PRIMAVERA ANDORRANA oslavuje 25 rokov

3. 1. 202208:40

Vážené klientky a klienti! Rok 2022 je výročným rokom spoločnosti Primavera Andorrana. Oslavujeme úžasných 25 rokov od založenia. Prvou myšlienkou bolo školiť profesionálne kozmetičky v medzinárodnej akadémii a importovať produkty prestížnych medzinárodných značiek, ktoré sa postupne stali známymi aj na území Českej a Slovenskej republiky. V súčasnosti sa venujeme rovnako tak kozmetickej, ako kaderníckej sfére a sme radi, že ste našou súčasťou.

25. VÝROČIE ZALOŽENIA SPOLOČNOSTI PRIMAVERA ANDORRANA

Felix Alcaide, prezident Primavera Andorrana Group, si pripravil pár ďakovných slov. Prečítajte si, ako vývoj spoločnosti vníma on sám.
Zasadiť semienko Primavera Andorrana pre mňa bolo ako zasadiť čerešňovú kôstku a sledovať, ako strom rastie, silnie a prináša ovocie. Bolo to ako zamilovať sa do tohto čerešňového stromu. Byť nadšený a naplnený šťastím, pretože stromu sa darí. Ten „čerešňový strom“ menom Primavera Andorrana rástol, vyvíjal sa a dnes prináša ovocie v Českej republike, na Slovensku, v Maďarsku, Bulharsku a čoskoro aj v ďalších krajinách.
Viac ako 20 000 salónov, kozmetických, kaderníckych, manikúr a spa, je tá najcennejšia úroda, ktorá narastala rovnako ako skupina Primavera Andorrana. Spomínam si na cesty, ktoré sme podnikli s klientmi, a to do rôznych častí sveta. Cez Seychely, Kubu, Dominikánsku republiku, Mexiko a samozrejme Španielsko (Barcelona, Alicante, Malorka) a mnohé ďalšie. Cesty spojené aj so školením, tisíce realizovaných kurzov, mesačné letáky, prezentácie po veľa mestách. Všetko, čo nám umožnilo, aby sme spolu prežili fantastické chvíle.
Vidieť rásť spoločnosť Primavera Andorrana je pre mňa veľmi osobná záležitosť, cítim sa hrdo a som na ňu pyšný. To by nebolo možné bez spolupráce všetkých zamestnancov, ktorí sú súčasťou tohto veľkého projektu, a samozrejme bez klientov, ktorí nám po celé tie roky veria. Čerešňový strom rastie a bude naďalej rásť, a to vďaka práci, odhodlaniu a úsiliu môjho syna Xaviera a jeho tímu ľudí.
A to preto, aby ste vy, milé klientky a milí klienti, aj naďalej mali dôveru v spoločnosť Primavera Andorrana.

Tisíckrát vďaka za toto úžasné 25-ročné dobrodružstvo.
Šťastný nový rok 2022 a pevné zdravie
pre celú rodinu Primavera Andorrana.

, , ,
Osviež svoju farbu s Nutri Color Creme!
Osviež svoju farbu s Nutri Color Creme!

Objavte svoje kreatívne schopnosti s NUTRI COLOR CREME.

Sezónne kadernícke kurzy na nové kolekcie
Sezónne kadernícke kurzy na nové kolekcie

Ak si nájdete trochu času na vzdelávanie, príďte na naše kurzy, ktoré sa zameriavajú na nové kolekcie značiek Revlon Professional, Alter Ego a Echosline.

Jarné kadernícke online prezentácie 2021
Jarné kadernícke online prezentácie 2021

Kadernícke online prezentácie noviniek 2021 - pripojte sa, tešíme sa na vás.