3 najobľúbenejšie produkty našej technologičky Lucii Matejkovej

21. 6. 201708:11

V tomto článku sme pre vás pripravili krátky sumár TOP produktov podľa našej hlavnej kozmetickej technologičky. Navyše, všetky produkty sú ideálne aj na súčasné letné obdobie. 

Niečo o Lucii

Lucia pochádza z Nových Zámkov a už 20 rokov sa profesionálne venuje oblasti kozmetiky. 12 rokov pracovala vo vlastnom salóne, a následne sa v napredovaní svojich odborných znalostí rozhodla vo svojej kariére postúpiť ďalej a začala pracovať vo firme Primavera Andorrana ako hlavný technológ. Školí a vzdeláva kozmetičky po celom Slovensku, a zoznamuje ich so všetkými novinkami, ktoré pribudnú na kozmetický trh.

 

Luckine vychytené kozmetické ošetrenie a produkty pre koncového klienta

Eternal

Eternal predstavuje profesionálne ošetrenie značky Skeyndor, ktoré je založené na báze kmeňových buniek a nanolypozómov. Rad ETERNAL je vhodný na všetky typy pleti vrátane citlivej, nakoľko má vysoko regeneračné účinky. Výnimočnosťou tohto radu je vstrebatelnosť kmeňových buniek hlbšie do pleti. Ošetrenie je celoročné, pre všetky vekové kategórie. Veľkou výhodou tohto ošetrenia je okamžite viditeľný a dlhodobý účinok pre unavenú pleť bez jasu.

 

Power hyaluronic booster

Tento úžasný, 100% ultra-hydratačný produkt pleť 24 hod. hydratuje a tiež zlepšuje stav vrások vzniknutých dehydratáciou. Vyhovuje mi jeho kombinovateľnosť s akýkoľvek iným produktom na domov. Tento booster je vhodný aj na dovolenkové obdobie, pretože udrží vašu pleť nepretržite hydratovanú, ale aj počas celého roka pri akejkoľvek klíme.

Invisible protective sun spray SPF50 – ideálne na dovolenku!

Originálny slnečný produkt, ktorý mi vyhovuje kvôli jeho nelepivej konzistencii a veľmi jednoduchej aplikácii, pretože ho nie je potrebné rozotierať po tele. Má tri ochranné bariéry UVA, UVB a IR a okrem toho obsahuje kmeňové bunky. Bojuje proti starnutiu a je vodeodolný. Je veľmi vhodný napríklad na ochranu hláv mužov s vypadávajúcimi vlasmi ako aj na detskú pokožku.

Na letnú sezónu máme pre vás pripravené atraktívne kurzy v akciových cenách, na ktorých bude školiť aj Lucka. Letnú školu kurzov si môžete prezrieť na tomto linku alebo stiahnuť v podobe letáku tu:

Leták na stiahnutie

 

 

, ,
Opatrenia v súvislosti s výskytom koronavírusu na Slovensku
Opatrenia v súvislosti s výskytom koronavírusu na Slovensku

Vážení zákazníci a obchodní partneri, chceli by sme Vás informovať o režime fungovania spoločnosti Primavera Andorrana s.r.o.,

Starostlivosť o vlasy v chladnom období s Revlon Professional
Starostlivosť o vlasy v chladnom období s Revlon Professional

Leto nám skončilo a naše vlasy nemajú dostatočný prísun vitamínu D zo slnka. Môže sa nám zdať, že sú vlasy vysušené a oslabené, bez života.

Momentálne obsadzujeme voľné pracovné pozície pre segment kozmetiky aj kaderníctva. Buďte možno práve vy členom tímu Primavera Andorrana. Staňte sa obchodným zástupcom v spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou na Slovensku.