Mezoterapia pre všetkých

4. 12. 201915:07

Mezoterapia je jednou z najúčinnejších metód predchádzania starnutiu prirodzeným spôsobom, využitím vlastných regeneračných mechanizmov kože.

Mikrovpichy stimulujú rastové a regeneračné mechanizmy kože, tvorbu nových kolagénových a elastických vlákien a aj tvorbu nových kožných buniek. Predstavuje ideálne riešenie pre skutočne silné omladenie a regeneráciu pleti.

Pamätáte si ešte na Dermaroller? Išlo o valček pokrytý drobnými ihličkami, ktorým sa prechádzalo po pokožke a tým sa stimulovala tvorba kolagénu. Pokrok nastal aj v tejto oblasti a klasické derma valčeky nahradili tzv. pečiatky. Ich výhodou je jednoduchá aplikácia a dlhotrvajúce výsledky.

Primavera Andorrana vám ponúka až 2 prístroje pre mezoterapiu pleti v kozmetickom salóne.

LED PHOTON ELECTRIC DERMAPEN od značky MESOSYSTEM predstavuje nechirurgické omladenie pokožky s využitím mikroihličiek, vpichovaných vysokou rýchlosťou do pokožky. Ihličky vytvárajú mikrokanáliky, cez ktoré vopred nanesené kozmetické prípravky (koncentráty v ampuliach, kyselina hyalurónová) prenikajú do pokožky.

Týmto spôsobom sa ich vstrebá až o 80% väčšie množstvo ako pri bežnej povrchovej aplikácii. Účinnosť kozmetických ošetrení sa tak razantne zvyšuje. Mikroskopické vpichy zároveň stimulujú rastové a regeneračné mechanizmy kože. Vznikajú nové kolagénové a elastinové vlákna, tvoria sa nové kožné bunky, čo vedie k celkovej obnove, vypnutiu a omladeniu pokožky.

Mezoterapia pomocou prístroja LED PHOTON ELECTRIC DERMAPEN prináša vynikajúce výsledky predovšetkým v týchto ošetreniach:

 • Silné omladenie pleti
 • Redukcia všetkých typov vrások od drobných až po hlboké
 • Zlepšenie pružnosti a pevnosti pokožky
 • Zmiernenie jazvičiek po akné
 • Depigmentácia a zjednotenie odtieňu pleti
 • Zmiernenie strií

LED PHOTON ELECTRIC DERMAPEN ponúka:

 • Kovové telo prístroja má veľmi príjemný, ergonomický tvar, ktorý umožňuje ľahké držanie aj aplikáciu.
 • Ľahké nastavenie ľubovoľnej hĺbky prieniku ihly do pokožky na stupnici 0,2 – 2 mm pomocou kovového otočného prstenca. Jednoducho a rýchle je možné prechádzať medzi jednotlivými časťami tváre a prispôsobiť ošetrenie na mieru citlivosti klienta aj daných partií.
 • Nastaviteľná rýchlosť vpichov: päť rýchlostí s možnosťou od 7.500 do 10.000 otáčok za minútu. Nižšia rýchlosť umožňuje pomalšie, precízne ošetrenie bez rizika nadmerného podráždenia pleti. Pokiaľ je potrebné zefektívniť starostlivosť v čase, ponúka prístroj aj veľmi rýchle moduly.

Mezoterapia s prístrojom LED PHOTON ELECTRIC DERMAPEN spĺňa všetky hygienické štandardy: Využíva vymeniteľné nástavce s ihlami na jedno použitie. Nástavce v sterilnom balení umožňujú bezpečnú aplikáciu bez hrozby infekcie.

Tento najnovší model Dermapenu je vybavený led-diódami pre chromoterapiu alebo terapiu svetlom. Zároveň s hĺbkou a rýchlosťou vpichu môžete voliť tiež farbu aplikovaného svetla, ktorým pôsobíte nielen na pokožku, ale jeho prostredníctvom aj na organizmus a duševné rozpoloženie klientky.

