiovým ošetrením proti vráskam RGnerin. Pozrite sa s nami nato, aké blahodarné účinky sa v tomto profesionálnom programe skrývajú, a čo ponúka na domácu starostlivosť o vašu pleť.

Novinka RGnerin od značky Casmara predstavuje inovatívne profesionálne ošetrenie s intenzívnym zdokonaľujúcim efektom a štvornásobnou stratégiou proti vráskam. Pleť vypĺňa, regeneruje, vyhladzuje a zabraňuje opakovaným pohybom tvárových svalov. A to všetko vďaka mimoriadnemu botoxovému efektu a kombinácii multifunkčných pokrokových aktívnych látok.

CIEĽOM JE DOSIAHNUŤ VIDITEĽNE MLADŠIU, PRUŽNEJŠIU A HUSTEJŠIU PLEŤ BEZ VRÁSOK.

Hlavné aktívne látky radu RGnerin

ALFA-HYDROXYKYSELINY (AHA) A BETA-HYDROXYKYSELINY (BHA) predstavujú dokonalé spojenie kyseliny glykolovej, mliečnej a salicylovej, so silným exfoliačným, čistiacim a hydratačným účinkom. Regenerácia a vyhladenie mikroreliéfu pleti.

ARGIRELINE AMPLIFIED ako revolučná protivrásková aktívna látka najnovšej generácie s efektom botox-like. Ide o výnimočný peptid, ktorý je schopný inhibovať a zmierňovať opakované svalové sťahy, ktoré vedú k vzniku či zvýrazneniu mimických vrások.

JEDLÝ GAŠTAN v podobe obnovujúcej aktívnej látky, ktorá zdokonaľuje kožný mikroreliéf, pretože podporuje regeneráciu a zlepšenie spojenia buniek, čo vedie k intenzívnemu vyhladeniu pleti.

PAGAŠTAN KONSKÝ silne pôsobí pri vypĺňaní vrások, keďže zvyšuje množstvo kyseliny hyalurónovej v pleti tým, že blokuje enzým, ktorý jú rozkladá.

AMINO-FIRM je vypínací a spevňujúci komplex bohatý na aminokyseliny. Podporuje syntézu kolagénu a zvyšuje aktivitu buniek zodpovedných za pevnosť pokožky. Celkovo zvyšuje pružnosť a pevnosť pleti.

VITAMÍNOVÁ INJEKCIA (A, B5, B7, E a F) s omladzujúcim účinkom stimuluje bunkovú aktivitu, čím zlepšuje celkový stav pleti na všetkých úrovniach. Antioxidačné účinky lepšie chránia pleť proti vzniku príznakov starnutia.

Výsledkom je:

  1. UVOĽNENÁ TVÁR. Bez napätia, kedy sú výrazové linky a vrásky vyhladené.
  2. ZJEMNENÝ MIKRORELIÉF PLETI. Celkové zlepšenie stavu pleti.
  3. VYPLNENÉ VRÁSKY. Obnovená hustota a hydratácia pleti, svieža a hladká pleť.
  4. PEVNEJŠIA PLEŤ. Zvyšuje sa pružnosť a pevnosť pleti.
  5. VIDITEĽNE MLADŠIA A ROZJASNENÁ PLEŤ.

Domáca starostlivosť RGnerin

 

 

HYDRO-NUTRI WRINKLE CREAM 50 ml
Hydratačný výživný protivráskový krém na deň/noc, ktorý vďaka svojmu jedinečnému zloženiu odstraňuje a zmierňuje vrásky, ryhy a výrazové linky. Má
štvornásobný efekt proti vráskam, ktoré vypĺňa, regeneruje, vyhladzuje a inhibuje, tzn. zabraňuje ich vzniku vďaka efektu botox-like. Zároveň pleť intenzívne
hydratuje, keďže viaže molekuly vody vo vnútri pokožky a vďaka tejto vlastnosti zadržiavať vodu pleť vypĺňa a tá vyzerá viditeľne hladšie. Krém je vhodný pre normálnusuchú pleť. Predstavuje tajomstvo plnej, sviežej pleti bez vrások.

 

RGNERIN WRINKLE SERUM 50 ml
Regeneračné protivráskové sérum na deň/noc so štvornásobnou stratégiou proti vráskam: vypĺňa, regeneruje, vyhladzuje a inhibuje. Je vhodné pre každý vek a všetky typy pleti, vrátane zmiešanej. Moderné anti-agingové zloženie, fluidná textúra, bez olejov. Obnovuje a vyhladzuje pleť, navracia jej hustotu a súčasne má silný antioxidačný účinok, čím pleť chráni voči starnutiu.
Deň za dňom intenzívne zlepšuje stav pleti.

 

V prípade, ak by ste mali záujem o viac informácií, kontaktujte nás na marketing@primavera-and.sk alebo kontaktujte svojho obchodného zástupcu.

, , , , , ,
Report – STYLE MASTERS SHOW v Bruseli
Report – STYLE MASTERS SHOW v Bruseli

Report z veľkolepej Style Masters Show.

Po lete opäť čas na chemický peeling!
Po lete opäť čas na chemický peeling!

Práve teraz máte jedinečnú príležitosť absolvovať rôzne školenia zamerané na omladenie pleti za skvelé ceny.

Corrective New krém na pery a okolie
Corrective New krém na pery a okolie

Spoznajte najmladšieho člena rodiny Corrective od značky Skeyndor. Doprajte svojim perám anti-age účinok a 3D efekt, bez pocitu lepenia.