LUXUSNÁ STAROSTLIVOSŤ S DOTYKOM ZLATA MCCM

5. 1. 202214:23

Koncom roka sme predstavili novinky značky Mesosystem – Noir Intensive Mask Box a XR Lips Performance pre luxusnú starostlivosť o vašu pleť. Poďme sa spolu pozrieť nato, aké blahodarné účinky vám naše novinky ponúkajú. Po prečítaní článku ich budete chcieť mať doma!

NOIR INTENSE MASK BOX

Táto látková maska z netkanej textílie napustená zlatom pre optimalizáciu prekrvenia pleti je dokonalou voľbou pre domáci relax.
Obsiahnuté účinné látky:
extrakt z morských organických rias, ktorý má intenzívne hydratačné účinky
vitamín E pre dlhotrvajúcu hydratáciu, posilnenie hydratačnej schopnosti, obranného mechanizmu a navrátenie jasu vašej pleti
zlaté vločky

Pre zlepšenie účinkov masky použite pod masku vybraný koncentrát MCCM. S výberom vám pomôže vaša kozmetička.

XR LIPS PERFORMANCE

Korekčná tyčinka navracia perám objem a presnosť kontúr, zároveň dlhodobo podporuje pružnosť a ich hydratáciu.
Obsahuje ricínový olej a kyselinu hyalurónovú. Vďaka svojim účinným látkam pomáha bojovať proti voľným radikálom a dodáva perám lesklejší a plnší vzhľad. Dodá efekt väčšieho objemu, vyživuje do hĺbky a vyhladzuje vrásky. Špeciálny tvar nástavca umožňuje nanášať prípravok do oblých tvarov pier vrátane kútikov. Stlačením tuby dávkujeme potrebné množstvo a pomocou nástavca jemne vmasírujeme do vstrebania. Pre posilnenie účinku môžeme využiť vibračnú funkciu aplikátora. Jemná vibrácia podporí mikrocirkuláciu a zlepší prienik aktívnych látok, ktoré opticky zväčšia objem pier.

 

Ak vás naše produkty zaujali a máte o ne záujem, kontaktujte nás na marketing@primavera-and.sk alebo kontaktujte svojho obchodného zástupcu.

, , , , , ,
NOVINKA INFINITY ELIXÍR & SÉRUM & MASKA
NOVINKA INFINITY ELIXÍR & SÉRUM & MASKA

Objavte luxusnú pleťovú starostlivosť značky Casmara. Pozrite sa na novinky, ktoré si vaša pleť zamiluje.

Cesta do Talianska 2021
Cesta do Talianska 2021

Vycestuje so značkou Echosline spoznávať krásy severného Talianska. Navyše načerpáte inšpiráciu, odhalíte najnovšie trendy a získate nové skúsenosti a zručnosti na školení.

Novinka v kaderníctve: OROFLUIDO AMAZONIA
Novinka v kaderníctve: OROFLUIDO AMAZONIA

Prečítajte si o novinke: Orofluido AMAZONIA.