Pre bližšie informácie o LED PHOTON ELECTRIC DERMAPEN kontaktujte vášho obchodného zástupcu.


DERMATECH PEN od GERMAINE DE CAPUCCINI je mikroihličkový automatický prístroj, minimálne invazívny, ktorý prostredníctvom 36 elektricky poháňaných mikroihličiek spôsobuje kontrolované narušenie kože za účelom stimulácie tvorby kolagénu a zlepšenia absorpcie aktívnych látok.

Ako funguje?

Táto technika je založená na prirodzenej schopnosti autoregenerácie pokožky pri jej narušení. DERMATECH PEN spôsobuje kontrolované narušenie kože, ktoré následne vyvolá vrodenú odpoveď organizmu pre naštartovanie procesu hojenia. Mikro vpichy spôsobujú zápalovú reakciu, ktorá aktivuje uvoľňovanie rastových faktorov a stimuluje množenie fibroblastov v dermis. Výsledkom je nárast tvorby elastínu, kolagénu I, III a IV a glykosaminoglykánov, ktoré spôsobujú zlepšenie kvality a štruktúry pokožky. Dochádza k stimulácii syntézy kolagénu, ktorý prináša výnimočné výsledky pri prevencii predčasného starnutia pokožky a zlepšuje vzhľad vrások, pigmentových škvŕn a strií.

DERMATECH PEN je schopný zvrátiť prejavy plynutia času na pleti v celom rozsahu:

 • Globálny anti-age účinok
 • Prinavrátenie pevnosti a hustoty pleti
 • Kožná regenerácia a odstránenie vrások
 • Revitalizácia a zdravší vzhľad pleti
 • Zjednotenie odtieňu pleti a jej štruktúry, zmenšenie veľkosti pórov
 • Vylepšenie vzhľadu strií a rýh

Výhody prístroja DERMATECH PEN:

 • Bezpečná, rýchla a efektívna technika.
 • Takmer bezbolestná procedúra, rýchle hojenie.
 • Personalizácia ošetrenia podľa typu pokožky a jej potrieb.
 • Automatický, praktický a užívateľsky jednoduchý prístroj, ktorý umožňuje presnú a homogénnu manipuláciu.
 • Automatická kontrola hĺbky vpichu a rýchlosti vpichu.
 • Jednorazový nástavec zaisťuje sterilitu.
 • Ideálne pre doplnenie iných kozmetických ošetrení s cieľom zvýšiť ich efektívnosť.

Pre bližšie informácie o DERMATECH PENE kontaktujte vášho obchodného zástupcu.

Ak vás niektorý z produktov zaujal, neváhajte a prihláste sa na školenie, kde vám povieme viac o tomto prístroji a ukážeme vám jeho správne používanie. Pre viac informácií a rezerváciu termínu nás kontaktujte na tel. čísle 0911 110 132.

, , , ,
Zostaňte v kontakte so svojim technológom
Zostaňte v kontakte so svojim technológom

Aktuálna pandémia na Slovensku nás prinútila zostať doma a čakať na zlepšenie situácie. Radi by sme vám v tomto období ponúkli našu podporu a pomoc.  

Vybrané kurzy za špeciálne ceny!
Vybrané kurzy za špeciálne ceny!

Opäť je tu leto a k nemu neodmysliteľne patrí naša horúca ponuka PRIMA kurzov.

LETO PLNÉ VĹN SO ZNAČKOU ECHOSLINE
LETO PLNÉ VĹN SO ZNAČKOU ECHOSLINE

Talianska značka Echosline presne vie, čo vaše vlny potrebujú. Technologička Lucie Stwiertnia v tom má jasno tiež. Nestačí len chcieť vlny, dôležité je vedieť ako ich upraviť. Prečítajte si článok a prebádajte možnosti vytvorenia dokonalých vĺn.