Novinka RGnerin

18. 11. 202108:33

V minulom článku sme vám priblížili kozmetické novinky, ktoré sme v Primavera Andorrana predstavili na jeseň. To však nie je všetko. November sa spája s prémiovým ošetrením proti vráskam RGnerin. Pozrite sa s nami nato, aké blahodarné účinky sa v tomto profesionálnom programe skrývajú, a čo ponúka na domácu starostlivosť o vašu pleť.

Novinka RGnerin od značky Casmara predstavuje inovatívne profesionálne ošetrenie s intenzívnym zdokonaľujúcim efektom a štvornásobnou stratégiou proti vráskam. Pleť vypĺňa, regeneruje, vyhladzuje a zabraňuje opakovaným pohybom tvárových svalov. A to všetko vďaka mimoriadnemu botoxovému efektu a kombinácii multifunkčných pokrokových aktívnych látok.

CIEĽOM JE DOSIAHNUŤ VIDITEĽNE MLADŠIU, PRUŽNEJŠIU A HUSTEJŠIU PLEŤ BEZ VRÁSOK.

Hlavné aktívne látky radu RGnerin

ALFA-HYDROXYKYSELINY (AHA) A BETA-HYDROXYKYSELINY (BHA) predstavujú dokonalé spojenie kyseliny glykolovej, mliečnej a salicylovej, so silným exfoliačným, čistiacim a hydratačným účinkom. Regenerácia a vyhladenie mikroreliéfu pleti.

ARGIRELINE AMPLIFIED ako revolučná protivrásková aktívna látka najnovšej generácie s efektom botox-like. Ide o výnimočný peptid, ktorý je schopný inhibovať a zmierňovať opakované svalové sťahy, ktoré vedú k vzniku či zvýrazneniu mimických vrások.

JEDLÝ GAŠTAN v podobe obnovujúcej aktívnej látky, ktorá zdokonaľuje kožný mikroreliéf, pretože podporuje regeneráciu a zlepšenie spojenia buniek, čo vedie k intenzívnemu vyhladeniu pleti.

PAGAŠTAN KONSKÝ silne pôsobí pri vypĺňaní vrások, keďže zvyšuje množstvo kyseliny hyalurónovej v pleti tým, že blokuje enzým, ktorý jú rozkladá.

AMINO-FIRM je vypínací a spevňujúci komplex bohatý na aminokyseliny. Podporuje syntézu kolagénu a zvyšuje aktivitu buniek zodpovedných za pevnosť pokožky. Celkovo zvyšuje pružnosť a pevnosť pleti.

VITAMÍNOVÁ INJEKCIA (A, B5, B7, E a F) s omladzujúcim účinkom stimuluje bunkovú aktivitu, čím zlepšuje celkový stav pleti na všetkých úrovniach. Antioxidačné účinky lepšie chránia pleť proti vzniku príznakov starnutia.

Výsledkom je:

  1. UVOĽNENÁ TVÁR. Bez napätia, kedy sú výrazové linky a vrásky vyhladené.
  2. ZJEMNENÝ MIKRORELIÉF PLETI. Celkové zlepšenie stavu pleti.
  3. VYPLNENÉ VRÁSKY. Obnovená hustota a hydratácia pleti, svieža a hladká pleť.
  4. PEVNEJŠIA PLEŤ. Zvyšuje sa pružnosť a pevnosť pleti.
  5. VIDITEĽNE MLADŠIA A ROZJASNENÁ PLEŤ.

Domáca starostlivosť RGnerin

 

 

HYDRO-NUTRI WRINKLE CREAM 50 ml
Hydratačný výživný protivráskový krém na deň/noc, ktorý vďaka svojmu jedinečnému zloženiu odstraňuje a zmierňuje vrásky, ryhy a výrazové linky. Má
štvornásobný efekt proti vráskam, ktoré vypĺňa, regeneruje, vyhladzuje a inhibuje, tzn. zabraňuje ich vzniku vďaka efektu botox-like. Zároveň pleť intenzívne
hydratuje, keďže viaže molekuly vody vo vnútri pokožky a vďaka tejto vlastnosti zadržiavať vodu pleť vypĺňa a tá vyzerá viditeľne hladšie. Krém je vhodný pre normálnusuchú pleť. Predstavuje tajomstvo plnej, sviežej pleti bez vrások.

 

RGNERIN WRINKLE SERUM 50 ml
Regeneračné protivráskové sérum na deň/noc so štvornásobnou stratégiou proti vráskam: vypĺňa, regeneruje, vyhladzuje a inhibuje. Je vhodné pre každý vek a všetky typy pleti, vrátane zmiešanej. Moderné anti-agingové zloženie, fluidná textúra, bez olejov. Obnovuje a vyhladzuje pleť, navracia jej hustotu a súčasne má silný antioxidačný účinok, čím pleť chráni voči starnutiu.
Deň za dňom intenzívne zlepšuje stav pleti.

 

V prípade, ak by ste mali záujem o viac informácií, kontaktujte nás na marketing@primavera-and.sk alebo kontaktujte svojho obchodného zástupcu.

, , , , , ,
NOVINKA Eksperience Reconstruct
NOVINKA Eksperience Reconstruct

Inovovaný rad Eksperience Reconstruct vám ponúka dokonalý zmyslový zážitok vo vašom salóne Revlon Professional. Už ste o ňom počuli?

PRIMAVERA ANDORRANA oslavuje 25 rokov
PRIMAVERA ANDORRANA oslavuje 25 rokov

Prečítajte si článok k 25. výročiu založenia spoločnosti Primavera Andorrana.

NOVINKA: MAGNET & MAGNET BLONDES a COLOR EXCEL GLOSS
NOVINKA: MAGNET & MAGNET BLONDES a COLOR EXCEL GLOSS

Už ste vyskúšali našu novinku MAGNET & MAGNET BLONDES a COLOR EXCEL GLOSS? Ak nie, tak si o nich prečítajte a prineste do svojho salóna nové možnosti zosvetlovania v kombinácií s jemnými tonermi.