Na Malorke so Skeyndorom

25. 6. 202418:07

Koncom apríla sme sa s našimi milými klientkami z klubu Skeyndor zúčastnili kongresu na Malorke. Ubytované sme boli v štýlovom hoteli Occidental Playa de Palma, ktorý sa nachádza v samom srdci Playa de Palma, iba 200 metrov od obľúbenej pláže El Arenal.

Prvý deň na klientky čakalo celodenné školenie s ukážkou špeciálnej anti-aging masáže Eternal a veľmi zaujímavá prednáška na tému Rozvoj podnikania.

Ďalší deň sme išli na celodenný výlet do údolia Sòller, ktoré leží medzi zeleňou hôr a Stredozemným morom, uprostred krajiny, vyhlásenej za svetové dedičstvo UNESCO. Užili sme si prechádzku kľukatými dláždenými uličkami horského mestečka Sòller, pochutnali sme si na miestnej paelle a nakoniec sme sa vrátili historickým dreveným vlakom z roku 1912 po úzkokoľajke vedúcej cez pomarančové háje, viadukty a 13 tunelov.

Posledný deň sme si so sprievodkyňou prezreli hlavné mesto Palma de Mallorca a ochutnali miestne špeciality v reštaurácii Gastroteca Mauricio. Celé štyri dni rýchlo utiekli a my sme sa domov vracali plné dojmov a krásnych spomienok.

, ,
Obnova vlasov po zimnom období
Obnova vlasov po zimnom období

Ako vrátiť vlasom po zimnom období šmrnc? Prečítajte si v článku.

Novinka v oblasti depilácie – vosk s účinkami masky
Novinka v oblasti depilácie – vosk s účinkami masky

Depilácia a maska v jednom? To je WAXCEUTICAL DNA

BE FABULOUS od Revlon Professional
BE FABULOUS od Revlon Professional

IT'S YOUR TIME TO BE FABULOUS!