LUXUSNÁ STAROSTLIVOSŤ S DOTYKOM ZLATA MCCM

5. 1. 202214:23

Koncom roka sme predstavili novinky značky Mesosystem – Noir Intensive Mask Box a XR Lips Performance pre luxusnú starostlivosť o vašu pleť. Poďme sa spolu pozrieť nato, aké blahodarné účinky vám naše novinky ponúkajú. Po prečítaní článku ich budete chcieť mať doma!

NOIR INTENSE MASK BOX

Táto látková maska z netkanej textílie napustená zlatom pre optimalizáciu prekrvenia pleti je dokonalou voľbou pre domáci relax.
Obsiahnuté účinné látky:
extrakt z morských organických rias, ktorý má intenzívne hydratačné účinky
vitamín E pre dlhotrvajúcu hydratáciu, posilnenie hydratačnej schopnosti, obranného mechanizmu a navrátenie jasu vašej pleti
zlaté vločky

Pre zlepšenie účinkov masky použite pod masku vybraný koncentrát MCCM. S výberom vám pomôže vaša kozmetička.

XR LIPS PERFORMANCE

Korekčná tyčinka navracia perám objem a presnosť kontúr, zároveň dlhodobo podporuje pružnosť a ich hydratáciu.
Obsahuje ricínový olej a kyselinu hyalurónovú. Vďaka svojim účinným látkam pomáha bojovať proti voľným radikálom a dodáva perám lesklejší a plnší vzhľad. Dodá efekt väčšieho objemu, vyživuje do hĺbky a vyhladzuje vrásky. Špeciálny tvar nástavca umožňuje nanášať prípravok do oblých tvarov pier vrátane kútikov. Stlačením tuby dávkujeme potrebné množstvo a pomocou nástavca jemne vmasírujeme do vstrebania. Pre posilnenie účinku môžeme využiť vibračnú funkciu aplikátora. Jemná vibrácia podporí mikrocirkuláciu a zlepší prienik aktívnych látok, ktoré opticky zväčšia objem pier.

 

Ak vás naše produkty zaujali a máte o ne záujem, kontaktujte nás na marketing@primavera-and.sk alebo kontaktujte svojho obchodného zástupcu.

, , , , , ,
Starostlivosť o pleť v zime
Starostlivosť o pleť v zime

Prinášame vám článok o starostlivosti o pleť v zime. Na čo si dávať pozor a a čomu sa vyvarovať?

Report – STYLE MASTERS SHOW v Bruseli
Report – STYLE MASTERS SHOW v Bruseli

Report z veľkolepej Style Masters Show.

Mezoterapia pre všetkých
Mezoterapia pre všetkých

Mezoterapia je jednou z najúčinnejších metód predchádzania starnutiu prirodzeným spôsobom, využitím vlastných regeneračných mechanizmov kože.