Poďte s nami do Malagy!

24. 1. 202012:40

Máme pre vás pripravenú krásnu cestu do slnečnej Malagy na juhu Španielska, jedného z najväčších a najvýznamnejších miest španielskeho kráľovstva. 

Oddýchnite si od každodenného zhonu a stresu a vydajte sa s nami spoznávať krásy najobľúbenejšej španielskej destinácie, Malagy. Mesto s viac ako 320 dňami slnečného svitu ročne. Mesto, ktoré svetu darovalo Picassa a jeho sochy tu stretnete na každom kroku. V tomto andalúzskom meste nie je nikdy naozaj zima a aj počas decembra a januára môžete vysedávať na lavičkách, či popíjať kávu na terasách v miestnych kaviarňach.Podmienky účasti: nákup kozmetických produktov v celkovej hodnote 6.000 € + DPH, a to za značky Germaine de Capuccini a Mesosystem za obdobie 1. 1. – 31. 12. 2020, minimálny odber za značku MCCM je 600 € + DPH.
Zároveň platí, že letné a zimné balíčky sa nezapočítavajú, z prístrojov sa započítava iba Dermatech Pen a Led Photon Electric Dermapen od MCCM. Každý klient môže získať v zájazde len 1 miesto. Cesta je určená výhradne pre profesionálne kozmetičky. Miesta v zájazde nie je možné odpredať.

Termín zájazdu: prvá polovica roku 2021
Program cesty: 3 dni a 3 noci v hoteli s polpenziou
Čaká nás školenie Germaine de Capuccini, prehliadka mesta, krásne pláže, sangria, tapas a iné kulinárske pochúťky,
nákupy a sprievodný program.

V Malage, prístavnom meste na juhu Španielska, sa budete neustále cítiť ako na výlete. Malebné uličky zaliate slnkom, múzeá svetového významu, mimoriadne pôsobivé pamiatky, krásne výhliadky, neopakovateľná španielska atmosféra a priateľskí ľudia vytvára hravý, zmyslom lahodiaci zážitok.

, , ,
Leto na Slovensku
Leto na Slovensku

Toto leto si mnohí z nás užijú doma, na Slovenku. Týmto rozhodnutím ochránime predovšetkým naše zdravie, podporíme domáci cestovný ruch a lepšie spoznáme našu domovinu.

Opatrenia v súvislosti s výskytom koronavírusu na Slovensku
Opatrenia v súvislosti s výskytom koronavírusu na Slovensku

Vážení zákazníci a obchodní partneri, chceli by sme Vás informovať o režime fungovania spoločnosti Primavera Andorrana s.r.o.,

Ťaháky, ktoré vám pomôžu zjednodušiť si prácu
Ťaháky, ktoré vám pomôžu zjednodušiť si prácu

Aj vy máte niekedy deň, keď si poviete, kiež by to išlo ľahšie … Takmer vždy to ide ľahšie, len treba vedieť ako na to.