3 najobľúbenejšie produkty našej technologičky Lucii Matejkovej

21. 6. 201708:11

V tomto článku sme pre vás pripravili krátky sumár TOP produktov podľa našej hlavnej kozmetickej technologičky. Navyše, všetky produkty sú ideálne aj na súčasné letné obdobie. 

Niečo o Lucii

Lucia pochádza z Nových Zámkov a už 20 rokov sa profesionálne venuje oblasti kozmetiky. 12 rokov pracovala vo vlastnom salóne, a následne sa v napredovaní svojich odborných znalostí rozhodla vo svojej kariére postúpiť ďalej a začala pracovať vo firme Primavera Andorrana ako hlavný technológ. Školí a vzdeláva kozmetičky po celom Slovensku, a zoznamuje ich so všetkými novinkami, ktoré pribudnú na kozmetický trh.

 

Luckine vychytené kozmetické ošetrenie a produkty pre koncového klienta

Eternal

Eternal predstavuje profesionálne ošetrenie značky Skeyndor, ktoré je založené na báze kmeňových buniek a nanolypozómov. Rad ETERNAL je vhodný na všetky typy pleti vrátane citlivej, nakoľko má vysoko regeneračné účinky. Výnimočnosťou tohto radu je vstrebatelnosť kmeňových buniek hlbšie do pleti. Ošetrenie je celoročné, pre všetky vekové kategórie. Veľkou výhodou tohto ošetrenia je okamžite viditeľný a dlhodobý účinok pre unavenú pleť bez jasu.

 

Power hyaluronic booster

Tento úžasný, 100% ultra-hydratačný produkt pleť 24 hod. hydratuje a tiež zlepšuje stav vrások vzniknutých dehydratáciou. Vyhovuje mi jeho kombinovateľnosť s akýkoľvek iným produktom na domov. Tento booster je vhodný aj na dovolenkové obdobie, pretože udrží vašu pleť nepretržite hydratovanú, ale aj počas celého roka pri akejkoľvek klíme.

Invisible protective sun spray SPF50 – ideálne na dovolenku!

Originálny slnečný produkt, ktorý mi vyhovuje kvôli jeho nelepivej konzistencii a veľmi jednoduchej aplikácii, pretože ho nie je potrebné rozotierať po tele. Má tri ochranné bariéry UVA, UVB a IR a okrem toho obsahuje kmeňové bunky. Bojuje proti starnutiu a je vodeodolný. Je veľmi vhodný napríklad na ochranu hláv mužov s vypadávajúcimi vlasmi ako aj na detskú pokožku.

Na letnú sezónu máme pre vás pripravené atraktívne kurzy v akciových cenách, na ktorých bude školiť aj Lucka. Letnú školu kurzov si môžete prezrieť na tomto linku alebo stiahnuť v podobe letáku tu:

Leták na stiahnutie

 

 

, ,
Sezónne kadernícke kurzy na nové kolekcie
Sezónne kadernícke kurzy na nové kolekcie

Ak si nájdete trochu času na vzdelávanie, príďte na naše kurzy, ktoré sa zameriavajú na nové kolekcie značiek Revlon Professional, Alter Ego a Echosline.

Jesenné kozmetické online prezentácie noviniek 2021
Jesenné kozmetické online prezentácie noviniek 2021

Tohtoročné jesenné prezentácie noviniek sa pre vás pripravili online formou. Pripojiť sa môžete cez aplikáciu Zoom. Kozmetické značky Skeyndor, Ainhoa, Casmara, Germaine de Capuccini a ďalšie si pre vás pripravili zaujímavé novinky, ktoré si zamilujete. Všetky vaše obľúbené značky vám predstaví náš technologický tím.

Škoricová maska 2075 – NOVINKA od CASMARY
Škoricová maska 2075 – NOVINKA od CASMARY

Nová alginátová maska od Casmara