Novinka RE-HYDRA od značky Arosha

23. 1. 202420:12

Spoločnosť Arosha tentoraz čerpá inšpiráciu aj zo starobylého japonského rituálu krásy Saho a tvorí tak rad inovatívnych produktov určených na riešenie problémov s dehydratáciou pleti. Arosha tu spája tradíciu a inováciu pre revitalizovanú a chránenú pleť.

Rituál Saho, ktorý dodnes praktizuje mnoho žien na východe a ktorý je známy aj za hranicami Japonska a Ázie, je umenie zručného vrstvenia a vytvárania radu krokov, ktoré vyživujú, hydratujú a chránia pleť. Ošetrenie .250 RE-HYDRA, určené pre druhú fázu metódy Arosha, využíva a inovuje túto tradíciu vďaka ľahkým a éterickým textúram, ktoré sú schopné pleť viditeľne oživiť, rozjasniť a dodať jej pružnosť.

Objavte znovu umenie hydratácie pokožky.

Produkty na domácu starostlivosť

 

.702 HYDRA ESSENCE

Hydratačná a upokojujúca esencia 50 ml

Hodvábny, veľmi ľahký fluid určený na obnovenie optimálnej rovnováhy pleti a zosilnenie účinkov následne aplikovaného séra a krému. Vylepšený novou technológiou 3Daquactive, ktorá zlepšuje hydratáciu pleti a pomáha udržať vlhkosť. Jeho ľahká konzistencia sa na pleti krásne rozplýva, takže pleť je výnimočne jemná a zamatová.

 

.703 HYDRA SERUM

Hydratačné a regeneračné sérum 30 ml

Koncentrované sérum vyvinuté s technológiou 3Daquactive a betaglukánom, ktoré synergicky podporujú a zlepšujú hydratačnú rovnováhu pleti, podporujú obnovu hydrolipidového filmu, zlepšujú pružnosť pleti a stimulujú prirodzené mechanizmy obnovy epidermis.

 

.704 HYDRA CREAM

Hydratačný gélový krém 50 ml

Gélový krém so „sorbetovou“ textúrou vyvinutý pomocou technológie 3Daquactive, ktorá pomáha posilňovať kožnú bariéru a udržiavať optimálnu hydratáciu pleti. Je obohatený o vitamíny PP a E, známe pre svoju vysokú antioxidačnú silu, a obohatený o olej z kamélie, ktorý má zvláčňujúce a ochranné vlastnosti.

 

 

V prípade záujmu nás pokojne kontaktujte a nasmerujeme vás na salón so sortimentom značky Arosha.

 

 

, , , ,
Služby PRIMA BEAUTY
Služby PRIMA BEAUTY

Prenájom profesionálnych prístrojov s operátorkou do vášho salónu.

Májové kozmetické novinky
Májové kozmetické novinky

Májové novinky v kocke

Report – STYLE MASTERS SHOW v Bruseli
Report – STYLE MASTERS SHOW v Bruseli

Report z veľkolepej Style Masters Show.