LUXUSNÁ STAROSTLIVOSŤ S DOTYKOM ZLATA MCCM

5. 1. 202214:23

Koncom roka sme predstavili novinky značky Mesosystem – Noir Intensive Mask Box a XR Lips Performance pre luxusnú starostlivosť o vašu pleť. Poďme sa spolu pozrieť nato, aké blahodarné účinky vám naše novinky ponúkajú. Po prečítaní článku ich budete chcieť mať doma!

NOIR INTENSE MASK BOX

Táto látková maska z netkanej textílie napustená zlatom pre optimalizáciu prekrvenia pleti je dokonalou voľbou pre domáci relax.
Obsiahnuté účinné látky:
extrakt z morských organických rias, ktorý má intenzívne hydratačné účinky
vitamín E pre dlhotrvajúcu hydratáciu, posilnenie hydratačnej schopnosti, obranného mechanizmu a navrátenie jasu vašej pleti
zlaté vločky

Pre zlepšenie účinkov masky použite pod masku vybraný koncentrát MCCM. S výberom vám pomôže vaša kozmetička.

XR LIPS PERFORMANCE

Korekčná tyčinka navracia perám objem a presnosť kontúr, zároveň dlhodobo podporuje pružnosť a ich hydratáciu.
Obsahuje ricínový olej a kyselinu hyalurónovú. Vďaka svojim účinným látkam pomáha bojovať proti voľným radikálom a dodáva perám lesklejší a plnší vzhľad. Dodá efekt väčšieho objemu, vyživuje do hĺbky a vyhladzuje vrásky. Špeciálny tvar nástavca umožňuje nanášať prípravok do oblých tvarov pier vrátane kútikov. Stlačením tuby dávkujeme potrebné množstvo a pomocou nástavca jemne vmasírujeme do vstrebania. Pre posilnenie účinku môžeme využiť vibračnú funkciu aplikátora. Jemná vibrácia podporí mikrocirkuláciu a zlepší prienik aktívnych látok, ktoré opticky zväčšia objem pier.

 

Ak vás naše produkty zaujali a máte o ne záujem, kontaktujte nás na marketing@primavera-and.sk alebo kontaktujte svojho obchodného zástupcu.

, , , , , ,
Novinka: EXPERT CLEANSE PRO od značky SKEYNDOR
Novinka: EXPERT CLEANSE PRO od značky SKEYNDOR

Prečítajte si o novinke EXPERT CLEANSE PRO od značky SKEYNDOR!

ZOSTAŇ DOMA s našimi profesionálnymi technológmi
ZOSTAŇ DOMA s našimi profesionálnymi technológmi

Milé klientky, v spolupráci s našimi profesionálnymi technológmi sme pre vás pripravili NOVÝ PROJEKT.

Užite si letnú dovolenku s CASMAROU!
Užite si letnú dovolenku s CASMAROU!

Opäť je tu čas letných prímorských či horských dovoleniek. Pribaľte si so sebou na cestu praktickú NOVINKU od Casmary – Beauty travel set.