Poďte s nami do Malagy!

24. 1. 202012:40

Máme pre vás pripravenú krásnu cestu do slnečnej Malagy na juhu Španielska, jedného z najväčších a najvýznamnejších miest španielskeho kráľovstva. 

Oddýchnite si od každodenného zhonu a stresu a vydajte sa s nami spoznávať krásy najobľúbenejšej španielskej destinácie, Malagy. Mesto s viac ako 320 dňami slnečného svitu ročne. Mesto, ktoré svetu darovalo Picassa a jeho sochy tu stretnete na každom kroku. V tomto andalúzskom meste nie je nikdy naozaj zima a aj počas decembra a januára môžete vysedávať na lavičkách, či popíjať kávu na terasách v miestnych kaviarňach.Podmienky účasti: nákup kozmetických produktov v celkovej hodnote 6.000 € + DPH, a to za značky Germaine de Capuccini a Mesosystem za obdobie 1. 1. – 31. 12. 2020, minimálny odber za značku MCCM je 600 € + DPH.
Zároveň platí, že letné a zimné balíčky sa nezapočítavajú, z prístrojov sa započítava iba Dermatech Pen a Led Photon Electric Dermapen od MCCM. Každý klient môže získať v zájazde len 1 miesto. Cesta je určená výhradne pre profesionálne kozmetičky. Miesta v zájazde nie je možné odpredať.

Termín zájazdu: prvá polovica roku 2021
Program cesty: 3 dni a 3 noci v hoteli s polpenziou
Čaká nás školenie Germaine de Capuccini, prehliadka mesta, krásne pláže, sangria, tapas a iné kulinárske pochúťky,
nákupy a sprievodný program.

V Malage, prístavnom meste na juhu Španielska, sa budete neustále cítiť ako na výlete. Malebné uličky zaliate slnkom, múzeá svetového významu, mimoriadne pôsobivé pamiatky, krásne výhliadky, neopakovateľná španielska atmosféra a priateľskí ľudia vytvára hravý, zmyslom lahodiaci zážitok.

, , ,
Obnova vlasov po zimnom období
Obnova vlasov po zimnom období

Ako vrátiť vlasom po zimnom období šmrnc? Prečítajte si v článku.

Služby PRIMA BEAUTY
Služby PRIMA BEAUTY

Prenájom profesionálnych prístrojov s operátorkou do vášho salónu.

Novinky GDC v starostlivosti o nohy ❤️
Novinky GDC v starostlivosti o nohy ❤️

Mnoho ľudí znáša nepohodlie ťažkých nôh.