LUXUSNÁ STAROSTLIVOSŤ S DOTYKOM ZLATA MCCM

5. 1. 202214:23

Koncom roka sme predstavili novinky značky Mesosystem – Noir Intensive Mask Box a XR Lips Performance pre luxusnú starostlivosť o vašu pleť. Poďme sa spolu pozrieť nato, aké blahodarné účinky vám naše novinky ponúkajú. Po prečítaní článku ich budete chcieť mať doma!

NOIR INTENSE MASK BOX

Táto látková maska z netkanej textílie napustená zlatom pre optimalizáciu prekrvenia pleti je dokonalou voľbou pre domáci relax.
Obsiahnuté účinné látky:
extrakt z morských organických rias, ktorý má intenzívne hydratačné účinky
vitamín E pre dlhotrvajúcu hydratáciu, posilnenie hydratačnej schopnosti, obranného mechanizmu a navrátenie jasu vašej pleti
zlaté vločky

Pre zlepšenie účinkov masky použite pod masku vybraný koncentrát MCCM. S výberom vám pomôže vaša kozmetička.

XR LIPS PERFORMANCE

Korekčná tyčinka navracia perám objem a presnosť kontúr, zároveň dlhodobo podporuje pružnosť a ich hydratáciu.
Obsahuje ricínový olej a kyselinu hyalurónovú. Vďaka svojim účinným látkam pomáha bojovať proti voľným radikálom a dodáva perám lesklejší a plnší vzhľad. Dodá efekt väčšieho objemu, vyživuje do hĺbky a vyhladzuje vrásky. Špeciálny tvar nástavca umožňuje nanášať prípravok do oblých tvarov pier vrátane kútikov. Stlačením tuby dávkujeme potrebné množstvo a pomocou nástavca jemne vmasírujeme do vstrebania. Pre posilnenie účinku môžeme využiť vibračnú funkciu aplikátora. Jemná vibrácia podporí mikrocirkuláciu a zlepší prienik aktívnych látok, ktoré opticky zväčšia objem pier.

Ak vás naše produkty zaujali a máte o ne záujem, kontaktujte nás na marketing@primavera-and.sk alebo kontaktujte svojho obchodného zástupcu.

, , , , , ,
Jarné kozmetické prezentácie 2017
Jarné kozmetické prezentácie 2017

Prečítajte si podrobnejšie o priebehu jarných kozmetických prezentáciách.

Facebook či Instagram?
Facebook či Instagram?

Premýšľate nad tým, ako posunúť svoje podnikanie na vyššiu úroveň? Ste nerozhodní v otázke sociálnych sietí?

PRIMA LETO 2019
PRIMA LETO 2019

Aj počas slnečných letných dní máte možnosť sa vzdelávať v našom Vzdelávacom Inštitúte v Šali. Navyše za SKVELÉ LETNÉ CENY!